حفاظ استیل مدرن در سعادت آباد

هنوز نظرسنجی نشده است

سعادت آباد نام یکی از بهترین مناطق مسکونی و اداری و همچنین تجاری موجود در تهران بزرگ است که بی شک می توان در آن شاهد بهترین ساختمان ها و مدرن ترین آنان باشیم. در سعادت آباد تهران همه چیز در بهترین حالت خود ساخته و از کیفیتی بینظیر نیز برخوردار است و به همین خاطر نیز شاید بهتر باشد تا شما ساکنان و یا مالکان واحدهای آپارتمانی در این نقطه از تهران بدانید و آگاه باشید که همواره بایستی برای تجهیز درب ها و پنجره ها و همچنین زیبایی دو چندانی آنان از حفاظ استیل مدرن در سعادت آباد استفاده کنید که در ادامه این مطلب استیل نصر این دست از محصولات استیل را به شما خوبان معرفی خواهد کرد.

حفاظ استیل مدرن در سعادت آباد

خب همانطور که از نام این مدل از حفاظ ها نیز مشخص است، محصولی است ساخته شده از آلیاژ استیل که مختص نصب و قرارگیری بر روی درب ها و پنجره های واحدهای مختلف مسکونی و غیر مسکونی می باشد. این مدل از محصولات اگر قرار باشد در قسمت های بیرونی نصب و پیاده سازی شوند، باید حتما از گرید 304 استیل ساخته و پرداخته شوند و اگر قرار باشد که از طرف داخل کار گذاشته شوند نیز می توانند با استیل 201 تولید شده باشند.

حفاظ استیل مدرن در سعادت آباد برای درب ها و پنجره های خانه شما سبب می شود تا هم ظاهر بیرونی آنان از جذابیت های ظاهری فراوانی برخوردار شود و هم به لحاظ امنیتی، ایمنی کاملی متوجه این قسمت از خانه و محل کار شما خصوصا اگر در طبقات نزدیک به سطح زمین قرار دارید، شوند. از جمله ویژگی های حفاظ استیل مدرن در سعادت آباد تهران می توان به:

  • مقاوم در برابر آب و زنگ زدگی
  • استحکام بالا و کیفیتی مطلوب
  • نشکن و مقاوم در برابر هرگونه ضربه و فشار
  • شیک و براق و درخشان و مقاوم در برابر مات شدگی
  • افزایش ایمنی و امنیت واحدهای تجاری، اداری و مسکونی
  • برخورداری از ظاهری جذاب برای افزایش زیبایی نمای خارجی ساختمان ها

اشاره نمود. البته این نکته را نیز باید گفت که نحوه شستشو و ضد عفونی کردن این مدل از محصولات نیز به مراتب راحت تر از دیگر جنس حفاظ های موجود در بازار می باشد.

حفاظ استیل مدرن در سعادت آباد

حفاظ استیل مدرن در سعادت آباد

قیمت حفاظ Steel مدرن

بد نیست بدانید که با توجه به عدم ثبات ارز و همچنین وارداتی بودن پروفیل های استیل اصل به کشور عزیزمان ایران، قیمت این مدل از محصولات هیچگاه از ثبات خاصی برخوردار نبوده و می توان اینطور تلقی کرد که قیمت یک حفاظ استیل مدرن در سعادت آباد تهران با توجه به عواملی همچون:

  • نوع گرید مصرفی
  • میزان ضخامت پروفیل ها
  • شکل و ظاهر انتخابی حفاظ
  • و همچنین نوع روش نصب آن

تعیین می شود، صرفا برای 48 ساعت اعتبار داشته و پس از آن نیاز است تا شما عزیزان مجددا برای کسب قیمت این قبیل از محصولات استیل اقدام فرمایید.

مخاطبان استیل نصر عزیز توجه داشته باشید که منظور ما از نوع گرید مصرفی در حقیقت 201 یا 304 بودن آلیاژ استیلی است که برای ساخت این نوع از حفاظ های استیل استفاده می شود که در مطالب گذشته به خوبی تفاوت میان این 2 گرید Steel را برایتان توضیح داده ایم.

کلام آخر

در نهایت امر این را باید بدانید که استیل نصر تمامی محصولات مورد نظر شما را با توجه به بهره گیری از دستگاه های روز جهانی و همچنین نیروهای متخصص بومی قادر به طراحی و تولید می باشد و می تواند آن ها را با نازل ترین قیمت ها به دست شما خریداران گرامی برساند. برای این منظور تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با ما و تیم پشتیبانی استیل نصر در ارتباط باشید.