حفاظ استیل درب آپارتمانی در فرمانیه

5/5 - (1 امتیاز)

اگر به دنبال این هستید تا برای درب واحد مسکونی و یا اداری خود در فرمانیه تهران یک حفاظ مستحکم و در عین حال زیبا را خریداری فرمایید، پیشنهاد ما به شما این است که از حفاظ های استیل برای این منظور استفاده نمایید. با ما در ادامه این بلاگ از مجموعه بزرگ استیل کاران استیل نصر همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل درب آپارتمانی در فرمانیه تهران بیش از پیش آشنا نماییم.

حفاظ استیل درب آپارتمانی در فرمانیه

بدون هیچ تعارفی باید بگوییم حفاظ استیل درب آپارتمانی در فرمانیه ساخته و پرداخته شده در مجموعه استیل نصر تهران از ویژگی ها و مزایای قابل توجهی برخوردار می باشد که اگر بخواهیم به تعداد محدودی از آن ها اشاره نماییم بایستی از:

 • مقاومت مطلوب حفاظ در برابر ضربه و فشار
 • ایمن و ضد خاصیت آهنربایی
 • برخورداری از طرح ها و مدل های گوناگون
 • مستحکم در برابر تغییرات آب و هوا و کاملا ضد زنگ
 • عدم ایجاد تغییر در ساختار ظاهری بر اثر ماندن در زیر نور آفتاب
 • و همچنین امکان استریل و ضد عفونی کردن سهل حفاظ

اشاره داشت.

یادتان باشد حفاظ استیلی در این خصوص برتر است که از آلیاژ نوع 304 باشد؛ زیرا معمولا برای ساخت این قبیل از حفاظ ها از دو نوع آلیاژ 201 و 304 استفاده می کنند که برای زمینه های مصرفی در محیط های سر بسته از حفاظ های ساخته شده با آلیاژ 201 و برای استفاده از این قبیل محصولات استیل در فضاهای باز که نیاز به استحکام بیشتری دارند از حفاظ هایی ساخته شده با آلیاژ 304 بهره گیری می کنند.

حفاظ های استیل درب آپارتمانی در فرمانیه

حفاظ های استیل درب آپارتمانی در فرمانیه

انواع حفاظ های Steel

حفاظ های استیل موجود در بازار عموما یا از جنس گرید 201 هستند و یا در ساخت آنان از آلیاژ استیل 304 استفاده شده است که بی شک با توجه به اهمیت مکانی که قرار است این نوع از محصولات استیل در آن جا نصب شوند؛ یعنی بر روی درب های ورودی آپارتمانی بهتر است همیشه جنس آنان از گرید 304 استیل در نظر گرفته شود.

چرا که این گرید به نسبت گرید 201 از دوام و استحکام به مراتب بیشتری برخورردار می باشذ. البته این مهم را نیز بایستی در نظر داشت که در پروسه انتخاب و خرید حفاظ استیل درب آپارتمانی در فرمانیه تهران شما با 2 نوع حفاظ مواجه خواهید شد که یکی حفاظ های از پبش تولید شده هستند و دیگری حفاظ هایی هستند که با توجه به نظر و سلیقه شما در مجموعه استیل نصر طراحی و تولید می شوند.

بد نیست بدانید که نه تنها حفاظ بلکه هر نوع محصول استیلی که قرار باشد بصورت سفارشی برایتان ساخته شود به نسبت محصولاتی که از پیش تولید و آماده فروش شده اند، با قیمت بیشتری به فروش رسانده می شوند!

کلام آخر

بهتر است بدانید قیمت یک حفاظ استیل درب آپارتمانی با در نظر داشتن مواردی از جمله:

 • نوع اتصال قطعات به کار رفته در حفاظ
 • توخالی یا توپُر بودن پروفیل های حفاظ
 • از پیش تولید شده یا سفاترشی بودن حفاظ
 • شکل و ابعاد در نظر گرفته شده برای حفاظ
 • و جنس آلیاژی که برای ساخت آن در نظر گرفته شده

تعیین می شود.

فراموش نکنید که استیل نصر تنها سازنده محصولات استیل در ایران نیست و یک پشتیبان کننده عالی نیز در عرصه خرید و فروش محصولات مختلف استیل در کشور عزیزمان می باشد. تنها کافی است برای این منظور محصول استیل مورد نظر خود را انتخاب و سپس خریداری فرمایید تا تکنسین های این مجموعه با انتقال محصول شما به نقطه مکانی دلخواهتان آن را در محل مورد نظر نصب و برگه گارانتی محصول را خدمت شما خریداران عزیز ارائه نمایند.