حفاظ استیل پنجره آپارتمان در کردان

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین نوع حفاظی که می توانید در کردان کرج از آن برای ایمنی بیشتر درب ها و پنجره هایتان استفاده نمایید، حفاظ های ساخته شده از فلز ارزشمند و لوکسی همچون استیل می باشد. شما با خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمان در کردان می توانید به راحتی هرچه تمام تر خیال خود را از بابت ایمن نمودن این منافذ ساختمانی راحت کرده و از طرفی سبب زیبایی دو چندانی نمای بیرونی و درونی واحد مسکونی و یا اداری خود نیز بشوید. تنها کافی است برای این منظور به سراغ یکی از استیل کاران معتبر و فعال در محدوده کردان کرج بروید که بی شک استیل نصر در این خصوص می تواند گزینه قابل قبولی برایتان بحساب آید.

حفاظ استیل پنجره آپارتمان در کردان

برای خرید حفاظ استیل پنجره آپارتمان در کردان کرج، استیل نصر یک گزینه ایده آل برای شما خریداران عزیز می باشد؛ چرا که شما خوبان می توانید هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری به نمایندگی استیل نصر در کردان مراجعه کرده و از نزدیک با حفاظ های مختلفی که جهت نصب از داخل و بیرون بر روی پنجره های خانه و یا محل کارتان از سوی استیل کاران این شرکت طراحی و تولید شده است، آشنایی پیدا نمایید.

ما برای شما در این زمینه دو مدل حفاظ را تولید کرده ایم که یکی برای نصب از داخل و دیگری جهت نصب از بیرون بر روی پنجره های واحد مسکونی و یا اداری شما می باشد. دوستان گرامی توجه داشته باشید که حفاظ های تولید شده جهت نصب از داخل بر روی پنجره ها اصولا با گرید 201 طراحی و تولید می شوند. این در حالی است که حفاظ های استیل پنجره ای که قرار است از بیرون نصب شوند، با گرید 304 استیل ساخته و پرداخته می شوند.

بد نیست در این خصوص بدانید که این تفاوت در انتخاب گرید صرفا به این دلیل است که گرید 304 از مقاومت به مراتب بیشتری در برابر رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی برخوردار می باشد که اگر به جای آن از گرید 201 استفاده شود، قطعا در کوتاه مدت ضمن ایجاد زنگ ضدگی و خراب شدن نمای زیبای حفاظ شما باعث ضعف در ساختار ایمنی محصول تیز برایتان می شود.

حفاظ های استیل پنجره آپارتمان در کردان

حفاظ های استیل پنجره آپارتمان در کردان

ویژگی حفاظ های Steel پنجره

هر حفاظی دارای یکسری ویزگی های منحصر به فرد برای خود می باشد که حفاظ های استیل پنجره نیز از این قاعده مستثنی نیستند. این نوع از حفاظ ها دارای خصیصه های قابل توجهی هستند که شامل:

  • ضد ضرب بودن حفاظ
  • ضد آب بودن حفاظ
  • ضد خم کردن حفاظ
  • تنوع طرحی و مدلی بالا
  • قابلیت شستشوی آسان
  • سازگاری با چهارچوب های مختلف

می باشد.

حفاظ های ساخته شده از سوی استیل نصر را می توان به راحتی و بر روی هر نوع چهارجوب ساده و یا فانتزی پنجره ای نصب نمود. تنها توجه داشته باشید که محصول خریداری شده شما با توجه به محل نصب آن؛ یعنی داخل و یا خارج از واحد نیاز است که از چه گرید استیلی ساخته شده باشد!

کلام آخر

مخاطبان استیل نصر در نظر داشته باشند که این تیم بزرگ استیل کاری در ایران قادر به تهیه و تولید حفاظ در اندازه های مختلف و برای چهارچوب های منظم هندسی و غیر هندسی می باشد. فراموش نکنید که برای نصب حفاظ ها بر روی پنجره واحدهای مسکونی و غیر مسکونی شما هم می توان از اتصالات پیچ و مهره ای استفاده کرد و هم از اتصال با دستگاه جوش؛

انتخاب در این خصوص بر عهده نصابان شرکت است که با توجه به مشاهده میدانی خود از محل نصب، نوع آن را برایتان انتخاب می نمایند. لازم به ذکر است در صورت تمایل به طراحی حفاظی خاص نیز شما می توانید به استیل نصر مراجعه فرمایید تا ما آن را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن برایتان تولید نمایید.