حفاظ درب آپارتمان در نیاوران

5/5 - (1 امتیاز)

برای حرید یک حفاظ درب آپارتمان در نیاوران تهران پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب از استیل نصر با ما همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص ویژگی این قبیل از محصولات استیل و همچنین عوامل موثر در تعیین قیمت آن ها بیشتر آشنا نماییم. فراموش نکنید که استیل نصر یکی از فعال ترین و معتبرترین طراحان و سازندگان محصولات استیل در ایران می باشد.

حفاظ درب آپارتمان در نیاوران

نیاوران یکی از مناطق مهم تهران می باشد که مدت مدیدی است برای تامین امنیت ساختمان های مختلف مسکونی، تجاری و همچنین اداری آن، سازندگان از حفاظ های مختلفی برای این این امر استفاده می کنند. فروش حفاظ درب آپارتمان در نیاوران به دلیل اهمیت سازندگان به پارامتر زیبایی و همچنین ضد سرقت بودن این نوع از محصولات استیل سبب گشته تا بسیاری از مردم به فکر خرید آن در ابعاد مناسب درب های ورودی واحدهای مختلف خود شوند. مزایای استفاده از حفاظ های استیل عبارتند از:

 • ضد سرقت و ضد زنگ بودن
 • دارای جذابیت های ظاهری
 • امکان آمیخته شدن با شیشه های نشکن
 • عدم تغییر رنگ محصول در دراز مدت با قرارگیری در زیر نور خورشید
 • قابلیت ایجاد طرح های مختلف بر روی حفاظ
 • امکان استفاده از محصول در تمامی اقلیم های ایران

و از همه مهتر، قابلیت شستشو و همچنین ضد عفونی کردن مطلوب آنان اشاره نمود.

در خصوص نکته آخر بد نیست بدانید با توجه به وجود انواع و اقسام آلودگی ها در محیط های بیرون از خانه و محل های کاری و اداری، استفاده از این نوع حفاظ ها به دلیل شستشوی آسان و استریل کردن راحت آنان بسیار توصیه می شود.

حفاظ های درب آپارتمان در نیاوران

حفاظ های درب آپارتمان در نیاوران

انواع مختلفی از حفاظ ها

بطور کلی دنیای حفاظ درب های آپارتمانی به دو دسته معمولی و سفارشی تقسیم می شود. در حفاظ های معمولی شما قادر به انتخاب مدل و تعیین شکل مورد نظر خود بر روی حفاظ نبوده و صرفا بایستی از میان مدل های تولید شده از سوی کارگاه استیل کاری مدنظرتان یک کدام از آن ها را خریداری نمایید.

این در حالی است که همه چیز در زمینه انتخاب حفاظ های سفارشی منوط به نظر و سلیقه شما مشتریان عزیز است. شما می توانید در این خصوص تصمیم بگیرید که آیا در ساخت حفاظ استیل مدنظرتان تنها از استیل به کار برده شود و یا از دیگر متریال های صنعتی نیز برای زیباسازی هرچه بیشتر ظاهر محصولتان استفاده شود!

همچنین انتخاب طرح و رنگ در خصوص حفاظ های استیل سفارشی نیز مجددا بر عهده خود شما خریداران عزیز می باشد. البته این را هم در نظر داشته باشید که قیمت خرید مدل سفارشی این قبیل از محصولات استیل در مقایسه با مدل های معمولی و از پیش تولید شده آنان بیشتر می باشد.

قیمت حفاظ Steel درب

حال که تصمیم تان را گرفته اید و به دنبال قیمت این نوع از محصولات استیل هستید باید بدانید که روند قیمت گذاری محصولات استیل بطور کلی از چهارچوب مشخص و استانداردی تبعیت نمی کند! البته این موضوع به این شکل هم که هر استیل کاری بخواهد با قیمت دلخواه خود در بازار فعالیت کند، نیست و یقینا در صورت گران فروشی استیل کاران با آنان نیز برخوردارهای قانونی نیز خواهد شد. اما بطور کلی شما باید بدانید که عواملی از قبیل:

 • جنس آلیاژ استیل
 • هزینه هر متر استیل کاری
 • طراحی و شکل حفاظ
 • توپُر یا توخالی بودن میله استیل
 • و نحوه اتصال قطعات استیل

از جمله مواردی هستند که بر روی قیمت حفاظ استیل تاثیر گذار محسوب می شوند.