حفاظ استیل مهرشهر

هنوز نظرسنجی نشده است

مهرشهر از آن دسته نقاط شهری کرج لوکس و زیبای کرج محسوب می شود. در مهرشهر کرج همه چیز در بهترین وضعیت خود قرار دارد و به همین خاطر هم هست که می توان در این نقطه از مرکز استان البرز، با محصولات استیل مختلفی که در جاهای گوناگونی نیز استفاده شده اند، مواجه شد. یکی از مهمترین این محصولات، عبارتند از: حفاظ استیل مهرشهر که اگر کمی حوصله به خرج دهید و در ادامه این مطلب نیز با تیم بزرگ استیل نصر همراه شوید، ما به شما در این خصوص توضیحاتی را ارائه خواهید داد.

حفاظ استیل مهرشهر

قبل از هر چیزی باید بدانید که منظورمان از حفاظ استیل مهرشهر در حقیقت شامل تمامی مدل های این قبیل از محصولات استیل می شود. یعنی وقتی صحبت از حفاظ استیل مهرشهر کرج می کنیم در اصل هم حفاظ استیل مخصوص درب های ورودی آپارتمانی و ویلایی را هدف قرار داده ایم و هم حفاظ های استیلی که بر روی پنجره ها و سایر منافذ ورودی خانه و یا محل کارتان تعبیه می شود. بماند که این عبارت اسمی شامل حفاظ های بانکی و قابل استفاده بر روی بنگاه های مهم اقتصادی و طلافروشی ها نیز می شود.

ناگفته نماند که از این نوع حفاظ ها می توان در هزاران جای دیگر در مجتمع های مسکونی و غیر مسکونی و حتی در سطح ناحیه شهری مهرشهر نیز استفاده ها کرد. یک حفاظ استیل خوب فارغ از نوع زمینه مصرفی آن بایستی از یکسری موارد مهم نیز برخوردار باشد که عبارتند از:

 • مقاومت عالی در برابر ضربه
 • مقاومت عالی در برابر خمش
 • مقاومت عالی در برابر بُرش
 • مقاومت عالی در برابر رطوبت
 • تثبیت رنگ محصول در برابر خورشید
 • ایده آل برای استفاده در شرایط جوی مختلف
 • قابلیت تمیزی و شستشوی آسان محصول

و از همه مهمتر ضد سرقت بودن حفاظ است. ناگفته نماند که حفاظ های استیل نصر از تنوع مدلی بسیار زیادی نیز برخوردار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص بهتر است با شماره های درج شده در صفحه نخست سایت ارتباط برقرار نمایید.

حفاظ استیل مهرشهر

حفاظ استیل مهرشهر

قیمت حفاظ Steel مهرشهر چگونه تعیین می شود؟

تعیین قیمت یک محصول استیل به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. در وهله اول پیش از پرداختن به این موارد بهتر است شما خوبان بدانید که همیشه بایستی محصول استیل مدنظرتان را از فروشگاه های معتبر خریداری فرمایید. اینطوری دیگر خیالتان از بابت اصل و اورجینال بودن محصول مورد نیازتان کاملا آسوده خواهد بود. در پاسخ به سوال فوق؛ یعنی قیمت حفاظ Steel مهرشهر چگونه تعیین می شود؟ بایستی توجه شما را به این قبیل موارد جلب نماییم که عبارتند از:

 • نوع آلیاژ مصرفی در ساخت حفاظ
 • انتخاب شکل ظاهری حفاظ
 • ابعاد در نظر گرفته شده برای حفاظ
 • توخالی یا توپُر بودن پروفیل های مربوطه
 • نحوه نصب و پیاده سازی حفاظ

می باشد. البته که فراموش نباید کرد انتخاب رنگ مدنظر شما بر روی حفاظتان نیز می تواند قیمت نهایی محصول انتخابی تان را کمی دستخوش تغییر نماید.

کلام آخر

حال که با ویژگی های حفاظ استیل مهرشهر آشنا شدید. از طرفی هم به شناخت نسبی از عوامل موثر بر روی قیمت این محصولات استیل دست پیدا کردید، شاید بد نباشد که بدانید اصولا در کشور ما از دو گرید استیل 201 و 304 برای ساخت انواع و اقسام حفاظ ها استفاده می شود. اینکه حفاظ شما با چه گریدی ساخته شود، موضوعی است که فقط و فقط بسته به سلیقه و نظر شما خریداران گرامی دارد.

برای مثال اگر قرار است حفاظ شما بر روی درب خانه و یا محل کارتان تعبیه شود، همواره بهتر است که برای ساخت آن از گرید 304 و حتی بالاتر نیز استفاده شود. این در حالی است که شما می توانید برای قرار دادن حفاظ برای پنجره های واحد خود در طبقه دوم به بالاتر از مدل های 201 استیل نیز استفاده کنید. اینطوری هزینه نهایی خریدتان نیز برایتان به شدت کاهش پیدا می کند.

دوستان گرامی و ساکنان مهرشهر توجه داشته باشند که کیفیت و استحکام حفاظ استیل 304 از نوع 201 آن بیشتر است. برای همین نیز همواره استیل کاران به شما خریداران گرامی پیشنهاد می کنند که اگر به دنبال خرید حفاظی برای مقاوم کردن تراس و یا پنجره های خانه و محل کارتان در طبقات همکف تا دو مهستید، حتما از مدل های ساخته شده با آلیاژ حانواده 300 استیل استفاده نمایید.