حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در شهران

هنوز نظرسنجی نشده است

شهران نام یکی دیگر از مناطق قرار گرفته در نواحی شمالی تهران بزرگ است که امروزه از ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی متعددی برخوردار شده است. آب و هوا در این نقطه از پایتخت همواره کوهستانی بوده و به همین منظور نیز همیشه بایستی سازندگان و مالکان واحدهای شخصی و دولتی در این نقطه از مصالحی با مقاومت ایده آل در برابر رطوبت و بارش های جوی استفاده نمایند که بی شک محصولاتی همچون تولیدات استیل می تواند گزیه قابل تاملی برای استفاده این قبیل از هموطنان گرامی ما باشد. با استیل نصر در ادامه این مطلب همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در شهران تهران بیش از پیش آشنا نماییم.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در شهران

اگر ساکن منطقه شهران در تهران هستید و می خواهید برای پنجره های تک جداره یا دو جداره خود با هر مدل و شکلی که هستند، اقدام به خرید یک حفاظ ایمن و در عین حال زیبا با عمری طولانی نمایید؛ توصیه می کنیم حتما سری به فروشگاه استیل نصر در تهران بزنید تا از نزدیک با انواع و اقسام حفاظ های مخصوص درب و پنجره آشنا شوید.

گروه استیل نصر از معدود مجموعه های قابل اعتماد در حیطه طراحی، تولید و همچنین فروش محصولات استیل در ایران و بویژه در دو شهر تهران و کرج است که می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید انواع و اقسام محصولات خود از این مجموعه نمایید. فراموش نکنید که حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در شهران بایستی از یکسری ویژگی های برجسته برخوردار باشد که از مهمترین آن ها می توان به:

  • برخورداری از ظاهری جذاب برای افزایش زیبایی نمای خارجی ساختمان ها
  • افزایش ایمنی و امنیت واحدهای تجاری، اداری و مسکونی
  • شیک و براق و درخشان و مقاوم در برابر مات شدگی
  • نشکن و مقاوم در برابر هرگونه ضربه و فشار
  • استحکام بالا و کیفیتی مطلوب
  • مقاوم در برابر آب و زنگ زدگی

اشاره داشت.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در شهران

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در شهران

حفاظ Steel پنجره چند نوع است؟

شاید بهتر باشد پیش از اقدام به خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی برای واحد مسکونی و یا اداری و تجاری خود این سوال را بپرسید که اصولا حفاظ های استیل چند نوع هستند؟! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در نقاط مختلف دنیا از آلیاژهای مختلف استیل برای تولید محصولات گوناگون استفاده می کنند اما در کشور ما و در حال حاضر بیشتر از دو گرید 201 و 304 استیل استفاده می شود که باز در میان این دو مدل آلیاژ محصولاتی که قرار باشد در محیط های بدون سقف و به اصلاح روباز مورد بهره وری قرار بگیرند، بهتر است از گرید 301 استیل ساخته و پرداخته شده باشند.

این در حالی است که برای محصولاتی که قرار است در بخش های دارای سقف و پوشش واقع شوند، می توان از گرید 201 نیز استفاده کرد که به لحاظ هزینه و قیمت بسیار بسیار به صرفه تر از محصولاتی هستند که با آلیاژ 304 استیل طراحی و تولید شده اند.

کلام آخر

در پایان این مطلب از استیل نصر بد نیست به پارامترهای تاثیرگذار بر روی قیمت حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در شهران نیز اشاره نماییم. این موارد عبارتند از:

  • نوع گرید مصرفی در ساخت محصول
  • ابعاد در نظر گرفته شده برای حفاظ
  • طراحی ساده یا پیچیده حفاظ
  • رنگ در نظر گرفته شده برای حفاظ

می باشد. مخاطبان استیل نصر توجه داشته باشند که شرکت استیل سازی استیل نصر با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا و در کتار بهره گیری از دانش روز جهانی و نیروهای زبده بومی قارد به تولید هر نوع محصول استیلی که شما خریداران و پیمان کاران عزیز بخواهید، می باشد. برای این منظور تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با ما و تیم مشاوران استیل نصر در ارتباط باشید.