حفاظ استیل مخصوص بانک ها

4/5 - (4 امتیاز)

همانطور که در مطلب آشنایی با حفاظ استیل برایتان گفتیم، امروزه از این نوع سیستم های ایمنی فلزی برای محافظت و برقراری امنیت و همچنین ضد سرقت کردن اماکن مختلفی استفاده می شود که یکی از مهمترین این مکان ها، بانک ها و موسسات مالی دیگر نظیر: طلا فروشی ها و همچنین صرافی ها هستند. حفاظ استیل مخصوص بانک ها که در بازار به اصطلاح آن را حفاظ استیل بانکی نیز می نامند، دارای دو نوع آلیاژ استیل 304 و 201 هست که قطعا مدل حفاظ استیل ساخته شده با آلیاژ 304 از داوم و قوام بیشتری نسبت به مدل 201 آن برخوردار است. در ادامه این مطلب با استیل نصر همراه شوید تا شما را کمی بیشتر با این نوع از حفاظ های استیل مخصوص بانک ها آشنا نماییم.

کمی با حفاظ استیل بانکی

در خصوص حفاظ استیل بانکی مطالب بسیاری را می توان جستجو کرد؛ اما از آنجایی که هدف شما از استفاده این نوع سیستم های ایمنی بالا بردن ضریب امنیت مکان و همچنین جلوگیری از سرقت های شبانه از موسسه و یا سازمان مالی خود می باشد، توصیه می کنیم در ادامه این بخش از مطلب حتما با ما همراه شوید. ناگفته نماند اصولا برای اتصال اجزای این مدل از نرده های حفاظتی از جوش آرگون با قوس الکتریکی استفاده می شود.

  • حفاظ استیل بانکی از استحکام بسیار زیادی برخوردار است و می توان با توجه به ساختار درونی خود، آن را نشکن تلقی کرد.
  • این مدل از حفاظ های فلزی از اجزائی همچون: میل گرد آجدار، لوله های استیل و همچنین پروفیل های استیل ساخته می شود.
  • با اینکه همچون نامش بیشتر از این مدل حفاظ ها در موسسات بانکی، صرافی و همچنین طلا فروشی ها استفاده می شود، اما می توان برای دیگر مغازه ها و حتی سایر محیط های آپارتمانی نیز از آنان استفاده کرد.
  • در هنگام نصب حفاظ استیل مخصوص بانک ها نحوه و استحکام اتصال لوله و میل گردهای داخل آن به پروفیل ها فوق العاده حائز اهمیت است.

نکته اول

خریداران عزیز توجه داشته باشید به این جهت در داخل حفاظ های استیل از لوله های آجدار استفاده می شود که هیچ دزد و سارقی نتواند آن را به سادگی و ظرف مدت زمان کوتاهی با ابزارآلات خود بُرش دهد و به نوعی از مرز حفاظ عبور کند.

نکته دوم

یادتان باشد هیچوقت فریب حرف فروشندگان محصولات استیل و استیل کاران را در خصوص اینکه می توانید به جای استفاده از استیلی با آلیاژ 304 از نوع دیگر آن؛ یعنی آلیاژ 201 استفاده کنید تا بخش هزینه های خود را کم کنید را نخورید! زیرا در وهله اول به لحاظ پارامترهای مقاومتی آلیاژ 201 اصلا قابل مقایسه با آلیاژ 304 نبوده و در وهله دوم اگر هدف شما تامین امنیت دلخواهتان برای محیط کسب و کارتان باشد، آلیاژ 201 نمی تواند شما را به مُراد دلتان برساند.

نکته سوم

علاقه مندان به استفاده از حفاظ استیل بانکی در سایر زمینه های شغلی خود، بد نیست بدانند که می توان در صورت استفاده از این نوع حفاظ ها در قسمت داخلی مکان مورد نظرشان از استیلی با آلیاژ 201 نیز استفاده نمایند.

حفاظ استیل مخصوص بانک

کلام آخر

می توان از حفاظ استیل بانکی برای ساختمان های مسکونی هم استفاده نمود.

لوله های استیل در این مدل از حفاظ ها بصورت مرتب و در حدفاصل مشخصی از هم به ستون ها جوش داده می شوند.

حتما خرید و سفارش خود را به فروشگاه ها و استیل کارهای معتبر بسپارید.

از جمله مزایای حفاظ استیل بانکی می توان به ضد سرقت کردن درب های ورود و خروج بانک ها اشاره نمود.

تخمین قیمت نهایی تنها با کسب اطلاع کارشناسان فعال این حوزه از متراژ کاری شما میسر می شود.

کیفیت استیل به کار برده شده در پروژه شما می تواند زمان گارانتی آن را افزایش و یا کاهش دهد.

حفاظ استیل بانکی با آلیاژ 304 کاملا مقاوم در برابر رطوبت و شرایط متغیر آب و هوایی است.

این مدل از حفاظ کاملا ضد زنگ است.