حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در قیطریه

5/5 - (1 امتیاز)

قیطریه از مناطق نسبتا امن و مطمئن شهر بزرگ تهران است که می توان برای افزایش ضریب ایمنی ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی آن از یکسری حفاظ های ایمن و مستحکم نیز استفاده کرد که از مهمترین این حفاظ ها بایستی به حفاظ های استیل مخصوص نصب بر روی درب ها و پنجره های آپارتمانی اشاره داشت که اگر کمی صبوری به خرج دهید و در ادامه این مطلب با استیل نصر همراه شوید، ما به شما در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در قیطریه تهران کمک خواهیم کرد.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در قیطریه

برای خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در قیطریه تهران، استیل نصر یک گزینه ایده آل برای شما خریداران عزیز می باشد؛ چرا که شما خوبان می توانید هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری به نمایندگی استیل نصر در پایتخت مراجعه کرده و از نزدیک با حفاظ های مختلفی که جهت نصب از داخل و بیرون بر روی پنجره های خانه و یا محل کارتان از سوی استیل کاران این شرکت طراحی و تولید شده است، آشنایی پیدا نمایید.

ما برای شما در این زمینه دو مدل حفاظ را تولید کرده ایم که یکی برای نصب از داخل و دیگری جهت نصب از بیرون بر روی پنجره های واحد مسکونی و یا اداری شما می باشد. دوستان گرامی توجه داشته باشید که حفاظ های تولید شده جهت نصب از داخل بر روی پنجره ها اصولا با گرید 201 طراحی و تولید می شوند. این در حالی است که حفاظ های استیل پنجره ای که قرار است از بیرون نصب شوند، با گرید 304 استیل ساخته و پرداخته می شوند.

بد نیست در این خصوص بدانید که این تفاوت در انتخاب گرید صرفا به این دلیل است که گرید 304 از مقاومت به مراتب بیشتری در برابر رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی برخوردار می باشد که اگر به جای آن از گرید 201 استفاده شود، قطعا در کوتاه مدت ضمن ایجاد زنگ ضدگی و خراب شدن نمای زیبای حفاظ شما باعث ضعف در ساختار ایمنی محصول تیز برایتان می شود.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در قیطریه

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در قیطریه

ویژگی های حفاظ های Steel پنجره

حفاظ های استیل در نظر گرفته شده برای نصب بر روی پنجره های واحدهای مختلف مسکونی و اداری همگی دارای ویزگی های بی نظیری هستند که از مهمترین آن ها بایستی به:

  • ضد زنگ بودن حفاظ
  • ضد ضربه بودن حفاظ
  • مقاومت بالا در برابر فشار و خمش
  • تنوع طرحی بالا
  • قابلیت نصب آسان

اشاره داشت. البته به این نکته نیز باید اشاره کرد که نه تنها حفاظ های استیل پنجره آپارتمان بلکه هر نوع محصول استیلی که شما در خانه داشته باشید و از آن استفاده نمایید را می توان به راحت ترین شکل ممکن تمیز و مورد شستشو قرار داد. آن هم بدون اینکه ذره ای از کیفیت ظاهری و جذابیت کلی محصولتان کاسته شود!

قیمت این مدل از محصولات استیل

خب همانطور که می دانید محصولات استیل از تنوع بالایی برخوردار هستند و در حیطه طراحی و تولید حفاظ های استیل پتجره آپارتمانی نیز استیل نصر سنگ تمام گذاشته و موفق به ساخت مدل های متفاوت و گوناگونی از این دست حفاظ ها برایتان گشته است تا با قدرت انتخابی کاملا باز و گسترده بهترین حفاطظ مدنظرتان را خریداری نمایید.

در این خصوص بد نیست بدانید که قیمت یک حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در قیطریه تهران با در نظر داشتن مواردی از جمله:

  • شکل و طرح ظاهری حفاظ
  • نوع گرید به کار رفته در ساخت محصول
  • ابعاد در نظر گرفته برای حفاظ
  • و همچنین طریقه نصب حفاظ بر روی چهارچوب

مشخص می شود که البته تمام سعی و تلاش مجموعه بزرگ استیل نصر در این است که بهترین محصول ممکنه را با مناسب ترین قیمت ممکنه بدست شما خوبان برساند و در این خصوص تولیدات خود را نیز کاملا ضمانت می نماید.