حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در صادقیه

هنوز نظرسنجی نشده است

صادقیه یکی از نواحی مرکزی شهر بزگ تهران است که می توان از آن به هر نقطه دیگری در سطح پایتخت دسترسی پیدا کرد. فرقی نمی کند ساکن این نقطه از تهران هستید و یا دارنده ملکی در آن مهم این است که بدانید می توانید برای پنجره های واحد مسکونی و یا غیر مسکونی خود در این محدوده پر رفت و آمد اقدام به خرید حفاظی مستحکم و بادوام کنید که برای این منظور پیشنهاد می کنیم حتما سری به فروشگاه استیل نصر بزنید تا از نزدیک با انواع و اقسام حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در صادقیه تهران آشنا شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر ما را در ادامه این مطلب تنها نگذارید!

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در صادقیه

برای خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در صادقیه تهران، استیل نصر یک گزینه ایده آل برای شما خریداران عزیز می باشد؛ چرا که شما خوبان می توانید هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری به نمایندگی استیل نصر در پایتخت مراجعه کرده و از نزدیک با حفاظ های مختلفی که جهت نصب از داخل و بیرون بر روی پنجره های خانه و یا محل کارتان از سوی استیل کاران این شرکت طراحی و تولید شده است، آشنایی پیدا نمایید.

ما برای شما در این زمینه دو مدل حفاظ را تولید کرده ایم که یکی برای نصب از داخل و دیگری جهت نصب از بیرون بر روی پنجره های واحد مسکونی و یا اداری شما می باشد. دوستان گرامی توجه داشته باشید که حفاظ های تولید شده جهت نصب از داخل بر روی پنجره ها اصولا با گرید 201 طراحی و تولید می شوند. این در حالی است که حفاظ های استیل پنجره ای که قرار است از بیرون نصب شوند، با گرید 304 استیل ساخته و پرداخته می شوند.

بد نیست در این خصوص بدانید که این تفاوت در انتخاب گرید صرفا به این دلیل است که گرید 304 از مقاومت به مراتب بیشتری در برابر رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی برخوردار می باشد که اگر به جای آن از گرید 201 استفاده شود، قطعا در کوتاه مدت ضمن ایجاد زنگ ضدگی و خراب شدن نمای زیبای حفاظ شما باعث ضعف در ساختار ایمنی محصول تیز برایتان می شود.

حفاظ های استیل پنجره آپارتمانی در صادقیه

حفاظ های استیل پنجره آپارتمانی در صادقیه

ویزگی حفاظ Steel پنجره ای در چیست؟

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در صادقیه تهران از یکسری ویژگی های ممتاز برخوردار است که همین خصوصیات نیز سبب گشته تا این مدل از محصولات به نسبت دیگر مدل حفاظ های موجود در بازار از رونق فروش بهتر و بیشتری نیز برخوردار شود.

از جمله این ویژگی ها بایستی به:

 • مقاومت عالی در برابر فشار
 • مقاومت عالی در برابر ضربه
 • مقاومت عالی در برابر ضربه
 • مقاومت بالا در برابر رطوبت
 • برخورداری از تنوع مدلی متعدد
 • قابلیت سازگاری با پنجره های مختلف

اشاره داشت. دوستان گرامی توجه داشته باشید که ویژگی مقاومت عالی این مدل از محصولات استیل در برابر رطوبت دقیقا به ضذ زنگ بودن آن اشاره دارد که با توجه به نصب حفاظ در بخش بیرونی پنجره های آپارتمانی شما می تواند یک حُسن بزرگ برایتان باشد؛ زیرا اینطوری حفاظ استیل شما به راحتی زنگ نزده و با عدم تغییر شکل ظاهری خود باعث زشت شدن نمای ساختمان شما نمی شوند!

کلام آخر

برای کسب اطلاع از قیمت نهایی یک حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در صادقیه تهران بایستی به موارد مختلف توجه نمایید که ما در این قسمت مهمترین این موارد را برایتان شرح خواهیم داد؛ این موارد عبارتند از:

 • طراحی ساده یا پیچیده محصول
 • نوع گرید به کار رفته در ساخت محصول
 • ابعاد در نظر گرفته شده برای حفاظ
 • تعداد قوطی ها و متراژ پروفیل های مصرفی
 • نوع اتصال حفاظ بر روی پنجره آپارتمان

می باشد.

خریداران و علاقه مندان به استفاده از حفاظ های استیل بر روی پنجره های آپارتمانی خود توجه داشته باشند که اگر ساکن طبقه همکف و یا اول می باشند، بهتر است همیشه از حفاظ های ساخته شده با گرید 304 استیل استفاده کنند؛ حتی اگر قرار باشد حفاظ مورد نظر خود را از بخش داخلی آپارتمان نصب نمایند. این طبقات عمدتا به دلیل دسترسی راحت افراد ناشناس و سارقان بیشتر مورد نفوذ و حمله آنان واقع می شوند.