خرید نرده استیل در صادقیه

هنوز نظرسنجی نشده است

یکی از متمرکزترین و شلوغ ترین مناطق مرکزی استان تهران، همین صادقیه است. در صادقیه شما با قسمت های مختلفی از بافت عمومی شهر بزرگ تهران مواجه هستید که از محصولات استیل مختلفی در آن استفاده شده است. حال تصور کنید که در کنار این امر، ساختمان های مسکونیو تجاری واقع در این محدوده نیز مجهز به محصولات استیل شده اند. برای همین نیز ما برآن شدیم تا در ادامه این مطلب از استیل نصر شما را با مواردی مهم در خصوص انتخاب و خرید نرده استیل در صادقیه تهران آشنا نماییم.

خرید نرده استیل در صادقیه

برای خرید نرده استیل در صادقیه تهران پیش از هر چیزی باید مشخص کنید که نیاز به استفاده از چه نوع نرده ای برای سازه مسکونی و یا تجاری و اداری خود دارید. منظورمان از کلمه نوع، در وافع توجه به گرید مصرفی است که در ساخت محصول مورد استفاده قرار داده می شود.

خب همانطور که در سایر مطالب استیل نصر نیز به آن برایتان اشاره کردیم، عمدتا استیل کاران ایرانی از دو آلیاژ معروف 201 و 304 استیل برای تولید انواع و اقسام محصولات از این فلز ارزشمند و لوکس استفاده می کنند. ناگفته نماند که از مدل های ساخته شده با گرید خانواده 200 عمدتا برای فضاهای دارای سقف و به دور از تابش مستقیم نور خورشید و همچنین بارش های آسمانی استفاه می شود.

این در حالی است که از گرید خانواده 300 می توان در هر نوع فضاهای سرپوشیده و بازی به راحتی استفاده کرد. چرا که تولیدات محصول با این آلیاژ از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند در برابر تابش نور مستقیم و همچنین بارش های آسمانی که مقداری اسیدی نیز هستند. کیفیت و دوام خود را همچون قبل حفظ نمایند.

خرید نرده استیل در صادقیه

خرید نرده استیل در صادقیه

ویژگی های محصولات استیل در چیست؟

نرده های استیل نیز همچون دیگر نرده های ساخته شده از دیگر متریال های رایج صنعتی دارای ویزگی ها و مزایای قابل توجهی هستند که از مهمترین آن ها می توان به:

  • مقاوم در برابر زنگ زدگی، خوردگی و همچنین خش افتادن
  • ایده آل برای ماندن در زیر نور آفتاب برای ساعت ها
  • کاملا ایمن و دارای تنوع رنگ و طرح گوناگون
  • عدم ایجاد تغییران ظاهری در گذر زمان بر روی نرده
  • فوق العاده باکیفیت در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی
  • امکان تمیزی و ضد عفونی کردن ساده محصول
  • دارای جذابیت های ظاهری فراوان و سطحی براق

اشاره داشت.

دوستان گرامی توجه داشته باشید که تمام موارد گفته شده شامل هر دو نوع نرده 201 و 304 استیل می شود.

کلام آخر

در پایان لازم به ذکر است تا بدانید. که استیل نصر برای فروش تک تک محصولات استیل خود توسط شما خریداران محترم اقدام به ارائه یک برگ ضمانت نامه معتبر با تاریخ انقاضای طولانی می نماید. تا شما عزیزان خیالتان کاملا آسوده گردد که محصول خریداری شده شما قرار است. تا سال های سال بدون هیچ ضعفی برایتان کارایی داشته باشد.

فقط به این نکته نیز توجه لازم را داشته باشید. که شرط اول و آخر فعال شدن گارانتی شرکت بزرگ استیل نصر این است. که محصول خریداری شده شما توسط تیم بیرون و تکنسین های شرکت در محل مورد نظرتان نصب و پیاده سازی شود.