حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در جردن

هنوز نظرسنجی نشده است

جردن تهران منطقه بسیار دنج و خوش آب و هوایی است که با توجه به مخصات جغرافیایی آن همواره بایستی از مطالح ساختمانی برای آن استفاده کرد که از مقاومت بالایی در برابر رطوبت برخوردار باشند که از جمله این مصالح می توان به تولیدات استیل اشاره کرد. با استیل نصر در ادامه این مطلب همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در جردن تهران بیش از پیش آشنا نماییم. فراموش نکنید که تمامی حفاظ های تولید شده بدست نیروهای متخصص شرکت استیل نصر همراه با یک ضمانت نامه معتبر به دست شما عزیزان می رسد تا با خیالی آسوده برای سالیان سال از آن ها استفاده نمایید.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در جردن

پیش از هر چیزی باید بدانید که حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در جردن تهران مناسب استفاده برای هر نوع پنجره ای اعم از تک جداره، دو جداره و غیره می باشد. شما خریداران عزیز می توانید از این مدل حفاظ ها برای هر اندازه چهارچوب پنجره ای استفاده کنید و اینکه تمایل به نصب این مدل از محصولات استیل از داخل یا بیرون بر روی پنجره های واحد مسکونی و یا داری خود دارید نیز نکته مهمی است که باید به آن توجه لازم را داشته باشید.

حفاظ های استیلی که برای نصب بر روی پنجره ها از سوی شرکت استیل نصر تعبیه شده اند بطور کلی با 2 گرید مطرح استیل؛ یعنی گرید 201 و 304 ساخته و پرداخته می شوند. از مدل های تولید شده با استیل 201 می توان برای واحدهایی که در طبقات دو یا سه بالا قرار گرفته اند استفاده شود. این در حالی است که از این مدل حفاظ ها بایستی در داخل محیط واحدها استفاده شود.

چرا که حفاظ های استیل 201 به لحاظ کیفی در سطح پایین تری از حفاظ های تولید شده با گرید 304 قرار دارند و به همین خاطر بهتر است از گزند تغییرات آب و هوایی در هر فصل از کشور چهار فصل مان ایران مصون نگه داشته شوند!

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در کردان

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در جردن

قیمت این مدل حفاظ ها چقدر است؟

ببنید قیمت یک حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در جردن تهران با در نظر داشتن مواردی اعم از:

  • نوع گرید مصرفی در ساخت
  • نوع طرح انتخابی برای حفاظ
  • اندازه در نظر گرفته شده برای محصول
  • نحوه اتصال حفاظ بر روی پنجره

تعیین می شود.

در خصوص مورد اول که خب قطعا تا کنون متوجه شده اید که حفاظ های استیل می توانند از دو گرید 201 و 304 استیل ساخته شوند که در این بین همواره توصیه می شود واحدهای مستقر در طبقات همکف تا دوم از حفاظ های پنجره ای استفاده کنند که با گرید 304 ساخته شده اند؛ زیرا این نوع گرید به لحاظ دوام و ماندگاری کیفی خود از مدل های ساخته شده با گرید 201 بسیار بهتر و برتر می باشند.

در خصوص مورد دوم نیز باید بدانید که دنیای حفاظ های استیل چه برای پنجره ها و چه برای درب های یک خانه امروزه از تنوع مدلی بسیار بالایی برخوردار گشته است که همین امر نیز سبب گشته تا کمی انتخاب برای شما خریداران و علاقه مندان به استفاده از این نوع محصولات سخت شود! با این حال اما می توان این قول را از سوی استیل نصر به شما خوبان داد که در صورت مراجعه به فروشگاه ما دست خالی آن را ترک نخواهید کرد و قطعا تنوع محصولی ما به حدی هست که سبب جلب رضایت شما عزیزان شود.

حفاظ های استیل چه ویژگی هایی دارند؟

هدف ما در این قسمت از استیل نصر پرداختن به حفاظ های استیل پنجره ای است و به همین منظور نیز می خواهیم شما را با مزیت های استفاده از این مدل محصولات استیل آشنا نماییم که عبارتند از:

  • انتخاب از میان هزاران مدل حفاظ
  • زیبایی دو چندانی نمای پنجره ها
  • افزایش ضریب ایمنی پنجره ها
  • جلوگیری از ورود اشیاء و سارقان
  • جلوگیری از سقوط اشیاء و افراد خردسال و حیوانان خانگی

می باشد. البته به تمامی این موارد ضد زنگ بودن حفاظ های استیل را نیز باید اضافه کنیم که در حقیقت اصلی ترین پارامتر انتخاب از میان این دسته از حفاظ ها با دیگر حفاظ های آهنی موجود در بازار کشورمان بشمار می روند.