حفاظ استیل در اندیشه

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین راه برای ایمن سازی فضاهایی که احتمال بروز خطر در آن ها وجود دارد، استفاده از حفاظ های استیل است؛ حال چرا حفاظ استیل باید انتخاب ما باشد و نه دیگر حفاظ های موجود در بازار، دلیلش تنها در دو کلمه خلاصه می شود که یکی مقاومت و دیگری زیبایی این قبیل از محصولات استیل است. امروزه استیل کاران زیادی قادر به تولید حفاظ های استیل هستند که یکی از برترین آنان مجموعه استیل نصر می باشد. این بار با ما همراه شوید تا مواردی مهم و حائز اهمیت در خصوص حفاظ استیل در اندیشه را به شما مخاطبان گرامی منتقل نماییم.

حفاظ استیل در اندیشه

حفاظ های استیل در حدود یک دهه است که از بازار نسبتا قابل توجهی در ایران برخوردار شده است. عمده خریداران این مدل از محصولات استیل از آن ها جهت ایجاد ایمنی و افزایش ضریب امنیت اماکنی همچون:

 • بانک ها
 • پنجره ها
 • درب ها
 • بالکن ها

استفاده می کنند و به دلیل ظاهر جذاب و فوق العاده شیک این نوع از محصولات نیز جهت ایجاد فضاسازی و همچنین مشخص کردن حریم استخر و دیگر مکان های تفریحی از آنان بهره می گیرند.

اصولا تولید حفاظ استیل در اندیشه کلانشهر کرج با دو گرید 304 و 201 صورت می پذیرد.

از حفاظ های استیل 304 می توان بنا به مقاومت آنان در محیط های روباز و بدون سقف استفاده کرد؛ زیرا از مقاومت مطلوبی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی برخوردارند. اما از حفاظ های استیل 201 بهتر است در محیط های سرپوشیده و داخلی استفاده شود چرا که این نوع از محصولات به اندازه مدل های 304 از دوام و مقاومت بالایی برخوردار نیستند.

حفاظ استیل در اندیشه

حفاظ استیل در اندیشه

انواع مختلفی از حفاظ ها

بطور کلی دنیای حفاظ های استیل به دو دسته معمولی و سفارشی تقسیم می شود. در حفاظ های استیل معمولی شما قادر به انتخاب مدل و تعیین شکل مورد نظر خود بر روی حفاظ نبوده و صرفا بایستی از میان مدل های تولید شده از سوی فروشگاه استیل کار مدنظرتان یک کدام از آن ها را خریداری نمایید.

این در حالی است که همه چیز در زمینه انتخاب حفاظ استیل سفارشی منوط به نظر و سلیقه شما خریداران عزیز است. شما می توانید در این خصوص تصمیم بگیرید که آیا در ساخت حفاظ استیل مدنظرتان تنها از استیل به کار برده شود و یا از دیگر متریال های صنعتی نیز برای زیباسازی هرچه بیشتر ظاهر محصولتان استفاده شود!

همچنین انتخاب طرح و رنگ در خصوص حفاظ های استیل سفارشی نیز مجددا بر عهده خود شما خریداران عزیز می باشد. البته این را هم در نظر داشته باشید که قیمت خرید مدل سفارشی این قبیل از محصولات استیل در مقایسه با مدل های معمولی و از پیش تولید شده آنان بیشتر می باشد.

ویژگی حفاظ های استیل در اندیشه

 • مقاوم در برابر خوردگی و فشار
 • ضد زنگ زدگی
 • مستحکم و ایمن
 • مقاوم در برابر تغییر شرایط آب و هوایی
 • دارای طرح های گوناگون
 • قابلیت تمیزی و استریل کردن آسان
 • مقاوم در برابر نور خورشید و مات شدگی
 • بادوام و دارای طول عمری بالا
کلام آخر

در پایان بد نیست این نکته را هم متذکر شویم که با توجه به عدم وجود قیمت ثابت بر روی این قبیل از محصولات استیل، بهتر است شما خریداران و علاقه مندان به استفاده از حفاظ های استیل در واحدهای تجاری، اداری و همچنین مسکونی خود حتما محصول مورد نظرتان را از فروشگاه های معتبر و نام آشنایی که از رزومه قابل قبولی در این زمینه نیز برخوردار هستند، انجام دهید.

برای این منظور بی شک در سطح شهر کرج (خصوصا محدوده اندیشه) و دیگر نقاط حاشیه ای آن بهترین گزینه مجموعه استیل کاران استیل نصر است که از سابقه ای درخشان در زمینه طراحی، تولید و همچنین نصب محصولات ساخته شده با آلیاژهای مختلف استیل برخوردار می باشد و همواره آنان را مورد ضمانت شرطی خود قرار می دهد.