حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در مرزداران

5/5 - (1 امتیاز)

مرزداران تهران جای بهترین ها است و در این بین نیز وقعا کم لطفی است اگر شما به عنوان یکی از ساکنین این محدوده از تهران و یا مالک ملکی مسکونی، تجاری و اداری موفق به استفاده از بهترین متریال های ساختمانی در آن برای ساختمان خود نشوید! حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در مرزداران پایتخت یکی از گزینه های ایده آل شما خوبان برای امنیت دو چندان این قسمت از واحدهای مسکونی و غیر مسکونی تان است که به راحتی ضمن ایجاد جذابیت های ظاهری بر روی پنجره خانه و یا محل کارتان سبب ایمن شدن هر چه بیشتر آن نیز برایتان می شود. برای این منظور با استیل نصر در ادامه این مطلب همراه شوید تا با موارد مهمی در این خصوص آشنایی پیدا نمایید.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در مرزداران

برای خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در مرزداران تهران، استیل نصر یک گزینه ایده آل برای شما خریداران عزیز می باشد؛ چرا که شما خوبان می توانید هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری به نمایندگی استیل نصر در پایتخت مراجعه کرده و از نزدیک با حفاظ های مختلفی که جهت نصب از داخل و بیرون بر روی پنجره های خانه و یا محل کارتان از سوی استیل کاران این شرکت طراحی و تولید شده است، آشنایی پیدا نمایید.

ما برای شما در این زمینه دو مدل حفاظ را تولید کرده ایم که یکی برای نصب از داخل و دیگری جهت نصب از بیرون بر روی پنجره های واحد مسکونی و یا اداری شما می باشد. دوستان گرامی توجه داشته باشید که حفاظ های تولید شده جهت نصب از داخل بر روی پنجره ها اصولا با گرید 201 طراحی و تولید می شوند. این در حالی است که حفاظ های استیل پنجره ای که قرار است از بیرون نصب شوند، با گرید 304 استیل ساخته و پرداخته می شوند.

بد نیست در این خصوص بدانید که این تفاوت در انتخاب گرید صرفا به این دلیل است که گرید 304 از مقاومت به مراتب بیشتری در برابر رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی برخوردار می باشد که اگر به جای آن از گرید 201 استفاده شود، قطعا در کوتاه مدت ضمن ایجاد زنگ ضدگی و خراب شدن نمای زیبای حفاظ شما باعث ضعف در ساختار ایمنی محصول تیز برایتان می شود.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در مرزداران

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در مرزداران

ویژگی های حفاظ Steel پنجره

قبل از هر چیزی باید بدانید که یک حفاظ استیل پنجره باید دارای ویزگی های مهمی باشد تا بتوان بر روی کیفیت و دوام آن در طی سالیان حساب ویژه ای باز کرد. این ویژگی ها می تواند شامل:

 • ضد زنگ بودن محصول
 • مقاوم در برابر ضربه
 • مقاوم در برابر فشار
 • فابل شستشوی آسان
 • برخورداری از جذابیت های ظاهری
 • قابل نصب بر روی تمام پنجره ها
 • تنوع مدلی بالا

اشاره داشت.

دوستان گرامی توجه داشته باشید که استیل نصر قادر به تولید هر نوع حفاظ ساده و طرح دار می باشد که از قابلیت نصب بر روی هر چهارچوب پنجره ای چه بصورت هلالی و چه مربعی، مستطیلی و همینطور فانتزی برخوردار می باشد.

کلام آخر

در خصوص قیمت این مدل از حفاظ ها بد نیست بدانید که پارامترهایی را باید مدنظر قرار دهید که از مهمترین آنان بایستی به:

 • نوع گرید به کار رفته در ساخت حفاظ
 • پیچیدگی طراحی ظاهری حفاظ
 • ابعاد و متراز پروفیل های مصرفی
 • نوع و نحوه نصب حفاظ پنجره

اشاره داشت.

فراموش نکنید که تیم استیل نصر قادر به طراحی و تولید هر نوع حفاظی که شما برای نصب بر روی پنجره های تک جداره و دو جداره خانه و یا محل کار خود هستید، می باشد. برای این منظور تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید و یا با اخذ نشانی نمایندگی استیل نصر در مرزداران تهران، اقدام به خرید محصول استیل مورد نظر خود نمایید. فراموش نکنید که تمام محصولات تولید شده توسط مجموعه استیل نصر دارای کارت گارانتی معتبر می باشد.