حفاظ استیل مدرن در اکباتان

5/5 - (1 امتیاز)

شما اکباتانی های عزیز می توانید از این پس برای واحدهای مسکونی و غیر مسکونی خود در این نقطه از شهر بزرگ تهران به سراغ استفاده از حفاظ هایی خاص و مستحکم که از آلیاژهای برتر استیل ساخته و پرداخته شده اند بروید و با این کار خاطر خود را از بابت مقاومت حفاظ ها در برابر هرگونه ضربه و برش و خمشی کاملا آسوده نمایید. استیل نصر در ادامه این مطلب از خود به شما دوستان گرامی کمک خواهد کرد تا موفق به انتخاب و خرید حفاظ استیل مدرن در اکباتان تهران شوید.

حفاظ استیل مدرن در اکباتان

شاید در ظاهر برداشت شما عزیزان از حفاظ استیل مدرن تنها این باشد که قرار است حفاظب بدستتان برسد که به لحاظ ظاهری و شکل و مدل کاملا خاص و ویژه طراحی شده است در حالیکه این تنها بخشی از تفاوت های این قبیل محصولات استیل به نسبت دیگر مدل های رایج در بازار می باشد؛ چرا که گاها تولید کنندگان محصولات استیل برای ساخت مدل های مدرن خود دست به استفاده از آلیاژهای دیگری در ساخت محصولاتشان نیز می زنند که کاملا با گریدهای معروفی که در بازار امروز استیل کاران ایرانی استفاده می شود؛ یعنی گرید 201 و گرید 304 استیل دارای تفاوت است!

حفاظ استیل مدرن در حقیقت یک حفاظ ممتاز و صد البته گران قیمت است که پروفیل های آن از ضخامت بیشتری برخوردار هستند و به طبع می توان اینطور پنداشت که این قبیل از حفاظ ها از درچه استحکامی به مراتب بیشتر و بالاتری نیز به نسبت دیگر مدل ها برخوردار هستند!

حفاظ استیل مدرن در اکباتان

حفاظ استیل مدرن در اکباتان

ویژگی یک حفاظ مدرن Steel در چیست؟

ابتدا به ساکن باید بدانید که این قبیل از حفاظ ها برای نصب بر روی تمامی درب ها و پنجره ها و همچنین دیگر نواحی خطرناکی که نیاز به استفاده از حفاظ بر روی آنان می باشد، مناسب هستند. حفاظ های مدرن دربردارنده تمامی ویژگی و مزایای دیگر مدل حفاظ ها هستند و تنها باید گفت تمامی خصوصیات بارز دیگر مدل ها را بصورت قوی تر و شدیدتری دارند؛ پس بد نیست بدانید که ویژگی یک حفاظ معمولی استیل شامل مواردی اعم از:

  • تنوع مدلی بالا
  • غیر قابل زنگ زدن
  • مقاوم در برابر ضربه و فشار
  • امکان شستشوی آسان محصول

می باشند که البته بایستی به مورد فوق نکته ظاهر خاص و جذابتر این قبیل از محصولات استیل را نیز اضافه نمود.

دوستان گرامی بد نیست بدانید که از جمله عوامل موثر در تعیین قیمت یک حفاظ مدرن استیل عبارتند از:

  • جنس و کیفیت قطعات به کار رفته در حفاظ
  • میزان ضخامت لوله و قطعات به کار رفته در ساخت
  • انتخاب و نوع گرید مصرفی در ساخت
  • متراژ کار و تعداد قوطی های موجود در حفاظ
  • نحوه اتصال قطعات و لوله ها به یکدیگر
  • طرح و مدل انتخابی از سوی مشتری

کلام آخر

در پایان بد نیست بدانید و آگاه باشید که استیل نصر تنها یک تولید کننده نیست و این شرکت یک ضمانت کننده شایسته نیز برای شما خوبان بحساب می آید تا بتوانید محصولات استیل مختلف خود را به بهترین قیمت و همچنین کیفیت ممکنه خریداری فرمایید.

برای این منظور تنها کافی است با ما و تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید تا از نزدیک شاهد پروسه اخذ مشاوره و سپس انتخاب از میان ده ها مدل و حتی امکان سفارش سازی حفاظ مدنظرتان باشید.