حفاظ استیل پنجره آپارتمان در تهران

5/5 - (1 امتیاز)

تهزانی های عزیز از این پس می توانند به راحتی و با صرف یک هزینه کاملا معقول اقدام به خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمان در تهران نمایند و بدین شکل امنیت پنجره های خانه و یا محل کار خود را صد چندان کنند. برای این منظور تنها کافی است با استیل نصر در ادامه این مطلب همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص خرید این مدل از محصولات استیل بیش از پیش آشنا نماییم.

حفاظ استیل پنجره آپارتمان در تهران

اگر به دنبال خرید حفاظ برای پنجره واحد مسکونی و یا اداری خود هستید و می خواهید ضمن پرداخت یک هزینه متناسب با میزان بودجه خود موفق به خرید حفاظی زیبا و در عین حال مستحکم برای پنجره های خود شوید، ما به شکا پیشنهاد می کنیم که حتما سری به نمایندگی استیل نصر در تهران بزنید.

استیل نصر یکی از موفق ترین سازندگان حفاظ برای درب ها و پنجره های واحدهای مختلف مسکونی، اداری و همچنین تجاری می باشد. حفاظ های تولید شده در مجموعه بزرگ استیل نصر دارای طرح ها و مدل های بسیار متنوعی است و همین امر نیز سبب گشته تا شما از بابت انتخاب طرح نهایی حفاظ نصب شده در قسمت جلو و یا پشت پنجره های خانه و یا محل کارتان کاملا آسوده خاطر شوید.

حفاظ های تولید شده در استیل نصر همگی از یک استاندارد معتبر جهانی پیروی می کنند و دارای ویژگی هایی از قبیل:

  • مقاوم در برابر ضربه و فشار
  • ایده آل برای شستشو و تمیزی
  • مناسب برای استفاده در هر نوع شرایط آب و هوایی
  • برخورداری از جذابیت های ظاهری فراوان
  • قابلیت نصب آسان

و همینطور برخورداری از گارانتی و ضمانت نامه معتبر از سوی شرکت می باشند.

حفاظ های استیل پنجره آپارتمان در تهران

حفاظ های استیل پنجره آپارتمان در تهران

حفاظ Steel پنجره چند نوع است؟

خب در این خصوص باید بدانید که استیل نصر بطور کلی برای حفاظ های پنجره ای خود از دو گرید معروف استیل؛ یعنی آلیاز 201 و آلیاژ 304 استفاده می کند که انتخاب در خصوص خرید هر یک از آن ها فقط و فقط بسته به سلیقه و نظر شما مشتریان عزیز دارد.

البته این را هم باید گفت که معمولا بهتر است برای پنجره هایی که قرار بر تعبیه شدن حفاظ در قسمت پشتی آنان است از حفاظ های ساخته شده با گرید 304 و برای آن دسته از پنجره هایی که قرار است از داخل واحد برای آنان حفاظ نصب شود از محصولاتی استفاده شود که با گرید استیل 201 ساخته و پرداخته شده اند.

لازم به ذکر است با توجه به دسترسی آسان پنجره واحد های آپارتمانی در طبقات همکف و اول و حتی دوم نیاز است که همیشه از حفاظ هایی استفاده شود که با گرید 304 ساخته شده اند. این نوع از محصولات به لحاظ کیفی به نسبت مدل هالی ساخته شده با گرید 201 دارای مفاومت و دوام به مراتب بیشتری می باشند.

کلام آخر

در پایان لازم به ذکر است تا بدانید که استیل نصر یکی از بهترین تولید کنندگان محصولات استیل در پایتخت کشورمان؛ یعنی کلانشهر تهران است و شما تهرانی های عزیز می توانید از طریق نمایندگی های مختلف این مجموعه در نقاط مختلفی از تهران بزرگ اقدام به خرید حفاظ پنجره ای مورد نظر خود کنید.

فراموش نکنید که تیم استیل نصر با بهره گیری از دانش روز جهانی و استفاده از بروزترین دستگاه های و بهره مندی از نیروهای متخصص بومی قادر به تولید هر نوع حفاظ استیلی است که شما بخواهید برای تقویت ایمنی پنجره های خانه و یا محل کارتان از آن ها استفاده نمایید.