حفاظ استیل مدرن در گوهردشت

هنوز نظرسنجی نشده است

در گوهردشت کرج همه چیز باید از بهترین ها باشد و در این بین استفاده از محصولات استیل نیز که مدت زمان زیادی است در کشورمان باب شده است کاملا امری رایج و طبیعی می باشد. برای هیمن نیز استیل نصر برآن شده است تا در ادامه این مطلب از خود شما را با مواردی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل مدرن در گوهردشت کرج آشنا نماید. پس با ما تا انتهای این مطلب حتما همراه باشید.

حفاظ استیل مدرن در گوهردشت

گوهردشت یکی از مناطق مهم کرج می باشد که مدت مدیدی است برای تامین امنیت ساختمان های مختلف مسکونی، تجاری و همچنین اداری آن، سازندگان از حفاظ های مختلفی برای این این امر استفاده می کنند. فروش حفاظ استیل مدرن در گوهردشت به دلیل اهمیت سازندگان به پارامتر زیبایی و همچنین ضد سرقت بودن این نوع از محصولات استیل سبب گشته تا بسیاری از مردم به فکر خرید آن در ابعاد مناسب درب ها و پنجره های واحدهای مختلف خود شوند. مزایای استفاده از حفاظ های استیل عبارتند از:

 • ضد سرقت و ضد زنگ بودن
 • دارای جذابیت های ظاهری
 • امکان آمیخته شدن با شیشه های نشکن
 • عدم تغییر رنگ محصول در دراز مدت با قرارگیری در زیر نور خورشید
 • قابلیت ایجاد طرح های مختلف بر روی حفاظ
 • امکان استفاده از محصول در تمامی اقلیم های ایران

و از همه مهتر، قابلیت شستشو و همچنین ضد عفونی کردن مطلوب آنان اشاره نمود.

در خصوص نکته آخر بد نیست بدانید با توجه به وجود انواع و اقسام آلودگی ها در محیط های بیرون از خانه و محل های کاری و اداری، استفاده از این نوع حفاظ ها به دلیل شستشوی آسان و استریل کردن راحت آنان بسیار توصیه می شود.

حفاظ های استیل مدرن در گوهردشت

حفاظ های استیل مدرن در گوهردشت

قیمت حفاظ استیل Modern چقدر است؟

برای اینکه از قیمت حفاظ استیل مدرن در گوهردشت مطلع شوید ابتدا باید با عوامل موثر بر روی قیمت آن آشنایی پیدا نمایید که برای این منظور می توان به:

 • نوع آلیاژ به کار رفته در ساخت (201 یا 304)
 • معمولی و یا طرح دار بودن حفاظ
 • رنگ حفاظ (طلایی، استیل، دودی و…)
 • میزان ضخامت گرید به کار بسته شده در ساخت حفاظ
 • ابعاد در نظر گرفته شده برای ایجاد حفاظ

اشاره کرد.

مخاطبان عزیز توجه داشته باشید که منظوز از نوع آلیاژ به کار رفته در ساخت حفاظ استیل درب این است که محصول انتخابی شما با چه گریدی از فلز ارزشمند استیل ساخته شده است؛ برخی از حفاظ ها از گرید 201 استیل و برخی دیگر از گرید 304 تولید شده اند.

توجه داشته باشید که با توجه به اهمیت تقویت ضریب ایمنی درب ها و پنجره های آپارتمانی بهتر است همیشه از حفاظ های استیلی برای این منظور استفاده نمایید که از گرید 304 استیل ساخته و پرداخته شده اند.

این نوع از حفاظ ها هم از دوام و هم از کیفیت و استحکام به مراتب بیشتری به نسبت مدل های ساخته شده با گرید 201 استیل برخوردارند.

کلام آخر

استیل نصر یکی از بزرگترین طراحان و تولید کنندگان حفاظ های استیل در ایران و بخصوص در کلانشهر کرج است. این شرکت با استفاده از نیروهای متخصص بومی و بهره گیری از متدهای روز جهانی و دستگاه های مدرن از قابلیت طراحی و تولید هر نوع محصول استیلی که شما به طلب آن در بازارهای مختلف داخلی و خارجی کوشیده باشید، برخوردار است.

برای خرید یک محصول استیل باکیفیت توصیه می کنیم با استیل نصر همراه شوید تا شما را با تنوعی بی نظیر از تولیدات استیل خود در کرج مواجه سازد. برای این منظور نیز هم از طریق شماره های درج شده در سایت می توانید اقدام نمایید و هم بصورت حضوری به نشانی نمایندگی های استیل نصر در اقصی نقاط استان البرز مراجعه فرمایید.