حفاظ درب آپارتمان در فردیس

5/5 - (1 امتیاز)

خوشبختانه یکی از مراکز پر فروش محصولات استیل، فردیس کرج است و به همین خاطر نیز ما برآن شده ایم تا کمی در خصوص حفاظ درب آپارتمان در فردیس که یکی از پر مخاطب ترین محصولات تولیدی با این فلز ارزشمند و جذاب می باشد، برایتان صحبت کنیم. یادتان باشد در کلانشهر کرج شما می توانید با استیل کاران متعددی مواجه شوید که در حال طراحی و تولید محصولات مختلف استیل هستند با این حال اما همیشه بهتر است خرید خود را از استیل کاران معتبر در این زمینه انجام دهید و در این خصوص چه مجموعه ای بهتر از استیل نصر که می تواند راهنمای برجسته ای در پروسه خرید شما ساکنان عزیز فردیس باشد.

حفاظ درب آپارتمان در فردیس

بدون هیچ تعارفی باید بگوییم حفاظ استیل ساخته و پرداخته شده در مجموعه استیل نصر در فردیس کرج از ویژگی ها و مزایای قابل توجهی برخوردار می باشد که اگر بخواهیم به تعداد محدودی از آن ها اشاره نماییم بایستی از:

 • ایمن و ضد خاصیت آهنربایی
 • برخورداری از طرح ها و مدل های گوناگون
 • مقاومت مطلوب حفاظ در برابر ضربه و فشار
 • مستحکم در برابر تغییرات آب و هوا و کاملا ضد زنگ
 • عدم ایجاد تغییر در ساختار ظاهری بر اثر ماندن در زیر نور آفتاب
 • و همچنین امکان استریل و ضد عفونی کردن سهل حفاظ

اشاره داشت.

حفاظ درب آپارتمانی خوب است که از آلیاژ نوع 304 باشد؛ زیرا معمولا برای ساخت این قبیل از حفاظ ها از دو نوع آلیاژ 201 و 304 استفاده می کنند که برای زمینه های مصرفی در محیط های سر بسته از حفاظ های ساخته شده با آلیاژ 201 و برای استفاده از این قبیل محصولات استیل در فضاهای باز که نیاز به استحکام بیشتری دارند از حفاظ هایی ساخته شده با آلیاژ 304 بهره گیری می کنند.

حفاظ درب های آپارتمان در فردیس

حفاظ درب های آپارتمان در فردیس

عوامل موثر بر روی قیمت حفاظ های درب آپارتمانی

خب همانطور که می دانید عمده محصولات استیل ساخته شده توسط استیل کاران در ایران از قیمت ثابتی برخوردار نیست و به همین منظور نیز شما عزیزان بایستی کاملا آگاهانه وارد بازار فروش این قبیل از محصولات ایمن کننده شوید و حواستان باشد تا خدایی ناکرده از سوی یکسری استیل کاران سودجو کلاهی بزرگ بر سرتان گذاشته نشود!

برای این منظور ما به شما پیشنهاد می کنیم که همواره خرید خود را از فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر و فعال در عرصه ساخت حفاظ های استیل و همچنین عرضه آنان انجام دهید که بی شک در این خصوص یکی از بهترین های تهران شرکت استیل نصر با برخورداری از رزومه ای کاملا درخشان می باشد.

از جمله عوامل موثر بر روی قیمت حفاظ های استیل در سعادت آباد عبارتند از:

 • جنس و کیفیت قطعات به کار رفته در حفاظ
 • میزان ضخامت لوله و قطعات به کار رفته در ساخت
 • انتخاب یکی از دو نوع آلیاژ 304 و یا 201
 • متراژ کار و تعداد قوطی های موجود در حفاظ
 • نحوه اتصال قطعات و لوله ها به یکدیگر
 • طرح و مدل انتخابی از سوی مشتری

می باشد.

کلام آخر

دوستان گرامی توجه داشته باشید که شما خوبان به راحتی می توانید با مجهز کردن درب خانه ویلایی و یا آپارتمانی خود از ورود افراد غریبه و ناشناس به هنگام ترک منزل از سوی خود جلوگیری بعمل آورید.

برای این منظور تنها کافی است بهترین حفاظ درب آپارتمانی را جهت نصب بر روی درب ورودی خانه تان انتخاب نمایید که برای این منظور استیل نصر می تواند هم مشاور خوبی برایتان باشد و هم محصولی باکیفیت را برایتان تولید نماید.

تنها کافی است برای این مهم از طریق شماره های درج شده در سایت و یا صفحات رسمی استیل نصر در شبکه های مختلف مجازی با ما همراه باشید.