حفاظ استیل پارکینگ در عظیمیه

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمیه کرج یکی از جذابترین و در عین حال لوکس ترین و گرانترین مناطق این شهر بحساب می آید. در عظیمیه کرج شما می توانید با جدیدترین محصولات از هر چیزی که فکر میکنید، مواجه شوید. این محدوده در کنار جذابیت های خود از شرایط ترافیکی عمدتا وحشتناکی نیز برخوردار است. به همین منظور هم نیاز است تا اگر به دنبال یک جای پارک برای وسیله نقلیه خود هستید، زمان زیادی را صرف کنید تا در عظیمیه کرج با آن مواجه شوید. در ادامه این مطلب با استیل نصر همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در خصوص خرید حفاظ استیل پارکینگ در عظیمیه آشنا نماییم.

حفاظ استیل پارکینگ در عظیمیه

پارکینگ ها با ظرفیت های کاملا مشخصی تولید می شوند و آماده بهره برداری قرار می گیرند. در چنین فضاهای بزرگی که عمدتا در اختیار مجتمع های بزرگ تجاری و اداری قرار دارند، شما می توانید با استفاده از حفاظ هایی مخصوص، محل پارک تک تک خودروها را مشخص نمایید.

اینطوری شما قادر خواهید بود از تمام ظرفیت فضای پارکینگی خود استفاده نمایید. در حقیقت با استفاده از حفاظ استیل پارکینگ در عظیمیه کرج شما از این امکان برخوردار خواهید شد تا با جدا کردن فضای پارک در نظر گرفته شده برای تک تک خودروهای مجموعه مدنظرتان همه چیز را تحت کنترل خود داشته باشید.

اینطوری دیگر پارک کردن بد برخی از رانندگان و تی شکل پارک کردن آنان نمی تواند باعث از بین رفتن ظرفیت پارکینگی شما گردد. حفاظ استیل پارکینگ یک محصول جدید نیست. در گذشته از این مدل حفاظ ها نیز در پارکینگ ها استفاده می شده است که منتهای مراتب از آلیازهای دیگر فلزات برای ساخت آنان استفاده می شده است.

این در حالی است که امروزه این مدل از حفاظ ها از جنس فلز لوکس و ارزشمند استیل هستند که دارای ویژگی های منحصر به فردی نیز می باشند.

حفاظ استیل پارکینگ در عظیمیه - Copy

حفاظ استیل پارکینگ در عظیمیه

خصوصیات بارز حفاظ استیل Parking

حقیقتش را بخواهید شما می توانید در عوض استفاده از حفاظ های استیل پارکینگی از دیگر حفاظ های موجود در بازار که با سایر متریال نیز ساخته و پرداخته شده اند، استفاده کنید. منتهای مراتب چیزی که در این میان است ارزش وقت شما در پیدا کردن حفاظ و همچنین ارزش پولی است که شما برای تهیه کردن ان محصول پرداخت می کنید.

حفاظ های استیل به نسبت دیگر مدل حفاظ های آهنی موجود در بازار از کیفیت و استحکام به مراتب بیشتری برخوردار هستند و می توان امروز گفت که به خوبی امتحان خود را در بازار و شرایط آب و هوایی ایران پس داده اند.

با این حال اما شاید بد نباشد نگاهی کلی به ویزگی های بارز این نوع از محصولات استیل در ایران بی اندازیم که عبارتند از:

 • ضد آب و ضد زنگ بودن محصول
 • جذابیت های ظاهری فراوان
 • درخنشدگی ایده آل
 • ضد خش و ضد خورد شدن محصول
 • ضد ترک برداشتن حفاظ
 • مقاوم در برابر بُرش، خمش و ضربه
 • تنوع مدلی بسیار زیاد
 • قابلیت شستشوی آسان و راحت
 • کاملا ایمن و مستحکم
 • دارای طول عمر بسیار بالا
 • مناسب شرایط چار فصل ایران

می باشد. البته لازم به ذکر است بدانید که این موارد تنها در خصوص حفاظ های استیل اصل و اورجینال صادق است. و برای همین نیز ما همواره توصیه کرده کرده و می کنیم که محصولات استیل را فقط و فقط از فروشگاه های مجاز خریداری فرمایید.

کلام آخر

در پایان باید به این نکته نیز توجه داشته باشید. که استیل نصر می تواند برای ساحت این مدل از محصولات استیل شما هم از گرید مصرفی 201 استیل استفاده کند. و هم از گرید مصرفی 304 آن. انتخاب در این خصوص نیز مجددا به سلیقه شخصی شما خریداران عزیز مربوط می شود. با این حال اما اگر نظر ما و تیم کارشناسی ما را می خواهید. با توجه به قرار گرفتن پارکینگ در محیط باز و یا نیمه باز ساختمانی، بهتر است خیال خود را راحت کنید و با خرید حفاظ های استیل پارکینگ از جنس گرید 304، تا مدت ها از عدم افت کیفی آنان آسوده خاطر شوید.