حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در ورامین

5/5 - (1 امتیاز)

ورامین شهری است از توابع استان تهران که می توان برای ایمن کردن دو چندانی درب و پنجره های آپارتمانی آن دست به دامن استفاده از بهترین نوع حفاظ ها؛ یعنی حفاظ های استیل شد. برای این منظور پیشنهاد می کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در ورامین بیش از پیش آشنا نماییم. دوستان عزیز فراموش نکنید که تمامی محصولات استیل شرکت بزرگ و خوشنام استیل نصر دارای برگ ضمانت کیفی یا همان گارانتی می باشند که در هنگام خرید محصول به شما عزیزان از سوی فروشندگان شرکت ارائه می شوند.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در ورامین

خب همانطور که از نام این مدل از حفاظ ها نیز مشخص است، محصولی است ساخته شده از آلیاژ استیل که مختص نصب و قرارگیری بر روی پنجره واحدهای مختلف مسکونی و غیر مسکونی می باشد. این مدل از محصولات استیل اگر قرار باشد در قسمت های بیرونی پنجره ها نصب گردند، باید حتما از گرید 304 استیل ساخته و پرداخته شوند و اگر قرار باشد که از طرف داخل کار گذاشته شوند نیز می توانند با استیل 201 تولید شده باشند.

حفاظ استیل برای پنجره های خانه شما سبب می شود تا هم ظاهر بیرونی آنان از جذابیت های ظاهری فراوانی برخوردار شود و هم به لحاظ امنیتی، ایمنی کاملی متوجه این قسمت از خانه و محل کار شما خصوصا اگر در طبقات نزدیک به سطح زمین قرار دارید، شوند. از جمله ویژگی های حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در ورامین می توان به:

  • مقاوم در برابر آب و زنگ زدگی
  • استحکام بالا و کیفیتی مطلوب
  • نشکن و مقاوم در برابر هرگونه ضربه و فشار
  • شیک و براق و درخشان و مقاوم در برابر مات شدگی
  • افزایش ایمنی و امنیت واحدهای تجاری، اداری و مسکونی
  • برخورداری از ظاهری جذاب برای افزایش زیبایی نمای خارجی ساختمان ها

اشاره نمود. البته این نکته را نیز باید گفت که نحوه شستشو و ضد عفونی کردن این مدل از محصولات نیز به مراتب راحت تر از دیگر جنس حفاظ های موجود در بازار می باشد.

حفاظ های استیل پنجره آپارتمانی در ورامین

حفاظ های استیل پنجره آپارتمانی در ورامین

قیمت حفاظ Steel پنجره چگونه تعیین می شود؟

همیشه این سوالی است که در ذهن تک تک شما خریداران عزیز جرقه می خورد که قیمت یک محصول استیل با توجه به چه پارامترهایی تعیین می شود. در این خصوص باید به شما بگوییم که قیمت یک محصول استیل همچون حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در ورامین با در نظر گرفتن مواردی از جمله:

  • نوع گرید به کار رفته در ساخت حفاظ
  • طرح انتخابی برای حفاظ
  • ابعاد در نظر گرفته شده برای حفاظ
  • نوع نصب حفاظ در محل

تعیین می شود.

دوستان عزیز باید بدانید که حفاظ های استیل موجود در بازار داخلی کشورمان عمدتا با دو گرید مصرفی 201 و 304 استیل ساخته می شوند که معمولا از مدل های ساخته شده با گرید 201 در داخل و از مدل های تولید شده با گرید 304 برای نصب این قبیل از محصولات استیل در محیط های بیرونی و در فضاهای باز استفاده می شود.

البته این را هم باید بدانید که به لحاظ قیمتی آن دسته از محصولات استیلی که با گرید 304 طراحی و تولید شده اند، گرانتر از محصولاتی هستند که برای ساخت آنان استیل کاران از گریدهای 201 استفاده کرده اند. ولی خوب این را هم در نظر داشته باشید که حفاظ یک پنجره یا درب به عنوان نخستین جداره امنیتی خانه و یا محل کار شما همواره بهتر است از مقاومت بیشتر و کیفیت بهتری برخوردار باشد و به همین خاطر نیز همیشه توصیه به خرید حفاظ های استیل ساخته شده با گرید 304 را بهتان می کنیم.

کلام آخر

در پایان بد نیست این نکته رو متذکر شویم که استیل نصر با بهره گیری از دانش روز جهانی و استفاده از نیروی های خوش ذوق ایرانی در کنار به روز ترین دستگاه های مربوط به صنعت تولید محصولات استیل از قابلیت طراحی و تولید هر نوع محصول سفارشی که شما در نظر داشته باشید، می باشد. برای این منظور تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با تیم پشتیبانی و آماده سازی شرکت استیل نصر در ارتباط باشید.