حفاظ استل پنجره آپارتمانی در اکباتان

5/5 - (1 امتیاز)

برای انتخاب و خرید حفاظ استل پنجره آپارتمانی در اکباتان تهران بهتر است در ادامه این بلاگ از استیل نصر با ما همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در این خصوص آشنا نماییم. مخاطبان عزیز توجه داشته باشند که استیل نصر یکی از بهترین شرکت های فعال در حیطه طراحی، تولید و همچنین فروش انواع و اقسام محصولات استیل در ایران و بخصوص کلانشهر تهران می باشد که می توانید با مراجعه به نمایندگی های آن با طیف گسترده ای از هر نوع محصول استیلی که می خواهید، مواجه شوید.

حفاظ استل پنجره آپارتمانی در اکباتان

قبل از هر چیزی باید بدانید که یک حفاظ استیل پنجره باید دارای ویزگی های مهمی باشد تا بتوان بر روی کیفیت و دوام آن در طی سالیان حساب ویژه ای باز کرد. این ویژگی ها می تواند شامل:

  • تنوع مدلی بالا
  • غیر قابل زنگ زدن
  • مقاوم در برابر ضربه و فشار
  • قابلیت نصب بر روی هر نوع پنجره ای
  • امکان شستشوی آسان محصول

اشاره داشت.

دوستان گرامی توجه داشته باشید که استیل نصر قادر به تولید هر نوع حفاظ ساده و طرح دار می باشد که از قابلیت نصب بر روی هر چهارچوب پنجره ای چه بصورت هلالی و چه مربعی، مستطیلی و همینطور فانتزی برخوردار می باشد.

از طرفی البته نباید فراموش کرد که با توجه به محل نصب اینگونه از حفاظ ها (از داخل و یا بیرون) بایستی به فکر انتخاب جنس آنان نیز بود. استیل نصر برای این منظور اقدام به تولید حفاظ استیل پنجره از آلیاژ 201 برای نصب از داخل و همچنین تولید حفاظ استیل پنجره از آلیاژ 304 برای فضای بیرونی پنجره کرده است.

حفاظ های استل پنجره آپارتمانی در اکباتان

حفاظ های استل پنجره آپارتمانی در اکباتان

عوامل موثر بر روی قیمت حفاظ پنجره

بد نیست بدانید قیمت یک حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در اکباتان تهران با در نظر داشتن نوع گرید مصرفی از این فلز ارزشمند و لوکس مشخص می شود. یعنی اینکه شما باید بدانید قیمت حفاظ استیلی که با گرید 201 ساخته شده است به مراتب کمتر از حفاظی است که برای ساخت آن از گرید 304 استیل بهره گیری شده است!

گرید 304 همیشه از نظر کیفی و ماندگاری در سطح بالاتری به نسبت گرید 201 قرار داشته و به همین دلیل نیز همواره محصولات استیلی که با این گرید ساخته و پرداخته می شوند با قیمت بیشتری در بازار بفروش رسانده می شوند.

مورد دیگری که بر روی قیمت حفاظ های استیل اثرگذار است، نوع طراحی ظاهری آن ها می باشد. حفاظ ها به لحاظ ظاهری به دو دسته حفاظ های ساده و یا فانتزی (سفارشی) تقسیم می شوند که بدیهی است مدل های ساده با قیمت پایین تری به نسبت مدل های سفارشی بفروش رسانده می شوند.

و مورد مهم دیگری که باید در هنگام خرید حفاظ به آن توجه داشته باشید، ابعاد در نظر گرفته شده برای آن می باشد؛ دوستان گرامی توجه داشته باشید هر چقدر که متراز پروفیل های استیل به کار رفته در حفاظ استیل پنجره مدنظر شما بیشتر باشد، یقینا قیمت نهایی که شما عزیزان بایستی برای خرید آن حفاظ بپردازید نیز بیشتر خواهد شد.

کلام آخر

یادتان باشد استیل نصر در کنار فروش محصولات استیل خود از یک برگ معتبر ضمانتی نیز استفاده می کند تا شما خریداران گرامی از هر نظر خیالتان آسوده و راحت باشد که محصول خریداری شده شا از بهترین کیفیت ممکنه برخورار بوده و قرار است تا سالیان سال برایتان کارایی لازمه را داشته باشد.

جهت خرید محصولات استیل مختلف می توانید به نمایندگی های شرکت استیل نصر در سراسر تهران بصورت حضوری و در صورت تمایل از طریق شماره های ثبت شده در سایت بصورت غیر حضوری محصول استیل خود را سفارش دهید.