حفاظ درب آپارتمان در شهران

5/5 - (1 امتیاز)

اگر ساکن شهران تهران هستید و به دنبال تجهیز کردن درب آپارتمان مسکونی و یا اداری خود هستید، به شما پیشنهاد استفاده از حفاظ های استیل نصر را می دهیم. این مدل از حفاظ ها مخصوص نصب بر روی درب های آپارتمانی می باشند و می توان با نصب یک مدل زیبا و مستحکم از آن ها بر روی چهارچوب درب ورودی آپارتمانتان خیال خود را از بابت عدم ورود افارد ناشناس و سارقان به داخل آن کاملا آسوده نمایید. در ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ درب آپارتمان در شهران تهران بیش از پیش آشنا نماییم.

حفاظ درب آپارتمان در شهران

شهران یکی از مناطق شمالی پایتخت؛ یعنی کلانشهر تهران می باشد که مدت مدیدی است برای تامین امنیت ساختمان های مختلف مسکونی، تجاری و همچنین اداری آن، سازندگان از حفاظ های مختلفی برای این این امر استفاده می کنند. فروش حفاظ درب آپارتمان در شهران به دلیل اهمیت سازندگان به پارامتر زیبایی و همچنین ضد سرقت بودن این نوع از محصولات استیل سبب گشته تا بسیاری از مردم به فکر خرید آن در ابعاد مناسب چهارچوب درب های های آپارتمانی خود شوند. مزایای استفاده از این مدل حفاظ ها عبارتند از:

 • مقاومت بالای در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی
 • ضد زنگ بودن تمام قسمت های حفاظ
 • استحکام فوق العاده مطلوب در برابر فشار و ضربه
 • ایده آل جهت استفاده در زیر نور خورشید
 • عدم مات شدن رنگ حفاظ در دراز مدت
 • ماندگاری بالا و دوامی مثال زدنی
 • قابل شستشویی آسان و استریل کردن

می باشند.

حفاظ های درب آپارتمان در شهران

حفاظ های درب آپارتمان در شهران

موارد موثر در تعین قیمت حفاظ درب آپارتمان

حال که تصمیم تان را گرفته اید و به دنبال قیمت این نوع از حفاظ های ایمن هستید، باید بدانید که روند قیمت گذاری محصولات استیل بطور کلی از چهارچوب مشخص و استانداردی تبعیت نمی کند! البته این موضوع به این شکل هم که هر استیل کاری بخواهد با قیمت دلخواه خود در بازار فعالیت کند، نیست و یقینا در صورت گران فروشی استیل کاران با آنان نیز برخوردارهای قانونی نیز خواهد شد. اما بطور کلی شما باید بدانید که عواملی از قبیل:

 • جنس آلیاژ استیل
 • هزینه هر متر استیل کاری
 • طراحی و شکل حفظ
 • توپُر یا توخالی بودن میله استیل
 • و نحوه اتصال قطعات استیل

از جمله مواردی هستند که بر روی قیمت حفاظ استیل تاثیر می گذارند.

کلام آخر

خریداران و علاقه مندان استفاده از حفاظ های استیل در شهران تهران می توانند برای ثبت سفارش و گرفتن مشاوره هایی دقیق و کاربردی در راستای انتخاب و تعیین سبک این مدل از حفاظ ها با کارشناسان استیل نصر در ارتباط باشند. استیل کاران استیل نصر امروزه با استفاده از مدرن ترین خطوط تولیدی و همچنین بهره گیری از به روز ترین دستگاه های روز دنیا توانسته اند بهترین محصولات استیل خود را در قالب درب، پله، نرده و همچنین حفاظ استیل در شهر بزرگ تهران طراحی و بفروش برسانند.

بد نیست در این خصوص به این نکته نیز توجه داشته باشید که اصولا تولید کنندگان برای حفاظ هایی که قرار است در بخش های داخلی خانه مورد استفاده قرار گیرد، از میله های توخالی و برای محصولاتی که قرار است در محیط های بیرون از منزل و یا همان فضاهای باز استفاده شوند از میله های توپُر بهره می گیرند.

البته توجه داشته باشید که با عنایت به اهمیت تجهیز و مستحکم نمودن درب ورودی آپارتمان ها بهتر است همواره برای آنان به دنبال حفاظ هایی باشید که از جنس استیل 304 تولید شده اند و در ساختار درونی آنان نیز از پروفیل های توپُر استفاده شده باشد!