نرده استیل مدرن طالقان

هنوز نظرسنجی نشده است

طالقان نام شهرستانی از توابع استان البرز است که از آب و هوایی کوهپایه ای برخوردار است و به همین خاطر نیاز به استفاده و بهره گیری از متریال های ساختمانی مستحکم در آن بسیار احساس می شود و به همین خاطر هم هست که همواره به کار گیری محصولات استیل در یک دهه اخیر در این محدوده از استان البرز بیشتر شده است. شما عزیزان چنانچه ساکن طالقان هستید و یا دارنده ملکی در آن می باشید، بهتر است با ما در ادامه این مطلب از استیل نصر همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم برای نرده استیل مدرن طالقان آشنا نماییم.

نرده استیل مدرن طالقان

پیش از آشنایی با نرده استیل مدرن طالقان باید بدانیم که امروزه استفاده از محصولات استیل در ایران بسیار رواج پیدا کرده است و بی اغراق می توان استفاده از حفاظ استیل، پله استیل، درب استیل و همچنین نرده استیل را در گوشه و کنار اغلب خیابان ها و فروشگاه های بزرگ و مشهور شهرهای کشورمان شاهد باشید.

نرده استیل مدرن یکی از انواع مختلف نرده های است که در مقایسه با نرده های شیشه ای، چوبی و همچنین فلزی از مزایای بسیار برجسته تری برخوردار است. استفاده از این نوع نرده ها بجای بهره گیری از نرده های کلاسیک و قدیمی ضمن افزایش ضریب ایمنی بدر محل نصب این نرده ها سبب زیباتر شدن نمای داخلی و حتی خارجی انواع ساختمان های تجاری، اداری و همچنین مسکونی نیز شده است. نرده های استیل بطور کلی به دو دسته: نرده استیل 201 و نرده استیل 304 تقسیم می شوند.

از مدل 201 برای فضاهای داخلی و از مدل 304 نیز برای استفاده در محیط های روباز و بدون سقف بهره وری بعمل آورده می شود. به همین خاطر نیز نرده های ساخته شده با استیل 304 از قیمت به مراتب بیشتری به نسبت مدل های 201 برخوردار هستند. علی ایحال بد نیست بدانید که این قبیل از محصولات استیل دارای ویژگی های قابل توجهی از جمله:

  • مقاوم در برابر فشار و ضربه
  • مقاوم در برابر تغییرات جوی و رطوبت
  • ضد خش و ضد زنگ
  • ایده آل در برابر حرارت و آتش سوزی
  • دارای طرح های فراوان در رنگ های مختلف
  • باکیفیت و با دوام بدون تغییر رنگ ظاهری در گذر زمان
  • برخورداری از قابلیت شستشو و ضد عفونی کردن آسان

برخوردار می باشند.

نرده استیل مدرن طالقان

نرده استیل مدرن طالقان

نرده سفارشی از نوع  Steel

وقتی از میان مدل های ساخته و پیش ساخته شده. موجود در یک بازار از یک نوع محصول ساختمانی همچون نرده هیچ یک باب میل تان نیست. باید به سراغ تهیه آن از نوع سفارشی اش بروید. که در این خصوص باید بدانید نرده سفارشی در واقع نوعی نرده با طراحی و شکل مورد نظر مشتری است. که ضمن برخورداری از تمام خصوصیات بارز یک نرده استیل و همچنین ضریب ایمنی آن، به لحاظ ظاهری دارای تفاوت های بسیاری با نردهای استیل معمولی می باشد. شکل و ساختار ظاهری هر کدام از این مدل نرده ها در واقع منحصر به فرد است. و پایه آن ها می تواند در این مدل؛ یعنی سفارشی شده حداکثر از 8 تکه نیز برخوردار باشد.

امروزه استفاده از نرده های سفارشی استیل در شهرهای تهران و کرج بسیار رواج پیدا کرده است و اینطور که مشخص است، خیلی زود در دیگر استان های ایران نیز ما می توانیم شاهد ساخت و به کارگیری نرده هایی باشیم که بصورت لوکس و ویژه برای اماکنی خاص طراحی و نصب شده اند. انواع مختلف این نرده ها عبارتند از:

  • نرده های استیل ترکیب شده با چوب
  • نرده های استیل ترکیب شده با کائوچو
  • نرده استیل ترکیب شده با شیشه

می باشد.

کلام آخر

در پایان بد نیست این نکته را مجددا متذکر شویم که استیل نصر تنها یک فروشنده فعال در حیطه محصولات استیل نیست. و می توان بر روی دانش و تخصص این شرکت در خصوص گارانتی تک تک تولیدات استیل آن و همچنین طراحی و ساخت محصولات استیل خاص و منحصر به فرد نیز کاملا اطمینان داشته باشید.