حفاظ استیل مدرن در فردیس

هنوز نظرسنجی نشده است

چنانچه برای خانه و یا محیط کاری خود در فردیس کرج به دنبال استفاده از حفاظی هستید که ضمن برخورداری از استحکامی بالا از ظاهری فوقالعاده شیک و زیبا نیز برخوردار باشد توصیه می کنیم در ادامه این مطلب با استیل نصر همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل مدرن در فردیس کرج بیش از پیش آشنا نماییم. فراموش نکنید که استیل نصر یکی از بهترین طراحان و تولید کنندگان محصولات استیل در کرج و تهران بحساب می آید.

حفاظ استیل مدرن در فردیس

حفاظ استیل مدرن در فردیس کرج در حقیقت حفاظی است که ضمن برخورداری از جنبه های ظاهری خاص خود از کیفیت برتر و استحکام به مراتب بیشتری به نسبت دیگر مدل حفاظ های استیل برخوردار است. خالق یک حفاظ Steel مدرن بایستی برای محصول خود از آلیاژی قابل دفاع استفاده نماید و طراحی ظاهری آن را نیز بصورتی ویژه در نظر بگیرد تا موفق به تولید حفاظی نماید که با دیگر مدل حفاظ های استیل رایج در بازار کاملا تفاوت داشته باشد!

این دست از حفاظ ها عمدتا بایستی دارای ویژگی های بی نظیری از جمله:

 • ضد زنگ بودن کاملا حفاظ ها
 • مقاومت بالای آنان در برابر فشار
 • مقاومت بالای آنان در برابر ضربه
 • مقاومت بالای آنان در برابر خمش
 • برخورداری از تنوع مدلی بالا
 • و همچنین قابلیت ضد عفونی و شستشوی آسان

باشند تا بتوان با خیالی آسوده از آنان در محل های مختلف قابل نصبشان، استفاده نمود.

حفاظ استیل مدرن در فردیس

حفاظ استیل مدرن در فردیس

انواع حفاظ Steel مدرن

حفاظ های استیل مدرن انواع مختلفی دارند که از مهمترین آن ها می توان به مدل های ساخته شده با آلیاژ 201 و همچنین مدل های ساخته شده با آلیاژ 304 استیل اشاره نمود. از مدل های تولید شده با گرید اولی اصولا در مکان های سرپوشیده و مسقف استفاده می شود. این در حالی است که از حفاظ های مدرنی که با گرید دومی ساخته و پرداخته شده باشند می توان در هر موقعیت مکانی چه دارای سقف باشد و چه نباشد، استفاده نمود.

تفاوت قیمت میان حفاظ های استیل مدرن 304 و حفاظ های استیل مدرن 201 نیز همچون دیگر مدل محصولات استیل وجود دارد و همین امر نیز سبب گشته تا شما خوبان در انتخاب خود نهایت دقت را به خرج دهید تا با پرداخت یک هزینه معقول خیالتان را از جمیع جهات کاملا راحت و آسوده نمایید که حفاظ خریداری شده شما قرار است تا سالیان سال برایتان کارایی و بازدهی لازم را داشته باشند!

کلام آخر

برای کسب اطلاع از قیمت نهایی یک حفاظ استیل مدرن در فردیس کرج بایستی به موارد مختلف توجه نمایید که ما در این قسمت مهمترین این موارد را برایتان شرح خواهیم داد؛ این موارد عبارتند از:

 • طراحی ساده یا پیچیده محصول
 • نوع گرید به کار رفته در ساخت محصول
 • ابعاد در نظر گرفته شده برای حفاظ
 • تعداد قوطی ها و متراژ پروفیل های مصرفی
 • نوع اتصال حفاظ بر روی پنجره آپارتمان

می باشد.

خریداران و علاقه مندان به استفاده از حفاظ های استیل بر روی درب ها و  پنجره های آپارتمانی خود توجه داشته باشند که اگر ساکن طبقه همکف و یا اول می باشند، بهتر است همیشه از حفاظ های ساخته شده با گرید 304 استیل استفاده کنند؛ حتی اگر قرار باشد حفاظ مورد نظر خود را از بخش داخلی آپارتمان نصب نمایند. این طبقات عمدتا به دلیل دسترسی راحت افراد ناشناس و سارقان بیشتر مورد نفوذ و حمله آنان واقع می شوند.