پله استیل در فرمانیه

5/5 - (1 امتیاز)

فرمانیه یکی از مناطق شمالی تهران است که با ساختمان های مدرن و عمده ثروتمندانی که آن در ساکن هستند، معرفی می شود. در این منطقه از تهران شما با بافت قدیمی از شهرسازی مواجه هستید که البته روز به روز معماران و سازندگان واحدهای مختلف اداری، تجاری و همچنین مسکونی در آن در حال تلاش و کوشش برای مدرن کردن و بروز نمودن بافت شهرسازی این قسمت از تهران هستند. با این حال استیل نصر در راستای ارائه خدمات و محصولات استیل خود در این محدوده مخصوصا در راستای عرضه پله استیل در فرمانیه اقدام به تحت پوشش قرار دادن آن برای شما تهرانی های عزیز کرده است. برای همین نیز توصیه می کنیم با ما در ادامه این مطلب از این شرکت استیل کاری معتبر و حرفه ای همراه باشید.

پله استیل در فرمانیه

اگر طالب خرید پله استیل در فرمانیه تهران هستید، بدون شک استیل نصر می تواند برای شما یک مقصد ایده آل بحساب آید؛ چرا که این مجموعه از بهترین و قوی ترین استیل کاران ایرانی تشکیل شده است و با بهره گیری از دانش روز جهانی و استفاده از بروز ترین دستگاه های برشی و قالب زنی می تواند هر نوع و مدل پله ای که شما عزیزان برای ساختمان مسکونی و یا غیر مسکونی خود تدارک دیده اید را مهیا سازد.

ما در استیل نصر می توانیم تمامی پله های مستقیم، حول محوری و ترکیبی را برایتان طراحی و تولید و سپس در محل مورد نظرتان نصب نماییم. برای این منظور تنها کافی است بدانید که چه می خواهید و یا اصلا از 0 تا 100 کار را به تیم کارشناسی و استیل کاری استیل نصر بسپارید.

همانطور که در سایر مطالب نیز به آن پرداخته ایم، پله های مستقیم به آن هایی گفته می شود که بدون پیچ و تاب طراحی می شوند. این در حالی است که پله های حول محور یا همان دورانی دارای زاویه منحنی حول یک میله و یا یک محور پدید یا ناپدید هستند. لازم به ذکر است که طراحی و تولید و همچنین نصب پله های حول محوری به نسبت پله های مستقیمی از پیچیدگی و زمان بیشتری برخوردار است.

نوع دیگری از پله های استیل در فرمانیه نیز وجود دارد که معروف به پله های ترکیبی هستند. این پله ها از طراحی و تلفیق دو نوع مستقیم و حول محوری ایجاد می شوند و بیشتر در اماکنی مورد استفاده قرار می گیرند که نمی توان بصورت واحد از مدل های مستقیم و حول محوری استفاده کرد.

پله های استیل در فرمانیه

پله های استیل در فرمانیه

اجزای مختلف یک پله

یک پله استیل در فرمانیه از 4 قسمت کلی:

  • اسکلت پله
  • جنس کفی پله
  • جنس رویه پله
  • جنس هندریل پله

تشکیل می شود که خب اسکلت و جنس کفی با توجه به استحکام و مقاومت بسیار بالای این فلز ارزشمند و لوکس در برابر فشار و ضربه ای که از سوی قدم برداشتن های ادم های مختلف و حتی اجسام سبک و سنگین به آن وارد می گردد از جنس استیل در نظر گرفته می شود.

این در حالی است که در انتخاب جنس کفی و همچنین هندریل یا بهتر است بگوییم همان نرده ای که قرار است در کنار پله مورد نظرتان استقرار یابد، همه چیز بسته به سلیقه و نظر شما خریداران عزیز دارد.

شاید باورش کمی سخت باشد اما همین ویژگی؛ یعنی انعطاف در طراحی یک پله استیل است که سبب گشته تا فروش این محصول استیل در بسیاری از نقاط جهان بیشتر از دیگر مدل پله هایی باشد که از جنس های مختلف طراحی و تولید شده اند.

شما با مراجعه به مجموعه بزرگ استیل نصر می توانید هر نوع پله ای را که دوست دارید با هر نوع جنس هندریل و کفی پله ای تهیه فرمایید.