حفاظ استیل مدرن در الهیه

5/5 - (1 امتیاز)

در الهیه تهران همه چیز در بهترین حالت خود قرار دارد و به همین خاطر نیز همواره توصیه شده تا در خصوص خرید و نصب حفاظ بر روی درب ها و پنجره های واحدهای مختلف مسکونی و غیر مسکونی این محدوده از تهران از بهترین مترال های ساختمانی یا بهتر است بگوییم همان استیل استفاده نمود. در ادامه این بلاگ از مجموعه بزرگ و مطرح استیل کاران استیل نصر با هما همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل مدرن در الهیه بیشتر آشنا نماییم.

حفاظ استیل مدرن در الهیه

برای خرید حفاظ استیل مدرن در الهیه تهران، استیل نصر یک گزینه ایده آل برای شما خریداران عزیز می باشد؛ چرا که شما خوبان می توانید هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری به نمایندگی استیل نصر در الهیه مراجعه کرده و از نزدیک با حفاظ های مختلفی که جهت نصب از داخل و بیرون بر روی درب ها و پنجره های خانه و یا محل کارتان از سوی استیل کاران این شرکت طراحی و تولید شده است، آشنایی پیدا نمایید.

ما برای شما در این زمینه دو مدل حفاظ را تولید کرده ایم که یکی برای نصب از داخل و دیگری جهت نصب از بیرون بر روی درب ها و پنجره های واحد مسکونی و یا اداری شما می باشد. دوستان گرامی توجه داشته باشید که حفاظ های تولید شده جهت نصب از داخل بر روی درب ها و پنجره ها اصولا با گرید 201 طراحی و تولید می شوند. این در حالی است که حفاظ های استیلی که قرار است از بیرون نصب شوند، با گرید 304 استیل ساخته و پرداخته می شوند.

بد نیست در این خصوص بدانید که این تفاوت در انتخاب گرید صرفا به این دلیل است که گرید 304 از مقاومت به مراتب بیشتری در برابر رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی برخوردار می باشد که اگر به جای آن از گرید 201 استفاده شود، قطعا در کوتاه مدت ضمن ایجاد زنگ ضدگی و خراب شدن نمای زیبای حفاظ شما باعث ضعف در ساختار ایمنی محصول تیز برایتان می شود.

حفاظ استیل مدرن در الهیه

حفاظ استیل مدرن در الهیه

ویژگی های حفاظ استیل Modern

حفاظ در واقع سازه ای است که با نصب آن ضریب ایمنی مکان استفاده از آن به شکل قابل توجهی بالا می رود. امروزه شما می توانید برای این موضوع از حفاظ های مختلفی در بازار استفاده نمایید که بی اغراق یکی از بهترین و پرطرفدارترین این حفاظ در الهیه، نوع استیل آن است که هم از دوام و مقاومت بالایی در برابر نیروهای خارجی برخوردار است و هم از ظاهری بسیار شیک و زیبا بهره مند است.

شاید خالی از لطف نباشد اگر بدانید با خرید حفاظ استیل مدرن در الهیه چه مزایا و فوایدی را متوجه خود با این انتخاب تان کرده اید؛ مزایای بهره گیری از این قبیل محصولات استیل عبارتند از:

 • بسیار مقاوم در برابر فشار و ضربه
 • کاملا ایمن و دارای استحکامی مطلوب
 • مقاوم در برابر زنگ زدگی
 • ایده آل برای ماندن ساعت ها در زیر نور آفتاب و مات شدن محصول
 • امکان استریل و تمیز کردن آسان
 • با دوام در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی
 • دارای طرح ها و مدل های گوناگون با طول عمر مصرفی زیاد

و … می باشد.

کلام آخر

برای کسب اطلاع از قیمت نهایی یک حفاظ استیل مدرن در الهیه تهران بایستی به موارد مختلف توجه نمایید که ما در این قسمت مهمترین این موارد را برایتان شرح خواهیم داد؛ این موارد عبارتند از:

 • طراحی ساده یا پیچیده محصول
 • نوع گرید به کار رفته در ساخت محصول
 • ابعاد در نظر گرفته شده برای حفاظ
 • تعداد قوطی ها و متراژ پروفیل های مصرفی
 • نوع اتصال حفاظ بر روی پنجره آپارتمان

می باشد.

خریداران و علاقه مندان به استفاده از حفاظ های استیل بر روی درب ها و پنجره های آپارتمانی خود توجه داشته باشند که اگر ساکن طبقه همکف و یا اول می باشند، بهتر است همیشه از حفاظ های ساخته شده با گرید 304 استیل استفاده کنند؛ حتی اگر قرار باشد حفاظ مورد نظر خود را از بخش داخلی آپارتمان نصب نمایند. این طبقات عمدتا به دلیل دسترسی راحت افراد ناشناس و سارقان بیشتر مورد نفوذ و حمله آنان واقع می شوند.