حفاظ پنجره استیل در کرج

هنوز نظرسنجی نشده است

با افزایش نرخ جمعیت در سطح کرج ناخواسته آمار وقوع سرقت و دزدی در این کلانشهر کشورمان نیز بالا رفته و اکنون همگی ساکنان مرکز ایتان البرز به فکر تجهیز نمودن خانه های خود توسط سیستم های امنیتی و از آن مهمتر نصب حفاظ هایی ایمن بر روی درب ها و پنجره های خود می باشند. استیل نصر به عنوان یکی از تولید کنندگان موفق در حیطه حفاظ های استیل قصد دارد تا در ادامه این مطلب از خود شما را با مواردی مهم در خصوص خرید حفاظ پنجره استیل در کرج بیش از پیش آشنا نماید.

حفاظ پنجره استیل در کرج

اگر به دنبال ایمن کردن پنجره های خانه و یا محل کار خود هستید تا مانع از ورود افراد غریبه به داخل محیط امن خود شوید و همچنین از سقطو اشیای و دیگر موارد از پنجره های واحد مسکونی و غیر مسکونی خود به پایین جلوگیری نمایید، بهتر است به فکر انتخاب یک حفاظ مناسب جهت نصب بر روی پنجره های خود شوید. در این خصوص شما می توانید با حفاظ های مختلفی در بازار امروز ایران مواجه شوید که بی شک توصیه ما برآن است که حفاظ انتخابی شما از نوع استیل باشد!

در حال حاضر این حفاظ های استیل هستند که با اختلاف به نسبت دیگر مدل حفاظ های آهنی در بازار امروز ایران از رونق فروشی بالایی برخوردار هستند؛ چرا که در عین مقاومت بالای خود و همچنین دوام عالی که دارند از جذابیت های ظاهری فراوانی نیز برخوردار هستند که ضمن تقیوت ضریب ایمنی پنجره های خانه و یا محل کار شما باعث زیبایی دو چندانی نمایی کلی واحدتان خصوصا در مورد واحدهای آپارتمانی می شوند.

حفاظ پنجره استیل در کرج

حفاظ پنجره استیل در کرج

ویزگی حفاظ های ساخته شده Steel

حفاظ های استیل همچون دیگر مدل محصولات استیل از ویژگی های قابل قبولی برخوردار هستند که از مهمترین آن ها بایستی به:

  • ضد آب بو.دن حفاظ
  • ضد ضربه بودن حفاظ
  • دوام بالای حفاظ
  • تنوع مدلی بالای حفاظ
  • قابلیت نصب بر روی هر نوع پنجره ای
  • امکان شستشوی آسان حفاظ

اشاره کرد.

البته دوستان عزیز توجه داشته باشید که تمام موارد گفته شده هم در خصوص حفاظ های استیل 201 و هم در خصوص حفاظ های استیل 304 لحاظ می شوند با این تفاوت که حفاظ های استیل 304 به دلیل ساختار درونی محکم تر خود از کیفیت و دوام به مراتب بیشتر و بالاتری به نسبت مدل های 201 برخوردار می باشند.

کلام آخر

در پایان بد نیست این نکته را متذکر شویم که حفاظ پنجره استیل در کرج را هم می توان بر روی قاب پنجره نصب نمود و هم با تعویض کلی قاب پنجره ها اقدام به نصب آنان بر روی شیشه های پنجره خانه و یا محل کار کرد. دوستان و مخاطبان عزیز استیل نصر در نظر داشته باشند که اگر قرار باشد از این مدل حفاظ ها در محیط های روباز و بدون سقف که در راستای تابش مستقیم نور خورشید و همچنین بارش های مختلف آسمانی قرار دارند، استفاده نمود بهتر است از حفاظ های استیلی استفاده نمایید که از آلیاژ 304 ساخته و پرداخته شده اند.

بد نیست یش از اتمام کلام خود با شما خوبان مروری نیز بر روی پارامترهای موثر در تعیین قیمت این مدل از حفاظ ها که جهت نصب بر روی پنجره تدارک دیده شده اند نیز بیاندازیم که عبارتند از:

  • نوع گرید مصرفی در ساخت
  • نوع طرح انتخابی برای حفاظ
  • اندازه در نظر گرفته شده برای محصول
  • نحوه اتصال حفاظ بر روی پنجره

می باشند.