دکور استیل و زمینه های مصرفی آن

5/5 - (1 امتیاز)

در مطالب گذشته در خصوص شایستگی های آلیاژ استیل برای استفاده از آن در ساخت محصولات پر کاربرد ساختمانی و دکوراسیونی برایتان صحبت کردیم و اکنون می خواهیم شما را با دکور استیل و زمینه های مصرفی آن در ادامه این مطلب از شرکت استیل نصر که یکی از بهترین طراحان و تولید کنندگان لوازم دکوری از جنس استیل در تهران، کرج و حومه این دو کلانشهر است برایتان صحبت نماییم. بد نیست بدانید که امروزه استقبال بالایی از وسایل دکوری استیل در بازار بعمل آورده شده است و به همین خاطر نیز استیل کاران زیادی خود را مشتاق فعالیت در این شاخه از کار با فلز لوکس و زیبایی همچون استیل نشان داده اند.

دکور استیل و زمینه های مصرفی آن

بدون هیچ تعارفی اگر از دسته کسانی هستید که می خواهید برای محیط کاری و یا خانگی خود یک دکوراسیون زیبا و جذاب را بوجود بیاورید و یا اصلا از دسته دیزاینرهای دکوراسیون های داخلی و خارجی هستید، باید بگوییم که یکی از بهترین متریال هایی که می تواند جذابیت و اهمیت پروژه شما را به رُخ مخاطبان و کارفرمایانتان بکشاند، استفاده از دکور استیل در طراحی است. امروزه از استیل برای ساخت انواع و اقسام دکورهای قابل استفاده در محیط های خانگی و غیر خانگی (ترجیحا تجاری) استفاده می شود که اتفاقا با استقبال عجیب و غریبی نیز از سوی عموم خریداران و همچنین عامه مردم اجتماع ما همراه شده است و به همین خاطر دیگر هر طراح دکوراسیونی می تواند با اطمینان اقدام به استفاده از محصولات استیل در ساخت دکور مورد نظر خود برای محیط های مختلف کند.

از جمله زمینه های مصرفی دکور استیل می توان به:

 • دکوراسیون بخش های مختلف خانگی
 • دکوراسیون بخش های مختلف اداری
 • دکوراسیون واحدهای مختلف تجاری
 • دکوراسیون نماهای داخل ساختمان
 • دکوراسیون نماهای بیرونی ساختمان
 • دکوراسیون هتل ها، رستوران ها و کافی شاپ ها

اشاره داشت.

دکورهای استیل و زمینه های مصرفی آن

دکورهای استیل و زمینه های مصرفی آن

رنگ استیل برای ساخت دکور از آن چقدر اهمیت دارد؟

در پاسخ به این سوال باید اول مشخص کنید که می خواهید از دکور استیل در چه محیطی استفاده کنید؛ یعنی مثلا اگر قرار است از آن در محیط خانگی و یا اتاق شخصی خود در فضای کاری تان استفاده کنید باید از یکسری اصول انتخاب رنگی تبعیت کنید و اگر می خواهید از آلیاژ استیل برای ساخت دکوری به عنوان ویترین مغازه و فروشگاهتان استفاده کنید از رنگ های خاص استیل در این خصوص بهره گیری بعمل آورید.

اما بطور کلی باید بدانید که معمولا برای فضاهای خانگی می شود از هر نوع رنگ استیلی استفاده کرد. این در حالی است که معمولا طراحان برای جذابیت بیشتر واحدهای تجاری و بخصوص رستوران ها و هتل ها و اماکنی که فاکتورهای بصری در جذب مشتری برای آنان بسیار پر اهمیت است از دکورهای استیل در رنگ گُلد یا همان طلایی استفاده می کنند که قطعا تا کنون با تعداد بیشماری از این واحدها مواجه شده اید.

رنگ های قابل استفاده در ساخت دکور از آلیاژ زیبا و مستحکم استیل می تواند:

 • گُلد یا همان طلایی
 • نقره ای یا همان سیلور
 • رُزگلد
 • مسی
 • برنزی

باشد. ضمن اینکه یادتان باشد در تم رنگی نقره ای اینکه رنگ آن روشن باشد و یا تیره از جمله مواردی است که شما یا تیم طراحی که قصد همکاری با آن ها را کرده اید باید با توجه به رنگ دیگر محصولات موجود در فضا برایتان آن را مشخص نمایند.

کلام آخر

حال که با دکور استیل و زمینه های مصرفی از آن آشنا شدید این را نیز باید به شما علاقه مندان به استفاده از چنین دکورهایی گوشزد کنیم که هر شرکت استیل کاری نمی تواند آنطور که باید و شاید اقدام به ساخت لوازم دکوری چه برای استفاده در محیط های خانگی، تجاری و همچنین اداری کند و به همین خاطر پیدا کردن یک مجموعه حرفه ای در این خصوص بسیار حائز اهمیت می باشد که در این زمینه ما به شما شرکت استیل نصر را پیشنهاد می کنیم که با استفاده از بهترین متدهای روز دنیا در طراحی و ساخت دکورهایی با کیفیت می تواند شما را در امر رسیدن به خواسته های باطنی تان بسیار راهنمایی نماید.