حفاظ استیل درب آپارتمانی در شهرک غرب

5/5 - (1 امتیاز)

قطعا اگر بخواهیم در تهران نام چند منطقه گرانقیمت و صد البته لوکس را نام ببریم، شهرک غرب یکی از آن ها محسوب می شود. در شهرک غرب تهران همه چیز در بهترین حالت خود قرار دارد و ساخت و سازهای اصولی در کنار استفاده از بهترین متریال های ساختمانی و همچنین فضاسازی های بکر باعث می شود تا بتوانید در شهر شلوغ و پر ترافیکی همچون تهران زندگی خوب و خوشی را سپری نمایید. پس برای انتخاب و خرید حفاظ استیل درب آپارتمانی در شهرک غرب نیز بهتر است با استیل نصر همراه شوید تا شما را با مواردی حائز اهمیت در این خصوص آشنا نماییم.

حفاظ استیل درب آپارتمانی در شهرک غرب

حفاظ در واقع سازه ای است که با نصبش ضریب ایمنی مکان استفاده از آن به شکل قابل توجهی بالا می رود. امروزه شما می توانید برای این موضوع از حفاظ های مختلفی در بازار استفاده نمایید که بی اغراق یکی از بهترین و پرطرفدارترین این حفاظ در شهرک غرب تهران، نوع استیل آن است که هم از دوام و مقاومت بالایی در برابر نیروهای خارجی برخوردار است و هم از ظاهری بسیار شیک و زیبا بهره مند است.

شاید خالی از لطف نباشد اگر بدانید با خرید حفاظ استیل درب آپارتمانی در شهرک غرب چه مزایا و فوایدی را متوجه خود با این انتخاب تان کرده اید؛ مزایای بهره گیری از حفاظ استیل برای درب های ساختمانی عبارتند از:

 • بسیار مقاوم در برابر فشار و ضربه
 • کاملا ایمن و دارای استحکامی مطلوب
 • مقاوم در برابر زنگ زدگی
 • ایده آل برای ماندن ساعت ها در زیر نور آفتاب و مات شدن محصول
 • امکان استریل و تمیز کردن آسان
 • با دوام در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی
 • دارای طرح ها و مدل های گوناگون با طول عمر مصرفی زیاد

و … می باشد.

ناگفته نماند که یک حفاظ استیل از قابلیت شستشوی آسان و ضد عفونی کامل نیز برخوردار است و همین امر هم یکی دیگر از ویژگی هایی است که باعث ممتاز بودن خرید آنان به نسبت دیگر مدل حفاظ های تولید شده از فلزات دیگر می شود.

حفاظ های استیل درب آپارتمانی در شهرک غرب

حفاظ های استیل درب آپارتمانی در شهرک غرب

حفاظ استیل درب و انواع مختلف آن

خب همانطور که می دانید حفاظ ها و کلا تمامی محصولات استیل در کشورمان اصولا با دو نوع آلیاژ 201 و 304 استیل ساخته و پرداخته می شوند که در این میان معمولا از محصولات استیلی که با گرید 201 تولید شده اند در مکان های سرپوشیده و مسقف و از محصولات استیلی که از گرید 304 در ساختارشان بهره گیری شده است در اماکنی آزاد و بدون سقف (رو باز) استفاده می شود.

با تمام این ها اما شما عزیزان باید بدانید که بهتر است همیشه برای حفاظ درب آپارتمان خود به سراغ محصولاتی بروید که از گرید 304 طراحی و تولید شده اند؛ چرا که این نوع از محصولات به نسبت محصولاتی که با گرید 201 تولید شده اند از دوام و مقاومت به مراتب بیشتری برخوردار هستند و همچنین کاملا ایمن در برابر انواع مختلفی از دستگاه های برشی و خمشی نیز می باشد!

کلام آخر

حال که تصمیم تان را گرفته اید و به دنبال قیمت این نوع از حفاظ های ایمن هستید، باید بدانید که روند قیمت گذاری محصولات استیل بطور کلی از چهارچوب مشخص و استانداردی تبعیت نمی کند!

البته این موضوع به این شکل هم که هر استیل کاری بخواهد با قیمت دلخواه خود در بازار فعالیت کند، نیست و یقینا در صورت گران فروشی استیل کاران با آنان نیز برخوردارهای قانونی نیز خواهد شد. اما بطور کلی شما باید بدانید که عواملی از قبیل:

 • جنس آلیاژ استیل
 • هزینه هر متر استیل کاری
 • طراحی و شکل حفظ
 • توپُر یا توخالی بودن میله استیل
 • و نحوه اتصال قطعات استیل

از جمله مواردی هستند که بر روی قیمت حفاظ استیل تاثیر می گذارند.