حفاظ استیل در پاسداران

5/5 - (1 امتیاز)

پاسداران یکی از شناخته شده ترین مناطق کلانشهر تهران است که به سبب وجود ساخت و سازهای مختلف تجاری، اداری و همچنین مسکونی در آن نیاز به استفاده از محصولات ایمن کننده جهت افزایش ضریب ایمنی اماکن موجود در این محدوده بسیار احساس می شود و از این رو نیز ما برآن شده ایم تا در ادامه این مطلب از شرکت استیل کاران استیل نصر شما را با نکاتی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل در پاسداران آشنا نماییم تا اگر ساکن این محدوده هستید و یا مالک ملکی در پاسداران می باشید، بدانید که باید از چه مجموعه ای اقدام به خرید حفاظ و سایر محصولات استیل مورد نیاز خود کنید.

حفاظ استیل در پاسداران

بدون هیچ تعارفی باید بگوییم حفاظ استیل ساخته و پرداخته شده در مجموعه استیل نصر از ویژگی ها و مزایای قابل توجهی برخوردار می باشد که اگر بخواهیم به تعداد محدودی از آن ها اشاره نماییم بایستی از:

 • مقاومت مطلوب حفاظ در برابر ضربه و فشار
 • ایمن و ضد خاصیت آهنربایی
 • برخورداری از طرح ها و مدل های گوناگون
 • مستحکم در برابر تغییرات آب و هوا و کاملا ضد زنگ
 • عدم ایجاد تغییر در ساختار ظاهری بر اثر ماندن در زیر نور آفتاب
 • و همچنین امکان استریل و ضد عفونی کردن سهل حفاظ

نام ببریم.

حفاظ استیلی برتر است که از آلیاژ نوع 304 باشد؛ زیرا معمولا برای ساخت این قبیل از حفاظ ها از دو نوع آلیاژ 201 و 304 استفاده می کنند که برای زمینه های مصرفی در محیط های سر بسته از حفاظ های ساخته شده با آلیاژ 201 و برای استفاده از این قبیل محصولات استیل در فضاهای باز که نیاز به استحکام بیشتری دارند از حفاظ هایی ساخته شده با آلیاژ 304 بهره گیری می کنند.

حفاظ استیل پاسداران

حفاظ استیل پاسداران

زمینه مصرفی از حفاظ ها

واقعیتش را بخواهید از یک حفاظ استیل با توجه به زیبایی ظاهری و همچنین استحکام ساختاری آن می توان برای انواع و اقسام درب های ساختمانی، پنجره ها، بالکن ها، محوطه دور استخر و یا باغچه و همچنین بانک ها و دیگر محیط های اقتصادی حساس نظیر طلا فروشی ها و صرافی ها استفاده کرد و حسابی ضریب امنیتی این مدل از اماکن را بالا برد.

البته این ها تنها زمینه های مصرفی از حفاظ های استیل نیستند و می شود با کمی سلیقه و البته در نظر گرفتن بودجه ای مناسب از این محصولات استیل با دوام و فوق العاده محکم در سطح شهر نیز استفاده ها کرد و از آن برای ایستگاه های اتوبوس و … نیز بهره گیری نمود.

علاقه مندان به خرید حفاظ استیل 304 توجه داشته باشند که این مدل از محصولات در مقایسه با مدل های 201 خود به دلیل مقاومت و استحکام بیشتر ساختاری شان با قیمت بالاتری نیز بفروش رسانه می شوند که البته اگر شما قصد نصب آن را از قسمت داخلی محیط خانگی و یا کاری خود کرده اید، خیلی نیازی نیست به سراغ خرید مدل های 304 باشید و یک حفاظ استیل 201 نیز کارتان را راه خواهد انداخت.

کلام آخر

آن دسته از معماران و مهندسان ساختمانی که به دنبال افزایش ضریب ایمنی سازه خود هستند و می خواهند در کنار آن از عنصر زیبایی و جذابیت های بصری ساختمان در حال احداث خود نیز غافل نشوند؛ خواهی نخواهی باید به فکر استفاده از محصولات استیل در داخل ساختمان های خود باشند که هم ایمنی آنان تا به امروز تضمین شده است و هم از زیبایی قابل توجهی برخوردارند. تیم استیل نصر در تمام طول سال آماده خدمت رسانی به شما خریداران محصولات استیل می باشد. تنها کافی است با شماره های ما در ارتباط باشید.

قیمت حفاظ استیل در تهران نیز با توجه به موارد همچون:

 • جنس آلیاژ استیل
 • هزینه هر متر استیل کاری
 • طراحی و شکل حفظ
 • توپُر یا توخالی بودن میله استیل
 • و نحوه اتصال قطعات استیل

تعیین می شود.