حفاظ استیل پنجره آپارتمان در ورامین

5/5 - (1 امتیاز)

برای اینکه خیال خود را از بابت ایمن کردن پنجره های خانه و یا محل کارتان در هر طبقه ای از ساختمان که قرار دارند، کنید توصیه می کنیم از حفاظ های استیل استفاده نمایید. این مدل از حفاظ ها ضمن برخوردار از ضریب ایمنی بالا دارای جذابیت های ظاهری فراوان نیز هستند و چنانچه در قسمت داخلی و یا خارجی واحد آپارتمانی شما نصب شوند سبب زیبایی بیش از پیش نمای کلی آن برای شما خواهند شد. پس با ما همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمان در ورامین آشنا نماییم.

حفاظ استیل پنجره آپارتمان در ورامین

قبل از هر چیزی باید بدانید که یک حفاظ استیل پنجره باید دارای ویزگی های مهمی باشد تا بتوان بر روی کیفیت و دوام آن در طی سالیان حساب ویژه ای باز کرد. این ویژگی ها می تواند شامل:

  • تنوع مدلی بالا
  • غیر قابل زنگ زدن
  • مقاوم در برابر ضربه و فشار
  • قابلیت نصب بر روی هر نوع پنجره ای
  • امکان شستشوی آسان محصول

اشاره داشت.

دوستان گرامی توجه داشته باشید که استیل نصر قادر به تولید هر نوع حفاظ ساده و طرح دار می باشد که از قابلیت نصب بر روی هر چهارچوب پنجره ای چه بصورت هلالی و چه مربعی، مستطیلی و همینطور فانتزی برخوردار می باشد.

از طرفی البته نباید فراموش کرد که با توجه به محل نصب اینگونه از حفاظ ها (از داخل و یا بیرون) بایستی به فکر انتخاب جنس آنان نیز بود. استیل نصر برای این منظور اقدام به تولید حفاظ استیل پنجره از آلیاژ 201 برای نصب از داخل و همچنین تولید حفاظ استیل پنجره از آلیاژ 304 برای فضای بیرونی پنجره کرده است.

حفاظ های استیل پنجره آپارتمان در ورامین

حفاظ های استیل پنجره آپارتمان در ورامین

قیمت یک حفاظ Steel پنجره چقدر است؟

برای کسب اطلاع از قیمت نهایی یک حفاظ استیل پنجره آپارتمان در ورامین تهران بایستی به موارد مختلف توجه نمایید که ما در این قسمت مهمترین این موارد را برایتان شرح خواهیم داد؛ این موارد عبارتند از:

  • طراحی ساده یا پیچیده محصول
  • نوع گرید به کار رفته در ساخت محصول
  • ابعاد در نظر گرفته شده برای حفاظ
  • تعداد قوطی ها و متراژ پروفیل های مصرفی
  • نوع اتصال حفاظ بر روی پنجره آپارتمان

می باشد.

خریداران و علاقه مندان به استفاده از حفاظ های استیل بر روی پنجره های آپارتمانی خود توجه داشته باشند که اگر ساکن طبقه همکف و یا اول می باشند، بهتر است همیشه از حفاظ های ساخته شده با گرید 304 استیل استفاده کنند؛ حتی اگر قرار باشد حفاظ مورد نظر خود را از بخش داخلی آپارتمان نصب نمایند. این طبقات عمدتا به دلیل دسترسی راحت افراد ناشناس و سارقان بیشتر مورد نفوذ و حمله آنان واقع می شوند.

در خصوص نکته مربوط به نوع اتصال حفاظ نیز توجه داشته باشید که برخی از حفاظ ها بصورت پیچ و مهره ای و برخی دیگر بصورت جوشکاری شده بر روی چهارچوب پنجره واحد مسکونی و یا اداری شما نصب می شوند که انتخاب نوع این اتصال نیز بر روی قیمت کلی محصول کاملا تاثیرگذار است.

کلام آخر

برای خرید محصولات استیل همواره به نمایندگی های مجاز و فروشگاه های معتبر در سطح شهر خود مراجعه فرمایید که برای مثال برای شما اهالی ورامین و یا دارندگان مسکن در این نقطه از پایتخت بهترین گزینه مراجعه به فروشگاه استیل نصر می باشد.

فراموش نکنید که استیل نصر تنها یک فروشنده معمولی نیست و یک پشتیبان کننده عالی برای محصول و یا محصولات استیل خریداری شده شما خوبان نیز می باشد. پس با خیالی آسوده از این فروشگاه خرید نمایید.