حفاظ درب آپارتمان در الهیه

5/5 - (1 امتیاز)

الهیه یکی از لوکس ترین و مجلل ترین مناطق شهر تهران است که می توان در آن با مدرن ترین سازه های مسکونی و غیر مسکونی کل ایران روبرو شد. در این محدوده از تهران شما می توانید با جدیدترین مصالح ساختمانی و تزئینی مواجه شوید که بی شک یکی از آن ها محصولات استیل می باشد. این نوع از محصولات ضمن برخورداری از استحکام و مقاومت بالای خود دارای جذابیت های ظاهری فراوانی نیز هستند و به همین خاطر نیز شایسته استفاده در ساختمان ها و آپارتمان های الهیه تهران می باشند. در ادامه این مطلب با استیل نصر همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در خصوص حفاظ درب آپارتمان در الهیه تهران بیش از پیش آشنا نماییم.

حفاظ درب آپارتمان در الهیه

امنیت حفاظ درب آپارتمان اولین نکته ای است که سبب ترغیب شما عزیزان به خرید آن می شود. در ساخت حفاظ های استیل از قطعاتی استفاده می شود که به خودی خود هر یک از مقاومت و دوام ایده آلی در برابر فشار، خمش و کشش برخوردار است. دومین عامل مهم در انتخاب این نوع از محصولات نیز مربوط به زیبایی ظاهری آنان می گردد.

حفاظ های استیل آنقدر زیبا طراحی و تولید و سپس در محل های مشخص خود نصب می شوند که دیگر هیچ بهانه ای برای نخریدن آنان به شما کارفرمایان و مالکان انواع مختلفی از واحدهای تجاری، اداری و همچنین مسکونی نمی دهند!

در کنار تمامی این موارد نباید از ویژگی های دیگر این مدل از محصولات ساختمانی نیز غافل شد که عبارتند از:

 • بسیار مقاوم در برابر فشار و ضربه
 • کاملا ایمن و دارای استحکامی مطلوب
 • مقاوم در برابر زنگ زدگی
 • ایده آل برای ماندن ساعت ها در زیر نور آفتاب و مات شدن محصول
 • امکان استریل و تمیز کردن آسان
 • با دوام در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی
 • دارای طرح ها و مدل های گوناگون با طول عمر مصرفی زیاد

می باشد.

حفاظ های درب آپارتمان در الهیه

حفاظ های درب آپارتمان در الهیه

انواع حفاظ های مناسب درب آپارتمان

اگر بخواهیم بصورت تخصصی در خصوص حفاظ درب آپارتمان در الهیه تهران برایتان صحبت کنیم باید بگوییم که استیل نصر برای شما قادر به تولید حفاظ هایی از جنس 201 و 304 استیل می باشد. هماطنور که می دانید این دو گرید از معروف ترین آلیاژهای استیل مصرفی در کشور عزیزمان ایران هستند و به همین خاطر نیز شرکت بزرگ استیل نصر از این دو گرید برای ساخت اغلب محصولات استیل خود استفاده می کند.

گریدهای 201 و 304 از نظر کیفیتی کاملا با هم متفاوت هستند؛ از آلیاژ استیل 201 برای ساخت محصولات استیلی استفاده می شود که قرار است در فضاهای سرپوشیده مورد استفاده قرار گیرند. بطور مثال اگر شما می خواهید برای داخل خانه و یا قسمت های داخلی آپارتمان خود از هر نوع محصول استیلی استفاده نمایید، می توانید به دنبال خرید محصولی باشید که از گرید 201 تولید شده است.

این در حالی است که اگر قرار باشد محصول استیل شما در محیط های روباز و بدون سقف مورد استفاده قرار گیرد حتما باید از گرید 304 استیل ساخته شده باشد؛ چرا که این نوع گرید به لحاظ کیفی از مقاومت و استحکام بیشتری به نسبت گرید 201 در برابر تغییرات جوی برخوردار است و طول عمر مصرفی بالاتری نیز نسبت به آلیاژ 201 دارد.

کلام آخر

در پایان این مطلب شاید بد نباشد به این مهم نیز توجه نمایید که قیمت حفاظ درب آپارتمان در الهیه تهران با در نظر داشتن مواردی از قبیل:

 • هزینه هر متر استیل کاری
 • طراحی و شکل حفظ
 • رنگ انتخابی برای حفاظ
 • توپُر یا توخالی بودن میله استیل
 • و نحوه اتصال قطعات استیل

مشخص می شود. البته فراموش نکنید که بالاتر از همه این موارد گرید استیلی است که در ساخت محصول مورد نظر شما به کار رفته است. شک نداشته باشید که محصولات استیل ساخته شده با گرید سیصد و چهار به نسبت محصولاتی که با آلیاژ دویست و یک ساخته و پرداخته شده اند، بیشتر است.