حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در پاسداران

5/5 - (1 امتیاز)

فرقی نمی کند ساکن محدوده پاسداران تهران باشید و یا دارنده ملکی مسکونی و غیر مسکونی در این نقطه از پایتخت بزرگ ایران باشید؛ مهم این است که بدانید استیل نصر برای پنجره های واحدهای مختلف شما در پاسداران تهران حاضر و هیا است تا بهترین مدل از حفاظ های خود را برایتان ارائه نماید. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با ما در ادامه این مطلب همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در خصوص خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در پاسداران بیش از پیش آشنا نماییم.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در پاسداران

برای خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در پاسداران تهران، استیل نصر یک گزینه ایده آل برای شما خریداران عزیز می باشد؛ چرا که شما خوبان می توانید هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری به نمایندگی استیل نصر در پاسداران مراجعه کرده و از نزدیک با حفاظ های مختلفی که جهت نصب از داخل و بیرون بر روی پنجره های خانه و یا محل کارتان از سوی استیل کاران این شرکت طراحی و تولید شده است، آشنایی پیدا نمایید.

ما برای شما در این زمینه دو مدل حفاظ را تولید کرده ایم که یکی برای نصب از داخل و دیگری جهت نصب از بیرون بر روی پنجره های واحد مسکونی و یا اداری شما می باشد. دوستان گرامی توجه داشته باشید که حفاظ های تولید شده جهت نصب از داخل بر روی پنجره ها اصولا با گرید 201 طراحی و تولید می شوند. این در حالی است که حفاظ های استیل پنجره ای که قرار است از بیرون نصب شوند، با گرید 304 استیل ساخته و پرداخته می شوند.

بد نیست در این خصوص بدانید که این تفاوت در انتخاب گرید صرفا به این دلیل است که گرید 304 از مقاومت به مراتب بیشتری در برابر رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی برخوردار می باشد که اگر به جای آن از گرید 201 استفاده شود، قطعا در کوتاه مدت ضمن ایجاد زنگ ضدگی و خراب شدن نمای زیبای حفاظ شما باعث ضعف در ساختار ایمنی محصول تیز برایتان می شود.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در پاسداران

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در پاسداران

طریقه نصب حفاظ های Steel

ممکن است این سوال برای خیلی از شما خریداران عزیز پیش آمده باشد که یک حفاظ استیل چگونه و به چه نحوی بر روی چهارچوب پنجره آپارتمان مسکونی و یا اداری شما نصب می شود؛ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اصولا از دو روش برای نصب حفاظ های استیل بر روی پنجره ها استفاده می شود که یکی استفاده از دستگاه جوش و دیگری استفاده از پیچ و مهره برای این منظور می باشد.

بد نیست بدانید از روش پیچ و مهره ای اصولا برای نصب حفاظ هایی که از داخل واحد بر روی چهارچوب پنجره نصب می شوند، استفاده می شود و یا اینکه واحدهایی که در طبقات دوم و سوم به بالا قرار دارند برای نصب حفاظ های خود از این روش استفاده می کنند.

همچنین لازم است تا بدانید این مدل از محصولات استیل؛ یعنی حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در پاسداران تهران از ویژگی های قبال توجهی همچون:

  • ضد زنگ
  • ضد ضربه
  • مقاوم در برابر فشار
  • ایده آل در برابر خمش
  • زیبا و دارای جذابیت های ظاهری
  • برخورداری از قابلیت شستشوی آسان

برخوردار هستند.

کلام آخر

در پایان بد نیست بدانید که قیمت یک حفاظ استیل پنجره آپارتمانی با در نظر داشتن مواردی اعم از:

  • نوع گرید استیل مصرفی در ساخت
  • ابعاد در نظر گرفته شده برای حفاظ
  • طراحی ساده یا سفارشی حفاظ
  • نحوه اتصال حفاظ بر روی چهارچوب پنجره

تعیین می شود.

به هر حال یادتان باشد همواره بهتر است تا محصول استیل مورد نظر خود را از فروشگاه های معتبر در سراسر ایران خریداری فرمایید که بی شک استیل نصر در این بین یکی از بهترین ها می تواند برای شما خوبان بحساب آورده شود.