حفاظ استیل در کامرانیه

5/5 - (1 امتیاز)

امکان ندارد ساکن استان تهران باشید و از اهمیت کامرانیه تهران چه به لحاظ موقعیت اجتماعی این منطقه و چه به لحاظ فرصت های ناب اقتصادی که در آن نهفته است، چیزی نشنیده باشید؛ کار در کامرانیه با توجه به حجم افراد زیادی که بصورت روزانه از آن عبور می کنند می تواند به معنای واقعی کلمه شما را در زندگی جلو بی اندازد به شرطی اینکه پیش از استارت هر کاری به فکر امنیت شغلی باشید که البته این موضوع هیچ ربطی به نا امن بودن و یا نبودن این منطقه از تهران نداشته و عقل سالم در این باره اینگونه حکم می کند. برای همین ما تصمیم گرفتیم تا در این مطلب از استیل نصر شما را با نکاتی حائز اهمیت در خصوص حفاظ استیل در کامرانیه آشنا نماییم که امیدواریم برایتان کارآمد باشد.

حفاظ استیل در کامرانیه

حفاظ استیل در کامرانیه

حفاظ استیل در کامرانیه

تهران یکی از کلانشهرهای مهم ایران می باشد که مدت مدیدی است برای تامین امنیت ساختمان های مختلف مسکونی، تجاری و همچنین اداری آن، سازندگان از حفاظ های مختلفی برای این این امر استفاده می کنند. فروش حفاظ استیل در تهران به دلیل اهمیت سازندگان به پارامتر زیبایی و همچنین ضد سرقت بودن این نوع از محصولات استیل سبب گشته تا بسیاری از مردم به فکر خرید آن در ابعاد مناسب درب، پنجره و همچنین بالکن های طبقات نزدیک خود به سطح زمین که امکان ورود سارقان از آن جا میسر است، نمایند. مزایای استفاده از حفاظ های استیل عبارتند از:

  • ضد سرقت و ضد زنگ بودن
  • دارای جذابیت های ظاهری
  • امکان آمیخته شدن با شیشه های نشکن
  • عدم تغییر رنگ محصول در دراز مدت با قرارگیری در زیر نور خورشید
  • قابلیت ایجاد طرح های مختلف بر روی حفاظ
  • امکان استفاده از محصول در تمامی اقلیم های ایران

و از همه مهتر، قابلیت شستشو و همچنین ضد عفونی کردن مطلوب آنان اشاره نمود.

در خصوص نکته آخر بد نیست بدانید با توجه به وجود انواع و اقسام آلودگی ها در محیط های بیرون از خانه و محل های کاری و اداری، استفاده از این نوع حفاظ ها به دلیل شستشوی آسان و استریل کردن راحت آنان بسیار توصیه می شود.

انواع حفاظ Steel در ایران

خب همانطور که می دانید غالبا محصولات استیل در بازار ایران از دو آلیاژ معروف 201 و 304 استیل ساخته و پرداخته می شوند که عرضه حفاظ های استیل در کامرانیه تهران نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما عزیزان و علاقه مندان به استفاده از محصولات ساخته شده با این فلز شیک و مستحکم بایستی بدانید که در صورت استفاده از محصول مورد نظر خود در اماکن مسقف و سقف دار بهتر است از مدل های ساخته شده با گرید 201 و در صورت استفاده از آن در محیط های روباز و بدون سقف از مدل های تولید شده با آلیاژ 304 استفاده نمایید.

لازم است بدانید که تفاوت قیمت نسبتا قابل توجهی میان دو حفاظ ساخته شده با آلیاژهای 201 و 304 استیل وجود دارد و در این میان مدل های ساخته شده با گرید نوع دوم است که با قیمت بیشتری در بازار بفروش رسانده می شوند و دلیل آن نیز استحکام بالاتر آنان در برابر فشار، ضربه، کشش، خمش و همچنین تغییرات متعدد جوی می باشد.

کلام آخر

در صورت تمایل به خرید محصولات استیل اورجینال و آسودگی خاطر خود از بابت کیفیت و ماندگاری آن توصیه می کنیم با ما و تیم کارشناسان حرفه ای استیل نصر در ارتباط باشید تا بتوانید در لحظه هم از قیمت محصولات استیل مطلع شوید و هم با مدل های جدید و به روزی که وارد بازار ایران شده اند، آشنایی پیدا نمایید.

در ضمن فراموش نکنید که استیل نصر با بهره گیری از بهترین دستگاه ها و نیروهای زبده کاری می تواند در کارگاه استیل سازی خود تمام محصولات مدنظرتان را آنطور که خودتان می خواهید، طراحی، تولید و سپس با انتقال آن به محل تعیین شده از سوی کارفرما جهت نصب و گارانتی آن نیز اقدام نماید. همه این ها تنها با یک تماس کوچک با مجموعه بزرگ استیل نصر برایتان محقق خواهد شد.