حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در تهران

5/5 - (1 امتیاز)

برای انتخاب و خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در تهران توصیه می کنیم با استیل نصر در ادامه این مطلب همراه شوید تا بدانید که این دسته از محصولات استیل از چه تنوع و مدلی برخوردار هستند و دارای چه ویزگی هایی هستند که باعث شده به نسبت دیگر حفاظ های آهنی از بازار پر رونق بیشتری نیز برخوردار باشند. فراموش نکنید که استیل نصر یکی از حرفه ای ترین و تخصصی ترین مراکز فعال در حیطه طراحی، تولید و همچنین فروش تولیدات مختلف از این فلز لوکس و ارزشمند می باشد.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در تهران

اینت دسته از حفاظ ها برای نصب و پیاده سازی بر روی هر نوع پنجره جدید و قدیمی مناسب می باشند و می توان به کمک آنان ضمن بالا بردن افزایش ایمنی پنجره ها سبب زیبایی بیشتر آنان نیز شد؛ چرا که همانطور که می دانید فلز استیل به دلیل داشتن درخشندگی و جلای مخصوصی که دارد از جذابیت های ظاهری دو چندانی نیز برخوردار می باشد.

حفاظ های استیل به لحاظ طبقه بندی در دو دسته حفاظ های استیل پنجره 201 و حفاظ های استیل پنجره 304 تقسیم بندی می شوند که از نوع اول اصولا در اماکن مسقف و سرپوشیده و از نوع دوم برای اماکن روباز و بدون سقف استفاده می شود.

لازم به ذکر است که هر دو نوع مدل از زیبایی قابل توجهی برخوردار هستند و تنها به سبب استحکام و دوام است که محصولات تولید شده با گرید 304 با قیمت بیشتری به نسبت محصولات استیل 201 در بازار بفروش رسانده می شوند که البته با توجه به ایمن کردن پنجره های آپارتمانی به سبب عدم ورود افراد متفرقه و سارقین همواره بهتر است از حفاظ استیل پنجره آپارتمانی 304 در تهران استفاده شود!

حفاظ های استیل پنجره آپارتمانی در تهران

حفاظ های استیل پنجره آپارتمانی در تهران

قیمت این مدل حفاظ ها چقدر است؟

ببنید قیمت یک حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در تهران با در نظر داشتن مواردی اعم از:

 • نوع گرید مصرفی در ساخت
 • نوع طرح انتخابی برای حفاظ
 • اندازه در نظر گرفته شده برای محصول
 • نحوه اتصال حفاظ بر روی پنجره

تعیین می شود.

در خصوص مورد اول که خب قطعا تا کنون متوجه شده اید که حفاظ های استیل می توانند از دو گرید 201 و 304 استیل ساخته شوند که در این بین همواره توصیه می شود واحدهای مستقر در طبقات همکف تا دوم از حفاظ های پنجره ای استفاده کنند که با گرید 304 ساخته شده اند؛ زیرا این نوع گرید به لحاظ دوام و ماندگاری کیفی خود از مدل های ساخته شده با گرید 201 بسیار بهتر و برتر می باشند.

در خصوص مورد دوم نیز باید بدانید که دنیای حفاظ های استیل چه برای پنجره ها و چه برای درب های یک خانه امروزه از تنوع مدلی بسیار بالایی برخوردار گشته است که همین امر نیز سبب گشته تا کمی انتخاب برای شما خریداران و علاقه مندان به استفاده از این نوع محصولات سخت شود! با این حال اما می توان این قول را از سوی استیل نصر به شما خوبان داد که در صورت مراجعه به فروشگاه ما دست خالی آن را ترک نخواهید کرد و قطعا تنوع محصولی ما به حدی هست که سبب جلب رضایت شما عزیزان شود.

ویژگی های این مدل از حفاظ ها چیست؟

حقیقتش را بخواهید حفاظ های استیل به اندازه ای دارای مزایا و ویژگی های منحصر به فرد هستند که باعث آسودگی خیال شما از انتخاب و خریدتان شود. با این حال اما بد نیست در کنار هم یک نگاه اجمالی به ویژگی های بارز این مدل از محصولات استیل بی اندازیم که عبارتند از:

 • ضد زنگ بودن محصول
 • مقاوم در برابر ضربه
 • مقاوم در برابر فشار
 • فابل شستشوی آسان
 • برخورداری از جذابیت های ظاهری
 • قابل نصب بر روی تمام پنجره ها
 • تنوع مدلی بالا

می باشد. البته خریداران گرامی توجه داشته باشند که چنانچه واحد آنان در طبقات همکف، اول و یا حتی دوم از یک ساختمان باشد، بهتر است که از حفاظ های سراسری بری ایمن کردن هر چه بیشتر و بهتر فضای داخلی خانه و یا محل کار خود استفاده کنند که در این خصوص پیشنهاد می کنیم حتما با تیم مشاوران استیل نصر صحبتی داشته باشید!