حفاظ استیل مدرن در فرمانیه

5/5 - (1 امتیاز)

در فرمانیه تهران همه چیز باید در بهترین حالت و لول خود قرار داشته باشد و به همین خاطر نیز توصیه می کنیم تا برای حفاظت از اماکن و همچنین درب ها و پنجره هخای خانه و یا محل کار خود از حفاظ های استیل نصر استفاده نمایید؛ البته پیشنهاد ما در این خصوص در حقیقت استفاده از حفاظ استیل مدرن در فرمانیه تهران می باشد چرا که این مدل از حفاظ ها به لحاظ ظاهری کاملا سفارشی هستند و می توانند ضمن بالا بردن ضریب ایمنی منافذ و راه های ورودی و خروجی ساختمان شما باعث زیباتر شدن ظاهر آن ها با توجه به جذابیت های فراوان خود نیز شوند.

حفاظ استیل مدرن در فرمانیه

خب همانطور که از نام این مدل از حفاظ ها نیز مشخص است، محصولی است ساخته شده از آلیاژ استیل که مختص نصب و قرارگیری بر روی پنجره واحدهای مختلف مسکونی و غیر مسکونی می باشد. این مدل از محصولات استیل اگر قرار باشد در قسمت های بیرونی نصب گردند، باید حتما از گرید 304 استیل ساخته و پرداخته شوند و اگر قرار باشد که از طرف داخل کار گذاشته شوند نیز می توانند با استیل 201 تولید شده باشند.

حفاظ استیل برای درب ها و پنجره های خانه شما سبب می شود تا هم ظاهر بیرونی آنان از جذابیت های ظاهری فراوانی برخوردار شود و هم به لحاظ امنیتی، ایمنی کاملی متوجه این قسمت از خانه و محل کار شما خصوصا اگر در طبقات نزدیک به سطح زمین قرار دارید، شوند. از جمله ویژگی های حفاظ استیل مدرن در فرمانیه تهران می توان به:

 • مقاوم در برابر آب و زنگ زدگی
 • استحکام بالا و کیفیتی مطلوب
 • نشکن و مقاوم در برابر هرگونه ضربه و فشار
 • شیک و براق و درخشان و مقاوم در برابر مات شدگی
 • افزایش ایمنی و امنیت واحدهای تجاری، اداری و مسکونی
 • برخورداری از ظاهری جذاب برای افزایش زیبایی نمای خارجی ساختمان ها

اشاره نمود. البته این نکته را نیز باید گفت که نحوه شستشو و ضد عفونی کردن این مدل از محصولات نیز به مراتب راحت تر از دیگر جنس حفاظ های موجود در بازار می باشد.

حفاظ استیل مدرن در فرمانیه

حفاظ استیل مدرن در فرمانیه

قیمت یک حفاظ استیل چگونه تعیین می شود؟

حال که تصمیم خود را گرفته و از میان انواع و اقسام حفاظ های موجود در بازار به سراغ آنانی رفته اید که از جنس استیل تولید شده اند، باید بدانید که قیمت این مدل از محصولات ساختمانی نیز با در نظر داشتن مواردی تعیین می شود که از جمله آن ها بایستی به:

 • جنس آلیاژ استیل
 • هزینه هر متر استیل کاری
 • طراحی و شکل حفظ
 • توپُر یا توخالی بودن میله استیل
 • و نحوه اتصال قطعات استیل

اشاره داشت.

مخاطبان گرامی توجه داشته باشید که در خصوص جنس آلیاژ استیل به این مهم باید دقت نمایید که با توجه به نصب حفاظ ها بر روی درب ها و پنجره های خانه و یا محل کار خود بهتر است همواره در ساخت آنان از گرید استیل 304 استفاده شده باشد؛ زیرا این گرید به نسبت گرید معروف دیگر استیل، یعنی گرید 201 از مقاومت و استحکام به مراتب بیشتری برخوردار است و می توان بر روی دوام و ماندگاری آن نیز حساب بیشتری باز نمود!

کلام آخر

یادتان باشد استیل نصر در کنار فروش محصولات استیل خود از یک برگ معتبر ضمانتی نیز استفاده می کند تا شما خریداران گرامی از هر نظر خیالتان آسوده و راحت باشد که محصول خریداری شده شا از بهترین کیفیت ممکنه برخورار بوده و قرار است تا سالیان سال برایتان کارایی لازمه را داشته باشد.

جهت خرید محصولات استیل مختلف می توانید به نمایندگی های شرکت استیل نصر در سراسر تهران بصورت حضوری و در صورت تمایل از طریق شماره های ثبت شده در سایت بصورت غیر حضوری محصول استیل خود را سفارش دهید.