حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در کامرانیه

5/5 - (1 امتیاز)

در کامرانیه تهران همه چیز باید از بهترین ها باشد و در این بین استفاده از محصولات استیل نیز که مدت زمان زیادی است در کشورمان باب شده است کاملا امری رایج و طبیعی می باشد. برای هیمن نیز استیل نصر برآن شده است تا در ادامه این مطلب از خود شما را با مواردی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در کامرانیه تهران آشنا نماید. پس با ما تا انتهای این مطلب حتما همراه باشید.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در کامرانیه

اگر ساکن کامرانیه هستید و یا دارای ملکی در این نقطه از محدوده استان تهران می باشید ما به شما پیشنهاد می کنیم به جای استفاده از حفاظ های آهنی مختلف به سراغ محصولات استیل بروید که ضمن برخورداری از دوام و کیفیت بالای خود از ظاهری جذاب و زیبا نیز برخوردار هستند و قطعا سبب زیباتر شدن دو چندانی نمای ساختمان شما از بیرون و همچنین نمای واحدهای داخل آن از درون می گردد.

حفاظ های استیل در نظر گرفته شده برای نصب بر روی پنجره های واحدهای مختلف مسکونی و اداری همگی دارای ویزگی های بی نظیری هستند که از مهمترین آن ها بایستی به:

 • ضد زنگ بودن محصول
 • مقاوم در برابر ضربه
 • مقاوم در برابر فشار
 • فابل شستشوی آسان
 • برخورداری از جذابیت های ظاهری
 • قابل نصب بر روی تمام پنجره ها
 • تنوع مدلی بالا

اشاره داشت. البته به این نکته نیز باید اشاره کرد که نه تنها حفاظ های استیل پنجره آپارتمان بلکه هر نوع محصول استیلی که شما در خانه داشته باشید و از آن استفاده نمایید را می توان به راحت ترین شکل ممکن تمیز و مورد شستشو قرار داد. آن هم بدون اینکه ذره ای از کیفیت ظاهری و جذابیت کلی محصولتان کاسته شود!

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در کامرانیه

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در کامرانیه

قیمت حفاظ Steel چگونه تعیین می شود؟

همیشه این سوالی است که در ذهن تک تک شما خریداران عزیز جرقه می خورد که قیمت یک محصول استیل با توجه به چه پارامترهایی تعیین می شود. در این خصوص باید به شما بگوییم که قیمت یک محصول استیل همچون حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در کامرانیه با در نظر گرفتن مواردی از جمله:

 • نوع گرید به کار رفته در ساخت حفاظ
 • طرح انتخابی برای حفاظ
 • ابعاد در نظر گرفته شده برای حفاظ
 • نوع نصب حفاظ در محل

تعیین می شود.

دوستان عزیز باید بدانید که حفاظ های استیل موجود در بازار داخلی کشورمان عمدتا با دو گرید مصرفی 201 و 304 استیل ساخته می شوند که معمولا از مدل های ساخته شده با گرید 201 در داخل و از مدل های تولید شده با گرید 304 برای نصب این قبیل از محصولات استیل در محیط های بیرونی و در فضاهای باز استفاده می شود.

البته این را هم باید بدانید که به لحاظ قیمتی آن دسته از محصولات استیلی که با گرید 304 طراحی و تولید شده اند، گرانتر از محصولاتی هستند که برای ساخت آنان استیل کاران از گریدهای 201 استفاده کرده اند. ولی خوب این را هم در نظر داشته باشید که حفاظ یک پنجره یا درب به عنوان نخستین جداره امنیتی خانه و یا محل کار شما همواره بهتر است از مقاومت بیشتر و کیفیت بهتری برخوردار باشد و به همین خاطر نیز همیشه توصیه به خرید حفاظ های استیل ساخته شده با گرید 304 را بهتان می کنیم.

کلام آخر

استیل نصر یکی از بزرگترین طراحان و تولید کنندگان حفاظ های استیل در ایران و بخصوص در کلانشهر تهران است. این شرکت با استفاده از نیروهای متخصص بومی و بهره گیری از متدهای روز جهانی و دستگاه های مدرن از قابلیت طراحی و تولید هر نوع محصول استیلی که شما به طلب آن در بازارهای مختلف داخلی و خارجی کوشیده باشید، برخوردار است.

برای خرید یک محصول استیل باکیفیت توصیه می کنیم با استیل نصر همراه شوید تا شما را با تنوعی بی نظیر از تولیدات استیل خود در تهران مواجه سازد. برای این منظور نیز هم از طریق شماره های درج شده در سایت می توانید اقدام نمایید و هم بصورت حضوری به نشانی نمایندگی های استیل نصر در اقصی نقاط تهران مراجعه فرمایید.