حفاظ استیل پنجره آپارتمان در سعادت آباد

5/5 - (1 امتیاز)

برای بالا بردن امنیت پنجره های آپارتمانی خود در محدوده سعدت آباد و افزایش زیبایی و جذابیت نمای کلی ساختمان خود بهتر است به جای استفاده از حفاظ های مختلف آهنی به سراغ بهره گیری از حفاظ های ساخته شده با آلیاژ استیل بروید و برای این منظور نیز توصیه می کنیم حتما سری به فروشگاه استیل نصر در تهران بزنید. بد نیست اگر بدانید برای خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمان در سعادت آباد تهران بایستی به یکسری نکات مهم توجه داشته باشید که اگر تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید ما این موارد را برایتان شرح خواهیم داد.

حفاظ استیل پنجره آپارتمان در سعادت آباد

اگر به دنبال خرید حفاظی هستید که ضمن ایمن کردن دو چندانی پنجره های آپارتمانی شما باعث زیبایی بیشتر آنان و افزایش جذابیت نمای بیرونی ساختمانتان نیز شود، توصیه می کنیم حتما به سراغ خرید حفاظ های استیل پنجره برای واحد مسکونی و یا اداری خود باشید.

برای این منظور شما می توانید با یک جستجوی ساده با هزاران مدل حفاظ استیل مناسب نصب بر روی پنجره های خانه و یا محل کارتان مواجه شوید که اگر نظر ما را می خواهید بهتر است به هر استیل کار و یا فروشگاه استیل فروشی اعتماد نکنید و محصول مدنظر خود را از فروشگاه هایی تهیه فرمایید که در طی سالیان امتحان خود را پس داده اند!

استیل نصر یکی از بهترین طراحان و تولید کنندگان محصولات مختلف استیل در کلانشهر تهران است و در عرصه تولید حفاظ استیل پنجره آپارتمانی نیز از مهارت خاصی برخوردار است. این شرکت قادر به تولید حفاظ جهت نصب از داخل برای پنجره ها با گرید 201 استیل و حفاظ جهت نصب از بیرون برای پنجره ها با گرید 304 استیل می باشد.

حفاظ استیل پنجره آپارتمان در سعادت آباد

حفاظ استیل پنجره آپارتمان در سعادت آباد

تفاوت حفاظ استیل 201 با 304 در چیست؟

برای همه آنانی که به دنبال خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمان هستند باید بگوییم که حفاظ های موجود در بازار عمدتا با دو نوع گرید 201 و 304 استیل طراحی و تولید شده اند که مدل های ساخته شده با نوع اول؛ یعنی گرید 201 مناسب استفاده در محیط های داخلی و سرپوشیده می باشند.

این در حالی است که حفاظ های نوع دوم؛ یعنی مدل های ساخته شده با گرید 304 از قابلیت نصب و بهره گیری در هر نوع محیطی چه باز و چه بسته برخوردار هستند. حفاظ های استیل و کلا محصولات استیلی که با آلیاژ 304 ساخته و پرداخته می شوند از هر لحاظی به نسبت حفاظ هایی که با گرید 201 تولید شده اند، بهتر هستند.

این نوع از حفاظ ها از مقاومت و دوام به مراتب بیشتری به نسبت مدل های ساخته شده با گرید 201 برخوردار هستند و از قابلیت 100% ضد زنگ بودن نیز بهره مند می باشند. البته نباید فراموش کرد که به لحاظ قیمتی نیز با مبلغ بیشتری در بازار بفروش رسانده می شوند.

ویژگی های حفاظ Steel پنجره

یک حفاظ استیل پنجره آپارتمان در سعادت آباد باید دارای ویژگی های قابل توجهی نیز باشد که از مهمترین آن ها بایستی به:

  • ضد زنگ بودن حفاظ
  • مقاوم بودن در برابر ضربه
  • مقاوم بودن در برابر فشار
  • مقاوم در برابر سایش
  • مقاوم در برابر خمش
  • برخورداری از طرح های مختلف
  • قابلیت شستشوی آسان

اشاره داشت.

فراموش نکنید که تمامی موارد فوق در خصوص حفاظ هایی صدق می کند که از جنس اصل و اورجینال استیل ساخته و پرداخته شده باشند. توجه داشته باشید که هر حفاظ استیلی را نمی توان یک حفاظ استیل اصل تلقی کرد و برای این منظور نیز هیچ راهی بهتر از مراجعه به یک فروشگاه استیل کار معتبر و قابل اعتماد وجود ندارد!

برای همین نیز پیشنهاد می کنیم همواره برای خرید محصولات مختلف استیل در تهران و کرج به شرکت بزرگ استیل کاران استیل نصر مراجعه فرمایید. استیل نصر در کنار تنوع محصول بالای خود از گارانتی های معتبری نیز در کنار فروش محصولات خود استفاده می کند.