حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در گوهردشت

5/5 - (1 امتیاز)

گوهردشت کرج یکی از بهترین مناطق مسکونی و تجاری موجود در سطح مرکز استان البرز است که به طبع بایستی برای تمامی ساختمان های آن از حفاظ های ایمن و در عین حال زیبایی نیز استفاده شود که در این میان محصولات استیل با بهتر است بگوییم حفاظ های استیل بهترین گزینه برای انتخاب شما کرجی های عزیز می باشد. استیل نصر قصد دارد تا در ادامه این بلاگ از خود شما را با نکاتی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در گوهردشت کرج بیش از پیش آشنا نماید.

حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در گوهردشت

برای خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در گوهردشت کرج شما می توانید به مجموعه بزرگ استیل نصر مراجعه فرمایید. برای این منظور هم می توانید از طریق مراجعه حضوری به فروشگاه این مجموعه اقدام فرمایید و هم محصول مورد نظر خود را از طریق بخش سفارش آنلاین و با مراجعه به سایت استیل نصر انجام دهید.

فراموش نکنید که تنوع مدلی حفاظ های استیل مناسب نصب بر روی پنجره های آپارتمانی استیل نصر بسیار زیاد می باشد و به همین خاطر نیز انتخاب و خرید در این خصوص نیاز به گذاشتن وقت کافی دارد! البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که استیل نصر با بهره گیری از دستگاه های مدرن امروزی و استفاده از نیروهای متخصص بومی قادر به تولید حفاظ های خاص و سفارشی نیز می باشد.

منتهای مراتب بایستی به این مهم نیز توجه لازم را داشته باشید که خرید یک حفاظ معمولی به نسبت خرید یک حفاظ سفارشی ساز قطعا با قیمت کمتری خواهد بود. حفاظ های استیل مناسب پنجره های یک واحد آپارتمانی دارای ویژگی هایی همچون:

 • ضد زنگ
 • ضد ضربه
 • مقاوم در برابر فشار
 • ایده آل در برابر خمش
 • زیبا و دارای جذابیت های ظاهری
 • برخورداری از قابلیت شستشوی آسان
 • قابل نصب بر روی هر نوع چهارچوب پنجره ای
حفاظ های استیل پنجره آپارتمانی در گوهردشت

حفاظ های استیل پنجره آپارتمانی در گوهردشت

انواع حفاظ های استیل پنجره

برای همه آنانی که به دنبال خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمان هستند باید بگوییم که حفاظ های موجود در بازار عمدتا با دو نوع گرید 201 و 304 استیل طراحی و تولید شده اند که مدل های ساخته شده با نوع اول؛ یعنی گرید 201 مناسب استفاده در محیط های داخلی و سرپوشیده می باشند.

این در حالی است که حفاظ های نوع دوم؛ یعنی مدل های ساخته شده با گرید 304 از قابلیت نصب و بهره گیری در هر نوع محیطی چه باز و چه بسته برخوردار هستند. حفاظ های استیل و کلا محصولات استیلی که با آلیاژ 304 ساخته و پرداخته می شوند از هر لحاظی به نسبت حفاظ هایی که با گرید 201 تولید شده اند، بهتر هستند.

این نوع از حفاظ ها از مقاومت و دوام به مراتب بیشتری به نسبت مدل های ساخته شده با گرید 201 برخوردار هستند و از قابلیت 100% ضد زنگ بودن نیز بهره مند می باشند. البته نباید فراموش کرد که به لحاظ قیمتی نیز با مبلغ بیشتری در بازار بفروش رسانده می شوند.

کلام آخر

یک حفاظ استیل پنجره آپارتمانی در گوهردشت کرج بایستی از ویژگی های قابل توجهی نیز برخوردار باشد که از مهمترین آنان می توان به:

 • ضد آب بودن حفاظ
 • ضد زنگ بودن حفاظ
 • نشکن بودن حفاظ
 • تنوع مدلی بالا
 • شستشوی آسان

اشاره داشت. البته فراموش نکنید که تمامی این موارد تنها برای حفاظ های اصل و اورجینال تعریف می شود و حفاظ هایی که عمدتا از آلیاژهای ناخالص اما به اسم استیل به بازار عرضه و به شما مشتریان عزیز معرفی می شوند عمدتا فاقد این ویژگی های برجسته می باشند!

برای همین نیز ما به شما پینشهاد می کنیم که در صورت تمایل خود حتما خریدتان را از فروشگاه های استیل نصر در دو کلانشهر تهران و کرج انجام دهید. برای این منظور هم می توانید به وبگاه استیل نصر در دنیای مجازی مراجعه فرمایید و هم از طریق شماره های درج شده در سایت با تیم کارشناسان استیل نصر در این خصوص ارتباط برقرار نمایید.