حفاظ استیل پنجره آپارتمان در الهیه

5/5 - (1 امتیاز)

اگر دارنده ملکی در منطقه الهیه تهران هستید و یا ساکن این نقطه از پایتخت بزرگ ایران می باشید و به دنبال تجهیز کردن و زیباتر کردن نمای کلی ساختمان خود نیز هستید ما به شما پیشنهاد استفاده از حفاظ های استیل چه بر روی درب ها و چه بر روی پنجره های خانه و یا محل کارتان را می دهیم. همانطور که از عنوان این مطلب مشخص است می خواهیم در این مطلب شما را نکاتی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمان در الهیه تهران آشنا نماییم؛ پس تا انتهای این مطلب با استیل نصر همراه باشید.

حفاظ استیل پنجره آپارتمان در الهیه

برای خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمان در الهیه تهران، استیل نصر یک گزینه ایده آل برای شما خریداران عزیز می باشد؛ چرا که شما خوبان می توانید هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری به نمایندگی استیل نصر در الهیه مراجعه کرده و از نزدیک با حفاظ های مختلفی که جهت نصب از داخل و بیرون بر روی پنجره های خانه و یا محل کارتان از سوی استیل کاران این شرکت طراحی و تولید شده است، آشنایی پیدا نمایید.

ما برای شما در این زمینه دو مدل حفاظ را تولید کرده ایم که یکی برای نصب از داخل و دیگری جهت نصب از بیرون بر روی پنجره های واحد مسکونی و یا اداری شما می باشد. دوستان گرامی توجه داشته باشید که حفاظ های تولید شده جهت نصب از داخل بر روی پنجره ها اصولا با گرید 201 طراحی و تولید می شوند. این در حالی است که حفاظ های استیل پنجره ای که قرار است از بیرون نصب شوند، با گرید 304 استیل ساخته و پرداخته می شوند.

بد نیست در این خصوص بدانید که این تفاوت در انتخاب گرید صرفا به این دلیل است که گرید 304 از مقاومت به مراتب بیشتری در برابر رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی برخوردار می باشد که اگر به جای آن از گرید 201 استفاده شود، قطعا در کوتاه مدت ضمن ایجاد زنگ ضدگی و خراب شدن نمای زیبای حفاظ شما باعث ضعف در ساختار ایمنی محصول تیز برایتان می شود.

حفاظ های استیل پنجره آپارتمان در الهیه

حفاظ های استیل پنجره آپارتمان در الهیه

ویژگی های این مدل از حفاظ ها چیست؟

حقیقتش را بخواهید حفاظ های استیل به اندازه ای دارای مزایا و ویژگی های منحصر به فرد هستند که باعث آسودگی خیال شما از انتخاب و خریدتان شود. با این حال اما بد نیست در کنار هم یک نگاه اجمالی به ویژگی های بارز این مدل از محصولات استیل بی اندازیم که عبارتند از:

  • ضد زنگ بودن محصول
  • مقاوم در برابر ضربه
  • مقاوم در برابر فشار
  • فابل شستشوی آسان
  • برخورداری از جذابیت های ظاهری
  • قابل نصب بر روی تمام پنجره ها
  • تنوع مدلی بالا

می باشد. البته خریداران گرامی توجه داشته باشند که چنانچه واحد آنان در طبقات همکف، اول و یا حتی دوم از یک ساختمان باشد، بهتر است که از حفاظ های سراسری بری ایمن کردن هر چه بیشتر و بهتر فضای داخلی خانه و یا محل کار خود استفاده کنند که در این خصوص پیشنهاد می کنیم حتما با تیم مشاوران استیل نصر صحبتی داشته باشید!

کلام آخر

استیل نصر یکی از بزرگترین طراحان و تولید کنندگان حفاظ های استیل در ایران و بخصوص در کلانشهر تهران است. این شرکت با استفاده از نیروهای متخصص بومی و بهره گیری از متدهای روز جهانی و دستگاه های مدرن از قابلیت طراحی و تولید هر نوع محصول استیلی که شما به طلب آن در بازارهای مختلف داخلی و خارجی کوشیده باشید، برخوردار است.

برای خرید یک محصول استیل باکیفیت توصیه می کنیم با استیل نصر همراه شوید تا شما را با تنوعی بی نظیر از تولیدات استیل خود در تهران مواجه سازد. برای این منظور نیز هم از طریق شماره های درج شده در سایت می توانید اقدام نمایید و هم بصورت حضوری به نشانی نمایندگی های استیل نصر در اقصی نقاط تهران مراجعه فرمایید.