حفاظ استیل برتر

هنوز نظرسنجی نشده است

با کمی گشت و گذار در بازار کشورمان می توانید با انواع مختلفی از حفاظ های فلزی روبرو شوید که به جرات می توان گفت حفاظ های ساخته شده از جنس آلیاژ استیل از ماندگارترین و برترین حفاظ های موجود در ایران هستند. این نوع از حفاظ ها تا کنون بارها و بارها کیفیت و برتری خود را در مقایسه با دیگر جداره های محافظتی به اثبات رسانیده اند و به همین خاطر هم است که روز به روز بر شمار طرفداران و متقاضیان خرید و استفاده از آن ها بیشتر می شود. در ادامه این مطلب با استیل نصر همراه شوید تا شما را با یکسری از نکات مهم در خصوص حفاظ استیل برتر آشنا نماییم.

حفاظ استیل برتر

بدون هیچ تعارفی باید بگوییم وقتی از صفت برتر برای توصیف محصولی استفاده می کنیم، قطع به یقین آن محصول باید دارای ویژگی منحصر به فردی به نسبت دیگر محصولات مشابه خود در بازار رقابتی کشور عزیزمان ایران باشد که واقعا نیز همین طور است؛ حفاظ استیل ساخته و پرداخته شده در مجموعه استیل نصر از ویژگی ها و مزایای قابل توجهی برخوردار می باشد که اگر بخواهیم به تعداد محدودی از آن ها اشاره نماییم بایستی از:

  • مقاومت مطلوب حفاظ در برابر ضربه و فشار
  • ایمن و ضد خاصیت آهنربایی
  • برخورداری از طرح ها و مدل های گوناگون
  • مستحکم در برابر تغییرات آب و هوا و کاملا ضد زنگ
  • عدم ایجاد تغییر در ساختار ظاهری بر اثر ماندن در زیر نور آفتاب
  • و همچنین امکان استریل و ضد عفونی کردن سهل حفاظ

اشاره داشت.

حفاظ استیلی برتر است که از آلیاژ نوع 304 باشد؛ زیرا معمولا برای ساخت این قبیل از حفاظ ها از دو نوع آلیاژ 201 و 304 استفاده می کنند که برای زمینه های مصرفی در محیط های سر بسته از حفاظ های ساخته شده با آلیاژ 201 و برای استفاده از این قبیل محصولات استیل در فضاهای باز که نیاز به استحکام بیشتری دارند از حفاظ هایی ساخته شده با آلیاژ 304 بهره گیری می کنند.

حفاظ استیل برتر

زمینه های مصرفی از حفاظ های استیل

بارها و بارها در مطلب سایت استیل نصر در خصوص زمینه های قابل استفاده از حفاظ های جنس استیل برایتان صحبت کردیم و شاید خالی از لطف نباشد تا بار دیگر به این موضوع اشاره کوچکی داشته باشیم که می توان از این مدل حفاظ ها هم بصورت شخصی و هم بصورت غیر شخصی استفاده نمود.

حفاظ استیل برتر مناسب استفاده برای:

  • تقویت امنیت درب ساختمان های شخصی و دولتی
  • پنجره ها
  • بالکن ها
  • و همچنین اماکن اقتصادی مهم نظیر: بانک ها طلا فروشی ها و صرافی ها

می باشد.

مخاطب گرامی توجه داشته باشید که از حفاظ های استیل برای طبقات همکف و یا طبقات نخست بایستی به صورت سراسری استفاده شود و برای طبقات دیگر نیز صرفا جهت افزایش ضریب امنیت و مقابله با سقوط افراد از طبقات فوقانی به پایین بهره گرفت.

در این خصوص فاصله میله های حفاظ از یکدیگر بایستی به گونه ای باشد که مانع از عبور افراد از بین میله ها گردد.

کلام آخر

علاقه مندان به خرید و استفاده از حفاظ های ساخته شده از جنس استیل بایستی خرید خود را از فروشگاه های معتبر و مجموعه های فعال و تخصصی در این زمینه انجام دهند. یادتان باشد به دلیل عدم وجود قیمتی ثابت و پیوسته در حال تغییر بودن بهای نقدی محصولات استیل، بهتر است پیش از هر اقدامی با مشورت افرادی صاحب نظر و تجربه به بهترین تصمیم ممکنه برای خرید محصول استیل خود که می تواند:

و دیگر محصولات ساخته شده از جنس استیل باشد، دست پیدا نمایید. قیمت نهایی حفاظ استیل برتر با در نظر گرفتن مواردی از قبیل: نوع آلیاژ به کار رفته در ساخت محصول، متراژ میله ها، طراحی و مدل، نحوه اتصال میله ها و همچنین توخالی و یا توپُر بودن آن ها بستگی دارد.