حفاظ استیل پنجره آپارتمان در پاسداران

5/5 - (1 امتیاز)

یکی دیگر از نواحی معروف تهران, پاسداران نامیده می شود که می توان در آن با ساختمان های مسکونی و اداری متعددی مواجه شد. این ساختمان ها به لحاظ ظاهری با مدرن ترین متریال های ساختمانی و زیباترین آن ها ساخته و پرداخته شده اند و امروزه نیز سازندگان برای پروژه های در حال احداث خود از بهترین های ممکنه استافده می کنند که بی شک محصولات استیل نیز یکی از همین برترین ها می باشد. با تیم بزرگ استیل نصر در ادامه این مطلب همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص حفاظ استیل پنجره آپارتمان در پاسداران تهران آشنا نماییم.

حفاظ استیل پنجره آپارتمان در پاسداران

پیش از هر چیزی باید بدانید که حفاظ استیل پنجره آپارتمان در پاسداران تهران مناسب استفاده برای هر نوع پنجره ای اعم از تک جداره، دو جداره و غیره می باشد. شما خریداران عزیز می توانید از این مدل حفاظ ها برای هر اندازه چهارچوب پنجره ای استفاده کنید و اینکه تمایل به نصب این مدل از محصولات استیل از داخل یا بیرون بر روی پنجره های واحد مسکونی و یا داری خود دارید نیز نکته مهمی است که باید به آن توجه لازم را داشته باشید.

حفاظ های استیلی که برای نصب بر روی پنجره ها از سوی شرکت استیل نصر تعبیه شده اند بطور کلی با 2 گرید مطرح استیل؛ یعنی گرید 201 و 304 ساخته و پرداخته می شوند. از مدل های تولید شده با استیل 201 می توان برای واحدهایی که در طبقات دو یا سه بالا قرار گرفته اند استفاده شود. این در حالی است که از این مدل حفاظ ها بایستی در داخل محیط واحدها استفاده شود.

چرا که حفاظ های استیل 201 به لحاظ کیفی در سطح پایین تری از حفاظ های تولید شده با گرید 304 قرار دارند و به همین خاطر بهتر است از گزند تغییرات آب و هوایی در هر فصل از کشور چهار فصل مان ایران مصون نگه داشته شوند!

حفاظ های استیل پنجره آپارتمان در پاسداران

حفاظ های استیل پنجره آپارتمان در پاسداران

ویژگی حفاظ های Steel پنجره

هر حفاظی دارای یکسری ویزگی های منحصر به فرد برای خود می باشد که حفاظ های استیل پنجره نیز از این قاعده مستثنی نیستند. این نوع از حفاظ ها دارای خصیصه های قابل توجهی هستند که شامل:

  • ضد ضرب بودن حفاظ
  • ضد آب بودن حفاظ
  • ضد خم کردن حفاظ
  • تنوع طرحی و مدلی بالا
  • قابلیت شستشوی آسان
  • سازگاری با چهارچوب های مختلف

می باشد.

حفاظ های ساخته شده از سوی استیل نصر را می توان به راحتی و بر روی هر نوع چهارجوب ساده و یا فانتزی پنجره ای نصب نمود. تنها توجه داشته باشید که محصول خریداری شده شما با توجه به محل نصب آن؛ یعنی داخل و یا خارج از واحد نیاز است که از چه گرید استیلی ساخته شده باشد!

کلام آخر

فراموش نکنید که حتی اگر محصول استیل مورد نیاز خود را نیز از شرکت استیل نصر خریداری نکردید، بایستی به کیفیت و همینطور گارانتی که در کنار محصول از سوی تولید کننده قرار گرفته است نیز توجه داشته باشید. یادتان نرود که هر نوع محصولی شاید در ابتدا از کیفیت برجسته ای برخوردار باشد اما به مرور زمان از کیفیت آن کاسته می شود و به همین خاطر نیز نیاز است تا با بهره گیری از مفاد یک گارانتی معتبر شما خریدار محترم در صورت تضعیف محصولتان، اقدام به تعویض و یا تعمیر آن بدون کوچکترین هزینه ای نمایید!

استیل نصر یکی از بهترین تولید کنندگان حفاظ در ایران و بخصوص در کلانشهر تهران است و می تواند گزینه خوبی برای خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمان در پاسداران نیز برای شما ساکنین و یا دارندگان واحدهای مختلف مسکونی و اداری و حتی تجاری در این نقطه از پایتخت باشد.