حفاظ استیل پارکینگ در زعفرانیه

5/5 - (1 امتیاز)

وقتی صحبت از زعفرانیه تهران به میان می آید، همه افکار به سمت منطقه ای لوکس در شمال پایتخت ایران می رود. بی اغراق در زعفرانیه تهران شما می توانید با به روز ترین سازه های مسکونی و غیر مسکونی مواجه شوید و در هر قسمتی از این سازه ها نیز با جدیدترین محصولات محافظتی و دکوری روبرو شوید. یکی از محصولات، حفاظ استیل پارکینگ در زعفرانیه است. برای آشنایی بیشتر با این محصول استیل توصیه می کینم در ادامه این بلاگ از استیل نصر با ما همراه باشید.

حفاظ استیل پارکینگ در زعفرانیه

حفاظ استیل پارکینگ در زعفرانیه یک محصول فوقالعاده کاربردی برای تمام مالکان وسایل نقلیه ای می باشد. شما می توانید با استفاده از چنین حفاظی خیلی راحت محل پارک خودرو خود را دیگر محدوده های پارک وسایل نقلیه تفکیک کنید. اینطوری هر موقع که به محل پارک خود مراجعه کنید، می توانید حفاظ را برداشته و اتومبیل خود را پارک نمایید. تازه با استفاده از چنین محصول استیلی دیگر مشکلی در خصوص اینکه شخصی دیگری وسیله نقلیه اش را جای پارک شما قرار داده باشد نیز نخواهید داشت.

ناگفته نماند که استفاده از حفاظ امروزه در پارکینگ های زیادی رویت می شود. منتهای مراتب چیزی که این وسط بیشتر از باقی موارد به چشم می خورد، نوع و جنس حفاظ می باشد. همانطور که می دانید این مدل از محصولات از جنس فلز لوکس و مقاوم Steel طراحی و تولید شده اند.

پس قطعا از جذابیت های ظاهری فراوانی برخوردار هستند و می توانند به ظاهر سنگی و بتنی محیط پارکینگی شما طراوات و زیبایی خاصی را اعطا نمایند. با تمام این ها اما باید بدانید که ویزگی های این مدل از محصولات استیل تنها به موارد گفته شده. ختم نمی شود! در بخش بعدی با ویژگی های آنان بیش از پیش آشنا می شویم.

حفاظ استیل پارکینگ در زعفرانیه

حفاظ استیل پارکینگ در زعفرانیه

ویژگی های این محصول استیل در چیست؟

حقیقتش را بخواهید شما می توانید در عوض استفاده از حفاظ های استیل پارکینگی از دیگر حفاظ های موجود در بازار که با سایر متریال نیز ساخته و پرداخته شده اند، استفاده کنید. منتهای مراتب چیزی که در این میان است ارزش وقت شما در پیدا کردن حفاظ و همچنین ارزش پولی است که شما برای تهیه کردن ان محصول پرداخت می کنید.

حفاظ های استیل به نسبت دیگر مدل حفاظ های آهنی موجود در بازار از کیفیت و استحکام به مراتب بیشتری برخوردار هستند و می توان امروز گفت که به خوبی امتحان خود را در بازار و شرایط آب و هوایی ایران پس داده اند.

با این حال اما شاید بد نباشد نگاهی کلی به ویزگی های بارز این نوع از محصولات استیل در ایران بی اندازیم که عبارتند از:

 • ضد آب و ضد زنگ بودن محصول
 • جذابیت های ظاهری فراوان
 • درخنشدگی ایده آل
 • ضد خش و ضد خورد شدن محصول
 • ضد ترک برداشتن حفاظ
 • مقاوم در برابر بُرش، خمش و ضربه
 • تنوع مدلی بسیار زیاد
 • قابلیت شستشوی آسان و راحت
 • کاملا ایمن و مستحکم
 • دارای طول عمر بسیار بالا
 • مناسب شرایط چار فصل ایران

می باشد. البته لازم به ذکر است بدانید که این موارد تنها در خصوص حفاظ های استیل اصل و اورجینال صادق است. و برای همین نیز ما همواره توصیه کرده کرده و می کنیم که محصولات استیل را فقط و فقط از فروشگاه های مجاز خریداری فرمایید.

کلام آخر

در آخر این بلاگ بد نیست بار دیگر این مورد را یادآور شویم. که استیل نصر تنها یک تولید کننده در زمینه محصولات استیل نیست. شما می توانید بر روی ارائه خدمات پس از فروش این شرکت معتبر به خود نیز حسابی ویژه باز کنید. برای این مظنور هم اصلا لازم نیست کار سختی را انجام دهید. تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با ما و تیم بزرگ استیل کاران استیل نصر در ارتباظ باشید. تا دوستان ما همه چیز را از 0 تا 100 برایتان توضیح دهند.