حفاظ درب آپارتمان در مرزداران

5/5 - (1 امتیاز)

هیچ چیز بهتر از استفاده یک حفاظ خوب و باکیفیت بر روی درب ورودی آپارتمان شما نیست تا خیالتان را از بابت عدم ورود سارقان به هنگام خالی بودن خانه و ترک ان از سوی شما و دیگر اعضای خانواده تان راحت نماید! برای همین نیز ما برآن شدیم تا در ادامه این مطلب از تیم بزرگ استیل نصر شما ساکنین محدوده مرزداران تهران را با نکاتی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ درب آپارتمان در مرزداران بیش از پیش آشنا نماییم تا با آگاهی و چشمانی کاملا باز ایده آل ترین حفاظ را برای درب ورودی آپارتمان خود برگزینید.

حفاظ درب آپارتمان در مرزداران

حفاظ درب های آپارتمانی ساخته شده از آلیاژ مستحکم استیل قابل استفاده در زمینه های مصرفی متعددی هستند. می توان از این نوع حفاظ ها بسته به مقاومت و همچنین جذابیت ظاهری آن ها در محیط های تجاری و اداری فراوانی استفاده کرد و در محیط های مسکونی نیز از آنان بهره گرفت.

حفاظ استیل درب همانطور که در سایر مطالب دیگر استیل نصر نیز به آن ها اشاره کرده ایم از ویژگی های ممتاز بسیار قابل توجهی به نسبت دیگر مدل ها برخوردار هستند و به همین خاطر روز به روز بر تعداد طرفداران و خریداران آنان افزوده می شود.

از جمله این ویژگی ها می توان به:

  • نشکن بودن و مقاومت بالا در برابر فشار و نیروی خارجی
  • ضد حریق و مقاوم در برابر حرارت
  • مقاوم در برابر خاصیت مغناطیسی
  • برخورداری از طرح و مدل های گوناگون
  • عدم ایجاد تغییرات ظاهری در دراز مدت
  • امکان تمیزی و شستشوی آسان

اشاره داشت.

البته فراموش نکنید که فارغ از مقاومت بالای این نوع از محصولات استیل می توان با بهره گیری از قفل های ضد سرقت همچون درب های استیل نیز این مدل از حفاظ ها را ضد سرقت نمود.

حفاظ درب های آپارتمان در مرزداران

حفاظ درب های آپارتمان در مرزداران

فرق میان حفاظ 304 استیل با حفاظ 201 استیل در چیست؟

حقیقتش را بخواهید آلیاژ استیل 304 از کیفیت به مراتب بهتری به نسبت آلیاژ 201 استیل برخوردار است و به همین خاطر نیز هر محصولی استیلی که با گرید 304 ساخته و پرداخته شود به خودی خود از مقاومت بیشتری در برابر ضربه، کشش و همینطور خمش برخوردار است.

ضمن اینکه به لحاظ عمری نیز حفاظ درب آپارتمانی که با Steel 304 تولید شده باشد بسیار بیشتر از محصول مشابهی است که با Steel 201 ساخته شده است. مخاطبان گرامی استیل نصر توجه داشته باشید که درب آپارتمان به عنوان مهم ترین مبادی ورودی آن همواره بایستی با بهترین درب ها و مقاوم ترین آنان به علاوه مستحکم ترین حفاظ ها حمایت شود. برای همین نیز توصیه می کنیم تا برای حفاظ درب آپارتمان خود همواره به سراغ خرید مدل هایی بروید که از استیل 304 در ساخت آن ها استفاده شده است.

کلام آخر

در پایان لازم به ذکر است تا بدانید برای خرید حفاظ درب آپارتمان در مرزداران تهران می توانید به سراغ نمایندگی استیل نصر در پایتخت بروید و یا از طریق شماره های درج شده در سایت با تیم کارشناسی و مشاوره ای استیل نصر در ارتباط باشید.

فراموش نکنید استیل نصر با بهره گیری از دانش روز جهانی و استفاده و به کار گیری زبده ترین استیل کاران ایرانی قارد است تا در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را برایتان تولید با مناسب ترین قیمت ممکنه آن را به دست شما خوبان برساند.