حفاظ استیل درب آپارتمانی در تهران

5/5 - (1 امتیاز)

در صورت تمایل به انتخاب و خرید حفاظ استیل درب آپارتمانی در تهران با ما در ادامه این بلاگ از مجموعه بزرگ و معتبر استیل کاران استیل نصر همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در این خصوص آشنا نماییم. دوستان گرامی توجه داشته باشید که حفاظ های استیل از دو نوع گرید 201 و 304 ساخته و پرداخته می شوند که بی شک مدل های تولید شده با آلیاژ 304 به مراتب از دوام و استحکام بیشتری به نسبت مدل های نولید شده با دیگر آلیاژهای استیل برخوردار هستند.

حفاظ استیل درب آپارتمانی در تهران

در بازار فروش حفاظ های درب آپارتمانی در تهران شما می توانید با مدل های بسیار متعددی مواجه شوید که هر یک از آن ها با آلیاژ خاصی از فلز تولید شده اند اما باید بدانید که در حال حاضر این حفاظ های تولید شده از فلز ارزشمند و جذاب استیل (Steel) هستند که گوی سبقت را از مابقی حفاظ های موجود در بازار گرفته و از فروش بالایی نیز برخوردار هستند.

حفاظ استیل درب آپارتمانی به دو دلیل بزرگ از محبوبیت بالایی نزد عامه خریداران خود برخوردار است؛ دلیل اول وجود جذابیت های ظاهری و انعطاف استیل در طراحی های مختلف و دلیل دوم نیز استحکام بالای این محصول در برابر هر نوع فشار، خمش و همچنین بُرش می باشد.

شما عزیزان می توانید با تعبیه یک قفل ضد سرقت بر روی حفاظ خود و قرار دادن آن بر روی یک درب ضد سرقت حسابی خیال خود را از بابت عدم وجود افراد ناشناس و سارقان به داخل منزل آسوده نماید.

"<yoastmark

ویژگی حفاظ استیل درب آپارتمانی

حفاظ استیل درب آپارتمانی در تهران دارای ویژگی هایی برجسته ای همچون:

 • ضد سرقت و ضد زنگ بودن
 • دارای جذابیت های ظاهری
 • امکان آمیخته شدن با شیشه های نشکن
 • عدم تغییر رنگ محصول در دراز مدت با قرارگیری در زیر نور خورشید
 • قابلیت ایجاد طرح های مختلف بر روی حفاظ
 • امکان استفاده از محصول در تمامی اقلیم های ایران

و از همه مهتر، قابلیت شستشو و همچنین ضد عفونی کردن مطلوب آنان اشاره نمود.

دوستان گرامی توجه داشته باشید که در صورت تمایل به طراحی حفاظ استیل مورد نظرتان تنها کافی است به مجموعه بزرگ استیل نصر مراجعه فرمایید. ما در این مجموعه از قابلیت طراحی حفاظ های استیل مختلف جهت نصب بر روی درب های خاص آپارتمانی شما خوبان در تهران نیز برخوردار هستیم.

کلم آخر

در پایان باید این نکته را متذکر شویم که استیل نصر در کنار فروش حفاظ درب مسکونی، تجاری و همچنین اداری در تهران اقدام به صدور یک گارانتی معتبر نیز جهت آسودکی خیال شما خریداران و مشتریان عزیز خواهد کرد تا از بابت کیفیت محصول استیل خریداری شده خود در طی سالیان کاملا مطمئن شوید.

از طرفی نیز بد نیست اگر بدانید که قیمت یک حفاظ استیل درب با در نظر داشتن مواردی از قبیل:

 • جنس آلیاژ استیل
 • هزینه هر متر استیل کاری
 • طراحی و شکل حفظ
 • توپُر یا توخالی بودن میله استیل
 • و نحوه اتصال قطعات استیل

تعیین می شود.

برای انتخاب از میان مدل های مختلف این دسته از محصولات استیل و خرید مدل مدنظر خود تنها کافی است سری به فروشگاه استیل کاران استیل نصر در کلانشهر تهران بزنید و یا از طریق شماره های درج شده در سایت با تیم کارشناسی و مشاوران حرفه ای استیل نصر در ارتباط باشید.