حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در فرمانیه

5/5 - (1 امتیاز)

فرمانیه یکی از بهترین مناطق مسکونی موجود در تهران است که می توان در آن با کلی ساختمان های مدرن و امروزی مواجه شد که هر یک برای ایمن تر شدن و زیباتر شدن نمای بیرونی و همچنین داخلی خود دست به استفاده از هر نوع محصول ساختمانی می زنند که در این بین نیز حفاظ های استیل از جمله مواردی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند. با استیل نصر در ادامه این مطلب همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در فرمانیه تهران آشنا نماییم.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در فرمانیه

پیش از هر چیزی باید بدانید که حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در فرمانیه تهران مناسب استفاده برای هر نوع پنجره ای اعم از تک جداره، دو جداره و غیره می باشد. شما خریداران عزیز می توانید از این مدل حفاظ ها برای هر اندازه چهارچوب پنجره ای استفاده کنید و اینکه تمایل به نصب این مدل از محصولات استیل از داخل یا بیرون بر روی پنجره های واحد مسکونی و یا داری خود دارید نیز نکته مهمی است که باید به آن توجه لازم را داشته باشید.

حفاظ های استیلی که برای نصب بر روی پنجره ها از سوی شرکت استیل نصر تعبیه شده اند بطور کلی با 2 گرید مطرح استیل؛ یعنی گرید 201 و 304 ساخته و پرداخته می شوند. از مدل های تولید شده با استیل 201 می توان برای واحدهایی که در طبقات دو یا سه بالا قرار گرفته اند استفاده شود. این در حالی است که از این مدل حفاظ ها بایستی در داخل محیط واحدها استفاده شود.

چرا که حفاظ های استیل 201 به لحاظ کیفی در سطح پایین تری از حفاظ های تولید شده با گرید 304 قرار دارند و به همین خاطر بهتر است از گزند تغییرات آب و هوایی در هر فصل از کشور چهار فصل مان ایران مصون نگه داشته شوند!

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در فرمانیه

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در فرمانیه

ویژگی حفاظ های Steel پنجره

هر حفاظی دارای یکسری ویزگی های منحصر به فرد برای خود می باشد که حفاظ های استیل پنجره نیز از این قاعده مستثنی نیستند. این نوع از حفاظ ها دارای خصیصه های قابل توجهی هستند که شامل:

  • ضد ضرب بودن حفاظ
  • ضد آب بودن حفاظ
  • ضد خم کردن حفاظ
  • تنوع طرحی و مدلی بالا
  • قابلیت شستشوی آسان
  • سازگاری با چهارچوب های مختلف

می باشد.

حفاظ های ساخته شده از سوی استیل نصر را می توان به راحتی و بر روی هر نوع چهارجوب ساده و یا فانتزی پنجره ای نصب نمود. تنها توجه داشته باشید که محصول خریداری شده شما با توجه به محل نصب آن؛ یعنی داخل و یا خارج از واحد نیاز است که از چه گرید استیلی ساخته شده باشد!

کلام آخر

اجازه دهید در انتهای این مطلب برایتان در خصوص قیمت این دسته از حفاظ های استیل صحبت کنیم و بگوییم که قیمت یک حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در فرمانیه با در نظر داشتن مواردی اعم از:

  • نوع آلیاژ مصرفی در ساخت حفاظ
  • نوع طراحی محصول (ساده یا پیچیده)
  • اندازه ابعاد در نظر گرفته شده برای حفاظ
  • نوع و نحوه نصب حفاظ بر روی پنجره ها

تعیین می شود.

با این حال اما بدانید و آگاه باشید که همواره بهتر است برای اطمینان خاطر خود هم که شده محصولات استیل مدنظرتان را از فروشگاه های معتبر و خوشنام تهیه فرمایید. استیل نصر در این خصوص می تواند گزینه قابل قبولی برای تک تک شما علاقه مندان به استفاده از محصولات استیل در ایران باشد. فراموش نکنید که این شرکت محصولات خود را همیشه در کنار یک ضمانت نامه معتبر به شما خریداران عزیز عرضه می کند.