حفاظ درب آپارتمان در سعادت آباد

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین گزینه برای تجهیز درب های ورودی واحدهای ویلایی و آپارتمانی استفاده از حفاظ های مستحکم و مقاوم است که بی شک در دنیای حفاظ های درب های آپارتمانی این مدل های ساخته شده از جنس استیل هستند که ضمن برخورداری از میزان استحکام بالای خود از جذابیت های ظاهری قابل توجهی نیز برخوردارند. برای همین نیز ما برآن شده ایم تا در ادامه این مطلب از استیل نصر شما را با نکاتی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ درب آپارتمان در سعادت آباد تهران بیش از پیش آشنا نماییم.

حفاظ درب آپارتمان در سعادت آباد

خب همانطور که گفتیم حفاظ های استیل به دلیل کیفیت بالای خود و همچنین جذابیت های ظاهری فراوانی که دارند یکی از تاپ ترین های حال حاضر موجود نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا برای استفاده در قسمت های مختلف ساختمانی مخصوصا جهت ایمن کردن دو چندانی درب های ورودی آپارتمان ها بحساب آورده می شوند. این نوع از محصولات استیل از ویژگی های قابل توجهی برخوردارند و اصولا نیز در کشور ما تولید کنندگان جهت ساخت آنان از دو گرید معروف استیل؛ یعنی گرید 201 و گرید 304 استفاده می کنند.

حفاظ های استیلی که با گرید 201 ساخته و پرداخته می شوند از نظر قیمتی به مراتب بهتر از مدل هایی هستند که با آلیاژ 304 تولید شده اند. از طرفی اما نباید فراموش کرد که از این قبیل حفاظ ها نمی توان در موقعیت های آزاد یا بهتر است بگوییم فضاهای باز و بدون سقف استفاده کرد؛ چرا که تغییر شرایط آب و هوایی باعث می شود تا آن ها به مرور زمان کیفیت ساختاری خود را از دست داده و دچار تغییرات آشکاری حتی در ظاهر خود نیز شوند!

از جمله ویژگی های حفاظ های استیل می توان به:

 • بسیار مقاوم در برابر فشار و ضربه
 • کاملا ایمن و دارای استحکامی مطلوب
 • مقاوم در برابر زنگ زدگی
 • ایده آل برای ماندن ساعت ها در زیر نور آفتاب و مات شدن محصول
 • امکان استریل و تمیز کردن آسان
 • با دوام در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی
 • دارای طرح ها و مدل های گوناگون با طول عمر مصرفی زیاد

اشاره داشت.

حفاظ درب های آپارتمان در سعادت آباد

حفاظ درب های آپارتمان در سعادت آباد

تفاوت حفاظ 304 استیل با حفاظ 201 استیل در چیست؟

خب در قسمت قبل برایتان کمی در خصوص تفاوت های آشکار گرید استیل 304 با گرید استیل 201 صحبت کردیم و گفتیم که استیل کاران معمولا بیشتر برای قسمت های آزاد و بدون سقف از محصولات استیلی استفاده می کنند که برای ساخت آن ها از آلیاژ استیل 304 استفاده شده است. این در حالی است که برای قسمت های سقف پوشیده از محصولاتی بهره گیری می کنند که با آلیاژ استیل 201 ساخته شده اند.

بطور کلی اگر بخواهیم در خصوص تفاوت های حفاظ های استیل 304 با حفاظ های استیل 201 برایتان صحبت کنیم بایستی به:

 • برخورداری از مقاومت بیشتر در برابر فشار، کشش و ضربه به نسبت مدل های 201
 • برخورداری از طول عمر بیشتر به نسبت مدل های 201
 • برخورداری از مقاومت بالاتر در برابر آب و رطوبت به نسبت مدل های 201
 • ثبات رنگی بیشتر در برابر تابش نور خورشید در مقایسه با حفاظ های نوع 201
 • دارای تنوع مدلی فراوان و قابل نصب در قسمت های مختلف ساختمانی

اشاره نماییم.

کلام آخر

در پایان این مطلب لازم به ذکر است تا به شما علاقه مندان به استفاده از محصولات مقاوم استیل این نکته را متذکر شویم که برای خرید حفاظ استیل همواره بهتر است به فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز این مدل از محصولات مراجعه فرمایید.

برای این منظور شما ساکنین سعادت آباد و یا دارندگان واحدهای مسکونی در این محدوده از تهران تنها کافی است با ما و تیم کارشناسی استیل نصر از طریق شماره های درج شده در سایت در ارتباط باشید تا مشاوران استیل نصر شما را با بهترین های ممکن آشنا نمایند.