حفاظ استیل درب آپارتمانی در ولنجک

5/5 - (1 امتیاز)

برای پیدا کردن یک فروشگاه خوب و قابل اعتماد در حوزه تولیدات استیل در ولنجک تهران توصیه می کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا شما را با شرکت استیل کاران استیل نصر آشنا نماییم. شما عزیزان می توانید با نگاهی به این مجموعه بزرگ استیل کاری اقدام به خرید حفاظ استیل درب آپارتمانی در ولنجک تهران نمایید. تنها کافی است برای این منظور در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

حفاظ استیل درب آپارتمانی در ولنجک

ولنجک یکی از مناطق شمالی پایتخت؛ یعنی کلانشهر تهران می باشد که مدت مدیدی است برای تامین امنیت ساختمان های مختلف مسکونی، تجاری و همچنین اداری آن، سازندگان از حفاظ های مختلفی برای این این امر استفاده می کنند. فروش حفاظ استیل درب آپارتمانی در ولنجک به دلیل اهمیت سازندگان به پارامتر زیبایی و همچنین ضد سرقت بودن این نوع از محصولات استیل سبب گشته تا بسیاری از مردم به فکر خرید آن در ابعاد مناسب چهارچوب درب های های آپارتمانی خود شوند. مزایای استفاده از این مدل حفاظ ها عبارتند از:

 • مقاومت بالای در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی
 • ضد زنگ بودن تمام قسمت های حفاظ
 • استحکام فوق العاده مطلوب در برابر فشار و ضربه
 • ایده آل جهت استفاده در زیر نور خورشید
 • عدم مات شدن رنگ حفاظ در دراز مدت
 • ماندگاری بالا و دوامی مثال زدنی
 • قابل شستشویی آسان و استریل کردن

می باشند.

حفاظ های استیل درب آپارتمانی در ولنجک

حفاظ های استیل درب آپارتمانی در ولنجک

قیمت فروش حفاظ استیل

خب همانطور که می دانید عمده محصولات استیل ساخته شده توسط استیل کاران در ایران از قیمت ثابتی برخوردار نیست و به همین منظور نیز شما عزیزان بایستی کاملا آگاهانه وارد بازار فروش این قبیل از محصولات ایمن کننده شوید و حواستان باشد تا خدایی ناکرده از سوی یکسری استیل کاران سودجو کلاهی بزرگ بر سرتان گذاشته نشود!

برای این منظور ما به شما پیشنهاد می کنیم که همواره خرید خود را از فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر و فعال در عرصه ساخت حفاظ های استیل و همچنین عرضه آنان انجام دهید که بی شک در این خصوص یکی از بهترین های تهران شرکت استیل نصر با برخورداری از رزومه ای کاملا درخشان می باشد.

از جمله عوامل موثر بر روی قیمت فروش حفاظ های استیل درب آپارتمانی در ولنجک تهران عبارتند از:

 • جنس و کیفیت قطعات به کار رفته در حفاظ
 • میزان ضخامت لوله و قطعات به کار رفته در ساخت
 • انتخاب یکی از دو نوع آلیاژ 304 و یا 201
 • متراژ کار و تعداد قوطی های موجود در حفاظ
 • نحوه اتصال قطعات و لوله ها به یکدیگر
 • طرح و مدل انتخابی از سوی مشتری

می باشد.

کلام آخر

اگر بخواهیم بصورت تخصصی در خصوص حفاظ استیل درب آپارتمانی در ولنجک تهران برایتان صحبت کنیم باید بگوییم که استیل نصر برای شما قادر به تولید حفاظ هایی از جنس 201 و 304 استیل می باشد. هماطنور که می دانید این دو گرید از معروف ترین آلیاژهای استیل مصرفی در کشور عزیزمان ایران هستند و به همین خاطر نیز شرکت بزرگ استیل نصر از این دو گرید برای ساخت اغلب محصولات استیل خود استفاده می کند.

گریدهای 201 و 304 از نظر کیفیتی کاملا با هم متفاوت هستند؛ از آلیاژ استیل 201 برای ساخت محصولات استیلی استفاده می شود که قرار است در فضاهای سرپوشیده مورد استفاده قرار گیرند. بطور مثال اگر شما می خواهید برای داخل خانه و یا قسمت های داخلی آپارتمان خود از هر نوع محصول استیلی استفاده نمایید، می توانید به دنبال خرید محصولی باشید که از گرید 201 تولید شده است.

این در حالی است که اگر قرار باشد محصول استیل شما در محیط های روباز و بدون سقف مورد استفاده قرار گیرد حتما باید از گرید 304 استیل ساخته شده باشد؛ چرا که این نوع گرید به لحاظ کیفی از مقاومت و استحکام بیشتری به نسبت گرید 201 در برابر تغییرات جوی برخوردار است و طول عمر مصرفی بالاتری نیز نسبت به آلیاژ 201 دارد.