حفاظ استیل و انواع مختلف آن

5/5 - (1 امتیاز)

در این مطلب از شرکت استیل نصر می خواهیم شما را با حفاظ استیل و انواع مختلف آن آشنا کنیم. همانطور که مستحضر هستید حفاظ های استیل امروزه از تنوع ظاهری و رنگی متعددی برخوردار شده است که البته به لحاظ کلی ما در بازار با حفاظ های استیل مخصوص پنجره، بالکن (تراس) و همچنین بانک که در حقیقت حفاظ استیل بانکی به آنان گفته می شود، مواجه هستیم. به همین منظور نیز برآن شدیم تا یکبار برای همیشه شما را با این مدل از حفاظ ها آشنا نماییم.

حفاظ استیل و انواع مختلف آن

حفاظ استیل پنجره

مدل بانکی

حفاظ استیل پنجره از تنوع مدلی بالایی برخوردار است که یکی از آن ها، حفاظ استیل پنجره ای مدل بانکی است. این حفاظ از لوله هایی با سایز 25 برخوردارند که بصورت افقی و عمودی در حدفاصل عموما 15 سانتی متری از هم واقع می شوند. معمولا از آنجایی که از این نوع حفاظ ها برای پنجره های بانک ها استفاده می شود و اکنون شما قصد استفاده از آن را برای پنجره محل زندگی و یا محیط کاری خود کرده اید، از جنس آلیاژ 304 استفاده می کنند که هم ضد زنگ است و هم از مقاومت مطلوبی در برابر فشار و ضربه برخوردار می باشد. ناگفته نماند نحوه اتصال قطعات این نوع حفاظ با جوش آرگون صورت می پذیرد که به خودیِ خود باعث استحکام بیشتر حفاظ برای شما عزیزان خواهد شد.

مدل هلالی

حفاظ استیل پنجره بصورت هلالی در حال حاضر از جدیدترین مدل های موجود در بازار بحساب می آید. تولید کنندگان قطعات استیل برای طراحی و ساخت این نوع حفاظ ها هم از آلیاژ 201 استفاده می کنند و هم از آلیاژ 304 که در هر دو صورت شما را با محصولی باکیفیت خوب و خوب تر روبرو می کنند. برای اتصال قطعات در این نوع حفاظ ها هم از جوش آرگون استفاده می شود.

مدل دیوارکوب

حفاظ های استیلی که بصورت دیوارکوب برای درب و پنجره ها تعبیه می شوند، با پیچ و پرچ به دیوار متصل شده و سپس با لوله هایی در سایز 38 و در حدفاصل 15 سانتی متری از هم ساخته و سپس از سوی استیل کاران بر روی محفظه مورد نظر شما نصب می شوند. شما می توانید چنانچه از این مدل استیل ها برای داخل محیط خود استفاده می کنید از آلیاژ 201 و چنانچه به سراغ خرید حفاظی برای نصب در فضای خارجی پنجره خود هستید، حتما از آلیاژ 304 که از دوام و کیفیت بالایی در برابر رطوبت و شرایط جوی متغیر برخوردار است، بهره گیری نمایید.

حفاظ های استیل و انواع مختلف آن

حفاظ های استیل و انواع مختلف آن

حفاظ استیل مخصوص بالکن

بالکن قسمتی از فضای آپارتمان است که ظاهر آن اهمیت بسزایی در زیبایی کلی ساختمان داشته و حفظ امنیت و همچنین عدم دسترسی راحت به آن از سوی سارقان و دیگر افراد ناآشنا یک اصل مهم و اساسی بحساب می آید. امروزه برای تامین امنیت این قسمت از فضاهای آپارتمانی از حفاظ های متعددی استفاده می شود که نوع استیل آن ها از دوام و کیفیت بهتری نسبت به دیگر حفاظ های مشابه برخوردار است.

از طرفی استفاده از حفاظ استیل بالکن سبب می شود تا شما ضمن توجه به فاکتورهای زیبایی فضای مورد نظرتان، سطح ایمنی آن را نیز بالا برده و سبب اطمینان خاطر اعضای خانواده خود در واحدتان شوید. پیشنهاد می کنیم برای خرید حفاظ استیل خود به سراغ متریال های باکیفیتی همچون: آلیاژ 304 استیل بروید که هم به دلیل برخورداری از اتصالات محکم و داشتن لوله هایی قطور در داخل ساختار خود، تقریبا غیر قابل بُرش است و هم دارای مقاومت بالایی در برابر رطوبت و همچنین تغییرات آب و هوایی می باشد و در یک کلام ضد زنگ است.

حفاظ استیل بانکی

مورد بعدی در حفاظ استیل و انواع مختلف آن مختص محصولات ایمنی است که برای محیط های بانکی، صرافی ها و طلا فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا برای اتصال اجزای این مدل از نرده های حفاظتی از جوش آرگون با قوس الکتریکی استفاده می شود.

  • حفاظ استیل بانکی از استحکام بسیار زیادی برخوردار است و می توان با توجه به ساختار درونی خود، آن را نشکن تلقی کرد.
  • این مدل از حفاظ های فلزی از اجزایی همچون: میل گرد آج دار، لوله های استیل و همچنین پروفیل های استیل ساخته می شود.
  • با اینکه همچون نامش بیشتر از این مدل حفاظ ها در موسسات بانکی، صرافی و همچنین طلا فروشی ها استفاده می شود، اما می توان برای دیگر مغازه ها و حتی سایر محیط های آپارتمانی نیز از آنان استفاده کرد.
  • در هنگام نصب حفاظ استیل مخصوص بانک ها نحوه و استحکام اتصال لوله و میل گردهای داخل آن به پروفیل ها فوق العاده حائز اهمیت است.

خریداران عزیز توجه داشته باشید به این جهت در داخل حفاظ های استیل از لوله های آج دار استفاده می شود که هیچ دزد و سارقی نتواند آن را به سادگی و ظرف مدت زمان کوتاهی با ابزارآلات خود بُرش دهد و به نوعی از مرز حفاظ عبور کند.