حفاظ استیل پنجره آپارتمان در اندیشه

5/5 - (1 امتیاز)

چنانچه ساکن محدوده اندیشه هستید و می خواهید برای پنجره های خانه و یا محل کارتان از حفاظ هایی استفاده کنید که ضمن برخورداری از جذابیت های ظاهری فراوان خود دارای استحکام بالایی نیز هستند، پیشنهاد می کنیم حتما به سراغ خرید حفاظ های استیل بروید که برای این منظور نیز استیل نصر می تواند بهترین گزینه برای شما خوبان بحساب آید. یادتان باشد که برای انتخاب و خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمان در اندیشه شما باید به یکسری موارد مهم توجه داشته باشید که اگر در ادامه این مطلب با ما همراه شوید، استیل نصر این نکات را به شما ارائه خواهد کرد.

حفاظ استیل پنجره آپارتمان در اندیشه

قبل از هر چیزی باید بدانید که یک حفاظ استیل پنجره باید دارای ویزگی های مهمی باشد تا بتوان بر روی کیفیت و دوام آن در طی سالیان حساب ویژه ای باز کرد. این ویژگی ها می تواند شامل:

  • ضد زنگ بودن محصول
  • مقاوم در برابر ضربه
  • مقاوم در برابر فشار
  • فابل شستشوی آسان
  • برخورداری از جذابیت های ظاهری
  • قابل نصب بر روی تمام پنجره ها
  • تنوع مدلی بالا

اشاره داشت.

دوستان گرامی توجه داشته باشید که استیل نصر قادر به تولید هر نوع حفاظ ساده و طرح دار می باشد که از قابلیت نصب بر روی هر چهارچوب پنجره ای چه بصورت هلالی و چه مربعی، مستطیلی و همینطور فانتزی برخوردار می باشد.

از طرفی البته نباید فراموش کرد که با توجه به محل نصب اینگونه از حفاظ ها (از داخل و یا بیرون) بایستی به فکر انتخاب جنس آنان نیز بود. استیل نصر برای این منظور اقدام به تولید حفاظ استیل پنجره از آلیاژ 201 برای نصب از داخل و همچنین تولید حفاظ استیل پنجره از آلیاژ 304 برای فضای بیرونی پنجره کرده است.

حفاظ استیل پنجره آپارتمان در اندیشه

حفاظ استیل پنجره آپارتمان در اندیشه

حفاظ Steel پنجره چند نوع است؟

خب در این خصوص باید بدانید که استیل نصر بطور کلی برای حفاظ های پنجره ای خود از دو گرید معروف استیل؛ یعنی آلیاز 201 و آلیاژ 304 استفاده می کند که انتخاب در خصوص خرید هر یک از آن ها فقط و فقط بسته به سلیقه و نظر شما مشتریان عزیز دارد.

البته این را هم باید گفت که معمولا بهتر است برای پنجره هایی که قرار بر تعبیه شدن حفاظ در قسمت پشتی آنان است از حفاظ های ساخته شده با گرید 304 و برای آن دسته از پنجره هایی که قرار است از داخل واحد برای آنان حفاظ نصب شود از محصولاتی استفاده شود که با گرید استیل 201 ساخته و پرداخته شده اند.

لازم به ذکر است با توجه به دسترسی آسان پنجره واحد های آپارتمانی در طبقات همکف و اول و حتی دوم نیاز است که همیشه از حفاظ هایی استفاده شود که با گرید 304 ساخته شده اند. این نوع از محصولات به لحاظ کیفی به نسبت مدل هالی ساخته شده با گرید 201 دارای مفاومت و دوام به مراتب بیشتری می باشند.

کلام آخر

فراموش نکنید که سطح امنیت محدوده ای همچون اندیشه به نسبت دو شهر شلوغی که در میان آن قرار گرفته است؛ یعنی شهرهای تهران و کرج از جایگاه پایین تری برخوردار است و به همین خاطر نیز توصیه می کنیم با استفاده از حفاظ های استیل و نصب آنان بر روی پنجره ها و درب های خانه و محل کار خود خیال خود را تا حد زیادی از بابت افزایش ضریب ایمنی این منافذ ورود و خروج ساختمانی راحت نمایید.

برای این منظور می توانید بر روی توانایی و تخصص تیم بزرگ استیل کاران استیل نصر حساب ویژه ای باز کنید؛ فراموش نکنید که استیل نصر از قابلیت طراحی تا تولید هر نوع محصول استیلی که شما به دنبال خرید آن باشید، برخوردار است و تنها کافی است برای تهیه محصولات استیل مورد نیازتان نیز از طریق شماره های درج شده در سایت این شرکت اقدام فرمایید.