حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در کردان

هنوز نظرسنجی نشده است

برای انتخاب حفاظ جهت نصب بر روی ویلاها و آپارتمان های کردان کرج بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در کردان آشنا نماییم. فراموش نکنید که استیل نصر یکی از بهترین شرکت های فعال در حیطه طراحی و تولید محصولات استیل در ایران و بویژه در دو کلانشهر تهران و کرج است که با بهره گیری از دستگاه های روز دنیا و استفاده از نیروهای متخصص بومی قادر به طراحی و تولید هر نوع حفاظ استیلی است که شما به دنبال آن باشید.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در کردان

برای اینکه خیال خود را از بابت سقوط اشیای مختلف و یا ورود هر چیزی اعم از افراد ناشناس گرفته تا انواع و اقسام پرندگان و سایر موارد اینچنینی از ناحیه پنجره های خانه خود راحت نمایید، بهترین گزینه استفاده از حفاظ بر روی این منافذ در واحدهای مختلف مسکونی و غیر مسکونی است.

در دنیای حفاظ های قابل نصب بر روی پنجره ها شما می توانید با انواع و اقسام گوناگونی مواجه شوید که بی شک در این زمینه محصولات تولید شده از آلیاژ استیل برایتان می تواند گزینه بهتری باشد؛ چرا که این مدل از محصولات دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و فشار بوده و می توان بر روی دوام ان ها در مقابل تغییرات شرایط آب و هوایی حساب ویژه ای باز نمود.

البته این مهم را نیز در نظر داشته باشید که استفاده از حفاظ های استیل ضمن ایمن کردن دو چندانی پنجره های خانه و یا محل کار شما سبب زیبایی و جذابیت دو چندانی آن ها نیز چه از نمای داخل واحد و چه از نمای بیرونی آپارتمان برایتان خواهد شد.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در کردان

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در کردان

ویژگی حفاظ های استیل در چیست؟

قبل از هر چیزی باید بدانید که یک حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در کردان کرج باید دارای ویزگی های مهمی باشد تا بتوان بر روی کیفیت و دوام آن در طی سالیان حساب ویژه ای باز کرد. این ویژگی ها می تواند شامل:

  • تنوع مدلی بالا
  • غیر قابل زنگ زدن
  • مقاوم در برابر ضربه و فشار
  • قابلیت نصب بر روی هر نوع پنجره ای
  • امکان شستشوی آسان محصول

اشاره داشت.

دوستان گرامی توجه داشته باشید که استیل نصر قادر به تولید هر نوع حفاظ ساده و طرح دار می باشد که از قابلیت نصب بر روی هر چهارچوب پنجره ای چه بصورت هلالی و چه مربعی، مستطیلی و همینطور فانتزی برخوردار می باشد.

از طرفی البته نباید فراموش کرد که با توجه به محل نصب اینگونه از حفاظ ها (از داخل و یا بیرون) بایستی به فکر انتخاب جنس آنان نیز بود. استیل نصر برای این منظور اقدام به تولید حفاظ استیل پنجره از آلیاژ 201 برای نصب از داخل و همچنین تولید حفاظ استیل پنجره از آلیاژ 304 برای فضای بیرونی پنجره کرده است.

قیمت این مدل حفاظ ها چقدر است؟

ببنید قیمت یک حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در کردان با در نظر داشتن مواردی اعم از:

  • نوع گرید مصرفی در ساخت
  • نوع طرح انتخابی برای حفاظ
  • اندازه در نظر گرفته شده برای محصول
  • نحوه اتصال حفاظ بر روی پنجره

تعیین می شود.

در خصوص مورد اول که خب قطعا تا کنون متوجه شده اید که حفاظ های استیل می توانند از دو گرید 201 و 304 استیل ساخته شوند که در این بین همواره توصیه می شود واحدهای مستقر در طبقات همکف تا دوم از حفاظ های پنجره ای استفاده کنند که با گرید 304 ساخته شده اند؛ زیرا این نوع گرید به لحاظ دوام و ماندگاری کیفی خود از مدل های ساخته شده با گرید 201 بسیار بهتر و برتر می باشند.

در خصوص مورد دوم نیز باید بدانید که دنیای حفاظ های استیل چه برای پنجره ها و چه برای درب های یک خانه امروزه از تنوع مدلی بسیار بالایی برخوردار گشته است که همین امر نیز سبب گشته تا کمی انتخاب برای شما خریداران و علاقه مندان به استفاده از این نوع محصولات سخت شود! با این حال اما می توان این قول را از سوی استیل نصر به شما خوبان داد که در صورت مراجعه به فروشگاه ما دست خالی آن را ترک نخواهید کرد و قطعا تنوع محصولی ما به حدی هست که سبب جلب رضایت شما عزیزان شود.